Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коментари относно доставка на техника

    Ако някой пъръчва и аз да се наредя за два китайски двубандера.Поздрави?
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Коментари относно доставка на техника

      Доставката е безплатна, защо трябва да се комбинирате? При по-големи количества има голяма вероятност пратката да кацне в митницата и айде отиде далаверата в реката.
      LZ1OAL

      Коментар


      • От: Коментари относно доставка на техника

        При пратки от повече от една бройка вероятността за това клони към 100%.

        Някога внесох за колеги от форума сигурно над 40 броя. Всяка седмица по една от radiogearpro и една от 409shop. Така човек е сигурен че ще дойдат отделно. Никога не съм ходим на митница, но това беше преди на Дянков простотиите.

        ...ама идете на Илиянци и си вземете от китайката колкото бройки искате. Пазаруването на 409 и radiogearpro се обезсмисли.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Коментари относно доставка на техника

          Здравейте, колеги!

          Наскоро внесох за служебни нужди доста бройки Wouxun и вече имаме изграден канал за доставка с фабриката. Определено цената, на която станцията ни се върза с доста аксесоари, доставка и всички такси беше по-добра от цената на Илиенци. Ако ви трябва повече информация - на ЛС

          Поздрави,
          Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
          За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

          Коментар


          • От: Baofeng UV-5R

            Moже ли да споделите по какъв начин се поръчва през 409шоп.ком.Какво се попълва за да пристигне по пощата (село а не град) без митница и колко излиза крайната цена, става въпрос за една бройка.Благодаря.

            Коментар


            • От: Baofeng UV-5R

              Село град ... всичко е на късмет. Плащаш с кредитна или дебитна карта, като аз поне предпочитам да плащам през PayPal има уж някаква сигурност, че при проблем ти връщат парите. Изпращат ти го като играчка но всичко е на късмет. А и ако имаш смотани комшии дето да ти прибират бележките от вратата си ги пращай на сигурен адрес. Така ми се губеше една антена и се оказа че ме чака в пощата а в момента ми се губи една каска но това е друга тема. Ако имаш път към Илиенци си вземи направо от китайката излиза на същите пари но не чакаш.
              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
              Калоян Кирилов
              LZ2ZGT

              Коментар


              • От: Baofeng UV-5R

                Примерно: http://www.aliexpress.com/item/new-v...735556092.html
                С намалена цена за няколко дни, пишат че пращат през singapore post като играчка с обявена стойност $19.
                За china post знам че се бавят (една антена и една трупка от dx.com, на колегата каската му също е от там).
                409shop пращат с hongkong post, моето радио от там пристигна бързо и не съм плащал на митницата, но при последната поръчка от aliexpress продавача ми писа, че hongkong post в последно време също се бавели и ми смениха shiping метода на singapore post.
                нема начин да нема начин
                Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
                LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

                Коментар


                • От: Baofeng UV-5R

                  Имам поръчано от 409, като е тръгнало с пощата на 12.09.2013 (тракинга, иначе търговеца пише, че го е изпратил някъде 9-10.09.2013...
                  Все още го няма на хоризонта...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Baofeng UV-5R

                    Обикновено идват от 10 дни до месец .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Baofeng UV-5R

                      Да, знам и затова не припирам... DX са същата работа...
                      Споделих го като отговор на колегата, че 409 били бързи с доставката - явно вече не е така...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Baofeng UV-5R

                        Чрез hongkong post за 11 дни ми беше доставена.Поръчката беше в началото на този месец.
                        Без странични такси и пр.

                        OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                        Коментар


                        • От: Коментари относно доставка на техника

                          Оказа се проблем с техните пощи:
                          we are sorry to inform you that your package is return to us because of the battery problem or other reason that can’t pass HK customs.To safeguard aviation security, Hongkong Post does not accept the sending of air mail items (including Speedpost) that contain lithium batteries.Due to the above reason, we will use a new shipping method to send out the package again.
                          Your package will use Singapore Post to resend at 30 Sept 2013
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Коментари относно доставка на техника

                            Това им е дежурно обяснение. Веднъж го бяха изпльокали за стока, дето няма нищо общо с батерии.
                            LZ1OAL

                            Коментар


                            • От: Коментари относно доставка на техника

                              Аз си получих пратката от singapore post, за има-няма 10 дни, като половината от тях е бавене в българските пощи. Не се е приземила в митницата и с tracking номера ми можех да проверявам статус и в България.
                              нема начин да нема начин
                              Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
                              LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

                              Коментар


                              • От: Коментари относно доставка на техника

                                Здравейте на всички,

                                за първи път поръчвам от 409шоп, поръчката е една слухово апаратче за глухото ми бабе, реших да я зарадвам на стари години, че нещо е болничка. Поръчано на 22.10.2013, на 25.10.2013 пратката е поета от Хонконг пощите, на 3.11.2013 е насочена към ATC /air traffic control/ Sofia. Вече сме 4 декември и няма и следа. Това дали е нормално или да го отпиша пакета, малък, 200грама по данни от Хонконг пощите. Сумарно над 40 дни. Проверявам в локалната пощенска станция, като им казах за датата 3 ноември насочено към София и само ми се усмихват, един вид да не го чакам пакета...
                                ЗАтова искам да попитам имате ли опит с такова забавяне от близо месец и половина, чудя се какво да правя
                                Благодаря на всички,
                                73 Марин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X