Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

    Тия от Калмини ме побъркаха(и не само те)ама пусто не стигат финикийските знаци,та беше решено-ще я пробваме да се направи в България.За база използвахме раздатка от 1,3 и от 1,0 кубикови.Носим при майстора-той вика по евтино е да ви я направя половината и ще стане здраво.Направи я.Снимки нещо не мога да качвам та ще видя как ще стане.Очакват се тестове и по деретата.
    Сузуки Самурай-старт от скрапа
    0885192667

  • #2
    До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

    Браво... Ако искаш снимките може да ми ги пратиш и аз ще ги кача.
    Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
    Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

    Коментар


    • #3
      До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

      Сега самурая с две раздатки ли е?
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #4
        До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

        С една е,но със сменени предавателни числа.
        Сузуки Самурай-старт от скрапа
        0885192667

        Коментар


        • #5
          До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

          Ако не е тайна колко пари излезе всичко
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • #6
            До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

            Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов) Преглед на мнение
            Тия от Калмини ме побъркаха(и не само те)ама пусто не стигат финикийските знаци,та беше решено-ще я пробваме да се направи в България.За база използвахме раздатка от 1,3 и от 1,0 кубикови.Носим при майстора-той вика по евтино е да ви я направя половината и ще стане здраво.Направи я.Снимки нещо не мога да качвам та ще видя как ще стане.Очакват се тестове и по деретата.
            Технологията на правенето ми е ясно само искам да знам как твоя майстор е сглобил зъбчатките на вторичния вал,как е постъпил със закаленото зъбно колело? Човека който го е правил с каква точно професия е?
            Последно редактирано от banjo; 11-03-10, 13:01.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #7
              До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

              Прави се няма проблеми.Моята раздатка и смених всичките зъбчатки .Правиха ми я в Русе.Зъбонарязване Киров.Със всичките му там закалки и зъбошлайф.
              Последно редактирано от Ясен; 12-03-10, 08:41. Причина: много странни думи
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #8
                До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                При изработката използва зъбния блок от самурайската раздатка на която смени едното зъбно колело,останалите неща ми ги изработи нови с термообработка,зъбошлайф и т.н..Човекът който ми ги прави се занимава само с това-изработка на зъбни колела и др.Изработването излиза 350лв. с работата по сглобяване и разглобяване около 400лв.
                Сузуки Самурай-старт от скрапа
                0885192667

                Коментар


                • #9
                  До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                  Ха ми то за без пари при положение какви пари излиза кита на калмини Някакви идей за витарската раздатка
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • #10
                    До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                    Миро, евала! Понижението на бързите, усеща ли се? На бавните... там, ще да му е силата. На 410-тката какво е отношението?

                    Супер новина. А цената.... без коментар.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                      И аз имам интерес за Витарата,сподели опит тества ли Самурая?То имаше писано по темата,само ,че всички съветваха колегата да сменя пиньон и корона,ама те нали са два комплекта-за двата дифа,интересно защо не се предлага тунингов кит за раздатката или поне аз незнам?!
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • #12
                        До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                        Ето и малко снимки
                        Тунинговите зъбни колела





                        оригиналните от 1000куб. самурай


                        И един поздрав за всички витараджии(ако го познаят какво е)

                        Последно редактирано от monter_m; 16-03-10, 19:37.
                        Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                        Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                          Колега, ще споделиш ли малко впечатления как е с новата раздатка, има ли възможност да дойде на място да се погледне джипа как върви. Аз от скоро съм собственик на самурай и събирам идеи от форума, ако е сполучлива преработката бих се пробвал и аз, че имам голямо желание за малко по големи гуми и повече мощност в гората.
                          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                          http://www.facebook.com/JeepBG
                          LZ1GGC

                          Коментар


                          • #14
                            От: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                            Първоначално публикуван от monter_m
                            И един поздрав за всички витараджии(ако го познаят какво е)
                            Toва блокаж ли ще става? Ръчен хъб?
                            Последно редактирано от Rabin; 12-07-10, 00:24.

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Раздатка 4,16:1 за Самурай 1,3

                              Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                              Ето и малко снимки

                              И един поздрав за всички витараджии(ако го познаят какво е)

                              Охооооо, някой скоро ще се радва на механичен блокаж
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X