Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двудневен хард на 20 и 21 март

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двудневен хард на 20 и 21 март

    Здравейте колеги ако някой желае да участва нека зъповяда идеята е да се кара от Нови Хан посока Чукурово с.Борика и от там за с.Черньово посока мина Очуша поне така аз я знам..За ноштувка ще се използва ена ловна хижа над село Черньово в тзи район съм карал поне преди 15 години ако има колеги от този раион нека пишат как са пътиштата от с. Черньово нагоре посока УчушаИскъм още от сега да поясня че хижата е с обща трапезария и спалня за около 15 човека НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ВОДЕНЕТО НА МАЛКИ ДЕЦА а и компанята ще Бъде изцяло мъжка нека ме извинът нежния пол.Горе долу някъкво инфо намерих тук http://panagyurishte.org/files/Sredna_gora_1_1_.doc
    Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 13-03-10, 09:10.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

  • #2
    До: Двудневен хард на 20 и 21 март

    Пламене ние ще дойдем но без преспиване

    Коментар


    • #3
      До: Двудневен хард на 20 и 21 март

      Здравейте педи минути се пребрах от с. чЕРНЬОВО потърсих местен френд с които не се бяхме виждали от петилетки наред.За информация за ловната хижа дали я има или не за пътишта и прочие хижата съществува даже е раширена има външна камина както и вътрешна а за калните пътишта каза че има хубави зайгравки думата ОФРОУД не я познават но кал имало яко при въпросами ? е вие как ходите на лов и до хижата приятела ми небрежно посочва един зил 131и казва нагоре се качваме с него и спомошта на лебетката и само на нея иначе не става а надолу си слиза сам .Така че стягайте джипките и раниците .Идеята ми и ходенето до Черньово ЧЕ 99 процента да не вода на сляпо и най вече че не открих никакво инфо и снимки от този прекрасен район за същия ще се оверите сами .Потегляне в 10.00 от Нови хан
      Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 13-03-10, 22:16.
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #4
        До: Двудневен хард на 20 и 21 март

        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
        Здравейте педи минути се пребрах от с. чЕРНЬОВО потърсих местен френд с които не се бяхме виждали от петилетки наред.За информация за ловната хижа дали я има или не за пътишта и прочие хижата съществува даже е раширена има външна камина както и вътрешна а за калните пътишта каза че има хубави зайгравки думата ОФРОУД не я познават но кал имало яко .Така че стягайте джипките и раниците .Идеята ми и ходенето до Черньово ЧЕ 99 процента да не вода на сляпо и най вече че не открих никакво инфо и снимки от този прекрасен район за същия ще се оверите сами .Потегляне в 10.00 от Нови хан
        Каква е групата за сега? Започвам да се замислям.

        Коментар


        • #5
          До: Двудневен хард на 20 и 21 март

          Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
          Каква е групата за сега? Започвам да се замислям.
          ХАХ групата Гриша е исцяло мъжка за сега са Радо с тойотата Емил с нисана Краси С УАСКАТА и на него най расчитам че ше вози кино инфото аз с тойотата от нови искър Влади с нисаня Ники с витарата Търтея от форома с нисаня имам персонална покана към Влади голди и симо съцо с нисаня не съм получил одговор от последните двама се още както и две атевета за ескорт но не са много сигорни . От съмоте село ще се прикачът още хора но ше се возят по наште джипки а това са моя френд месния крачмар кмета може да дойде но според зависи от делата и служебните му зъдалжения .
          Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 13-03-10, 22:40.
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #6
            До: Двудневен хард на 20 и 21 март

            Първоначално публикуван от enissan Преглед на мнение
            Пламене ние ще дойдем но без преспиване
            Емо радвам се че ще поткрепиш идеята ми макар и от части то и Ники е на същия хаос с червената витара поне це сте два джипа на спускане
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #7
              До: Двудневен хард на 20 и 21 март

              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
              ХАХ групата Гриша е исцяло мъжка за сега са Радо с тойотата Емил с нисана Краси С УАСКАТА и на него най расчитам че ше вози кино инфото аз с тойотата от нови искър Влади с нисаня Ники с витарата Търтея от форома с нисаня имам персонална покана към Влади голди и симо съцо с нисаня не съм получил одговор от последните двама се още както и две атевета за ескорт но не са много сигорни . От съмоте село ще се прикачът още хора но ше се возят по наште джипки а това са моя френд месния крачмар кмета може да дойде но според зависи от делата и служебните му зъдалжения .
              Към групата се вписва още един нисан пътрол и едно атеве с сигорнос за ескорт.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #8
                До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                Искъм да допълня че въпреки прогнозата за времето че тем.се покачват хижата е се пак е на 1200 надморско топли дрехи . Рум сервиза съцо липса та си напълнете освен гориво за джипа и раниците с две думи хард опстъновка от всякъде
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #9
                  До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                  Оп не се бутайте един по един в хижата има место за 50 човека на 20 сти .3 .този месец астрономическата пролет ще дойде първо при нас на 1200 надморско после ще слезе надолу има ? ли още желаещи ? за нарочения хард
                  Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 18-03-10, 20:32.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #10
                    До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                    Вече и тока е осигорен та така който го е страх от тъмното нема притиснения ще има и крушка а това си е лукс
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • #11
                      До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                      Аз отпадам по технически причини
                      Приятно изкарване на колегите пожелавам.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Аз отпадам по технически причини
                        Приятно изкарване на колегите пожелавам.
                        ,ХАХ при мен нема лабаво та да си додем на думата ти може да отпаднеш ТЕХНИЧЕСКИ но физически има няколко места в джипките та отново заповядай.при желание ще ти испратя подробно ръсписание на мършутките от афто гара София юг до нови хан а срештата е в 10.00 на самолетааааааааа........
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 18-03-10, 23:51.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #13
                          До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                          Хмм, дискриминация - само мъжка група. Аз кога ли ще организирам женска офроуд разходка Не е невъзможно
                          Приятно изкарване, приятели, и умната с пиенето и карането.

                          Поздрави.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                            Страхотна разходка, хубаво време и много кален терен. Благодаря на организатора Зайко за силните емоции. Специални благодарности на колегите Гришан и Ениссан които ми помогнаха да стигна до върха. И накрая едно голямо благодаря на всички участници в разходката за приятната компания. Чудесен ден.
                            Последно редактирано от rado_3456; 20-03-10, 22:50.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Двудневен хард на 20 и 21 март

                              Наистина добра разходка се получи,благодаря на колегите за доброто настроение.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X