Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е S класа, и има ли почва у нас?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

    Колега-ако ще взимаш 140(най-добрата ЕС-ка) я взимай запазена,поддържана,и...скъпа!Инак изобщо не се захващай!
    Пълни са с хитрини,често искат само оригинален софтуер,и според мен разбирачите,които вдяват наистина от модела са колкото пръстите на едната ми ръка(5),или дори по-малко!И не взимат никак евтино-вЕрвай ми!А,и доста части не мож намери втора употреба,или ще са пак скъпи,щото се търсят.
    Успех все пак,и пиши какви си ги свършил!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #32
      До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

      Това, че е скъпа не значи, че е хубава. В повечето случай значи, че собственика е оптимист. Купуваш скрап на 15 +години и на незнайно колко километри. Няма никаква гаранция. Затова питам ако има запознати с модела какво отгоре да гледам по различно от това което се гледа на всеки друг скрап.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #33
        До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Това, че е скъпа не значи, че е хубава. В повечето случай значи, че собственика е оптимист. Купуваш скрап на 15 +години и на незнайно колко километри. Няма никаква гаранция. Затова питам ако има запознати с модела какво отгоре да гледам по различно от това което се гледа на всеки друг скрап.

        На първо четене се сещам да ти кажа да провериш как и дали работи шибедаха-творение на "Вебасто",че много боли,ако има нещо потрошено,а е хубава екстра,също диф-а дали не вие при висока скорост,че там няма оправия(често е с оригиналното масло,или и него го няма вече)...другото си го знаеш в общи линии-как превключва автомата,как работи двигателя...ама много нещица изскачат впоследствие...са нямам време,но ще помисля,а и хАмериканеца ще те залее с инфо скоро,ако не е на плаване...
        А-провери и окачването-бъкано е с тампони,щангички...то цял роман може да се напише...
        Истината е да понавъртиш 100-200км.,ако е възможно.
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #34
          До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

          Можеш да видиш тази тема:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=81382

          Коментар


          • #35
            До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

            Благодаря! Е тая тема търсех два дни преди да пусна моята.

            П.П. Изядах я.
            Последно редактирано от Джамбазов; 11-03-10, 16:54.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #36
              До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

              Митак .... свиркай да одим да се пулим заедно ..... ако искаш!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #37
                До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Ами точно за дълъг път го искам. Имам си други коли за града, за гората, за работа и т.н. . С такова искам да пътувам. Качваш се, натискаш круиз контрола и се събиждаш във Виена.
                а БАШ. И аз съм голям любител на темпомата

                Иначе можеби по-добро от 140-ка май няма излизало от Щутгарт
                • Toyota Hilux DLX, 05.2007 • MB E 320 CDI, 05.2007 • Mazda 3 BL 08.2011 • Punto 1,2 SPI 10.1998 •

                Коментар


                • #38
                  До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Писах му лично преди няколко дни. Няма вероятно достъп до нет, иначе той има 2 такива, със сигурност ще е много полезен.
                  Ес 600 е доста по скъп за подръжка. Не ми се харчат пари на тези времена.
                  В Морето е, вози се на лодка. Като си дойде ще пише. Стой далече от 600, хидравликата отзад е скъпа и капризна. S420 след 96 май е най-добре, ама като си дойде оня надъхания ми брат ще ти изнесе лекция по въпроса. Запомни едно- няма по скъпа кола от евтин Мерцедес.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #39
                    До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                    Ей, ще вземете да ме откажете....
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      В Морето е, вози се на лодка. Като си дойде ще пише. ...
                      Офф
                      Ейй, появихте се. Бях се уплашил.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #41
                        До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                        Интересна тема
                        Имал съм 450SEL 6.9 - това е колата.
                        По неясни причини беше с ръчни скорости
                        Е, имаше и минуси - харчеше литър на метър
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                          Мда, 420 май нямаше нивомат и заради това е по-евтин за поддръжка от 500. Иначе S500 е нарицателно за лимузина. Ако ти е много мерак, вземай...но не бих го нарекъл разумна покупка. А карана ли е в България си е направо тото.

                          На мен по-новия модел 500 4х4 ми харчи 12 София-Бургас, като на магистралата карам със 140-150, а след Стара Загора 100-110. Този дето си харесал, според мен пак ще харчи толкова.

                          А за S600 просто забрави
                          "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                          Коментар


                          • #43
                            До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                            Моя стил на каране е подобен. Верно си е тото май. Такъв разход е прекрасен. Ще погледна една две, и ако всичкото е скрап няма да карам сом.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              Моя стил на каране е подобен. Верно си е тото май. Такъв разход е прекрасен. Ще погледна една две, и ако всичкото е скрап няма да карам сом.
                              МНОГО ВАЖНА ЗАБЕЛЕЖКА - колата на msi200 е 220 а твоита 140....с 140 НИКОГА не може да имаш разход като 220 или 221 ако че са едни и същи кубици.

                              140 е поне с 300кила по тежка от наследниците,отделно на новите ЕС_ки моторите са с директно впъскване и незнамси колко фази на разпрделителните валове,с незнам сикаква търа-бъра автоматична кутия и т.н
                              140 с 5л е с дрът мотроник инжекцион ...какво искаш от него...
                              Една от моите коли е 124 с 2,3 литра мотор -то тя лапа 10 на дълго на 120 км/ч а няма как 5л мотор на 140 с 2 тона желязо на гърба да гори 12.

                              Иначе какво да ти кажа.... мерак с кинти се гаси ..всеки знае...дано да имаш късмет ...иначе ще брадясаш от цени и наи вече някои кадърен дет да може да го направи....

                              Коментар


                              • #45
                                До: Що е S класа, и има ли почва у нас?

                                Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                                МНОГО ВАЖНА ЗАБЕЛЕЖКА - колата на msi200 е 220 а твоита 140....с 140 НИКОГА не може да имаш разход като 220 или 221 ако че са едни и същи кубици.

                                140 е поне с 300кила по тежка от наследниците,отделно на новите ЕС_ки моторите са с директно впъскване и незнамси колко фази на разпрделителните валове,с незнам сикаква търа-бъра автоматична кутия и т.н
                                140 с 5л е с дрът мотроник инжекцион ...какво искаш от него...
                                Една от моите коли е 124 с 2,3 литра мотор -то тя лапа 10 на дълго на 120 км/ч а няма как 5л мотор на 140 с 2 тона желязо на гърба да гори 12.

                                Иначе какво да ти кажа.... мерак с кинти се гаси ..всеки знае...дано да имаш късмет ...иначе ще брадясаш от цени и наи вече някои кадърен дет да може да го направи....
                                МНОГО ВАЖНА ЗАБЕЛЕЖКА - неговата е 4 матик - от там имаш поне кило нагоре.
                                Аз имам а8 4.2 334 коня 2006 година - извънградско 10-11 - 140 по магистралата и около 100 по другите пътища. S класата да е кило отгоре.
                                А темпомата, особено новите е уникално нещо, на аудито има радар и си кара със скоростта на предната кола, може на 200 да си го пуснал, ще кара със 80 като тира пред теб. Като тръгна на някъде - нито газ натискам, нито спирачка
                                Грандоман WJ 3.1 QD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X