Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шарнири за предните носачи на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Шарнири за предните носачи на Витара

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Е, нали щеше да сменяш целите шарнири? Те си идват с маншони. Или аз нещо не съм разбрал ... сори ако е така.
    Ми по принцип и на двата шарнира маншоните са скъсани. Единият шарнир скърца здаво , но след като го смазах е ОК (нямя хлоп, няма троп) и си мисля да сменя само маншоните ако може...
    898450701

    Коментар


    • #32
      От: Шарнири за предните носачи на Витара

      Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
      Ми по принцип и на двата шарнира маншоните са скъсани. Единият шарнир скърца здаво , но след като го смазах е ОК (нямя хлоп, няма троп) и си мисля да сменя само маншоните ако може...
      Стига с тия глупости , откога почнахме и шарнирите да "смазваме" .Вземи си 2 нови шарнира и ги смени това е най-лесния и дълготраен вариянт
      Лудак

      Коментар


      • #33
        От: Шарнири за предните носачи на Витара

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Стига с тия глупости , откога почнахме и шарнирите да "смазваме" .Вземи си 2 нови шарнира и ги смени това е най-лесния и дълготраен вариянт
        Въпроса е че тези не са разбити и новите да не изкарат по-малко от старите....
        898450701

        Коментар


        • #34
          От: Шарнири за предните носачи на Витара

          Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
          Въпроса е че тези не са разбити и новите да не изкарат по-малко от старите....
          Щом скърца сменяй, да не чакаш да падне
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #35
            От: Шарнири за предните носачи на Витара

            Добре де, казвайте тогава от къде и какви да взема и какви пари са.
            898450701

            Коментар


            • #36
              От: Шарнири за предните носачи на Витара

              Е във Варна не знам от каде. Цената е много различна от 30 до 100лв.Моите са някъкви китайски за около 50 лв.За сега се държат а не от глезените мойта.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #37
                От: Шарнири за предните носачи на Витара

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Е във Варна не знам от каде. Цената е много различна от 30 до 100лв.Моите са някъкви китайски за около 50 лв.За сега се държат а не от глезените мойта.
                Още утре ще ги проверя
                898450701

                Коментар


                • #38
                  От: Шарнири за предните носачи на Витара

                  Преди 20х км сложих 555 от евро07. Вече са за смяна.
                  И аз търся здрави.
                  Някъде колеги бяха казали, че турските ас метал са хубави, но в каталога си нямат за витара. От друга кола ли са паснали?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Шарнири за предните носачи на Витара

                    Аз съм с някакви туинс , още са здрави повече от година , но ябълките са по-малки от на оригиналните и от на 555 .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #40
                      От: Шарнири за предните носачи на Витара

                      Връщам си думите. 555 е все още здрав. Само маншона беше за смяна. Като го огледах, забелязах надпис Made in Japan и някакъв код. Това не е типично за китайските, значи поне маншона не е менте
                      Оказа се, че заради тампоните на носача, той опира в ушите на гредата и стърже метал в метал при натоварване.
                      Сега ще събирам 130 лв за тампони

                      Коментар


                      • #41
                        От: Шарнири за предните носачи на Витара

                        Добре шарнира е здрав, а маншона на шарнира здрав ли е или не ? Ако не е здрав трябва да слагаме 555 с полеуританови маншони .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #42
                          От: Шарнири за предните носачи на Витара

                          Маншона е скъсан, но явно скоро, шарнира беше пълен с грес.
                          Другия шарнир е от Ниппартс, неговия маншон е целия нацепен само месец след монтажа.
                          Преди да сваля този, занесох един стар за пълнене, върнаха ми го с някакъв прозрачен маншон, но не мога да кажа дали е полиуретанов.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Шарнири за предните носачи на Витара

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            Маншона е скъсан, но явно скоро, шарнира беше пълен с грес.
                            Другия шарнир е от Ниппартс, неговия маншон е целия нацепен само месец след монтажа.
                            Преди да сваля този, занесох един стар за пълнене, върнаха ми го с някакъв прозрачен маншон, но не мога да кажа дали е полиуретанов.




                            По точно е силиконов правят ги в българия за износ към турция ,и ги слагат на шарнири на АС МЕТАЛ , мисля че на тях даже пише ц.0,40ст , но незнам къде ги произвеждат и продават
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Шарнири за предните носачи на Витара

                              Полеуритановите на дурафлекс също са бели , жълтите им са оцветени и ги изнасят за русия.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #45
                                От: Шарнири за предните носачи на Витара

                                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                                Полеуритановите на дурафлекс също са бели , жълтите им са оцветени и ги изнасят за русия.
                                Бели или прозрачни?
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X