Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

    X-WEAPON LTD организира курс по Самоотбрана с Огнестрелно Оръжие за физически лица над 18 г.
    курса повишава степента на подготовка за безопастно боравене с огнестрелно оръжие и усъвършенства техниката ви на самоотбрана! Изгражда навици за правилна оценка на критични ситуации и комбинативност при използването на огестрелно оръжие.

    темите застъпени в курса:
    http://www.x-weapon-bg.com/obuchenie...heski-lica.php

  • #2
    До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

    Обученията се провеждат индивидуално и групово като за група давам отстъпка. Всички теми от курса могат да се преминат и на семинарен принцип примерно, тази събота една тема следващата събота друга и т.н.т.
    цените са:
    индивидуално -40лв. на тема
    групово -20лв. от 5 и повече лица.
    като цената не е на час а до усвояване на матеряла
    за контакти: Боби Николов gsm 0888 43 60 34

    Коментар


    • #3
      До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

      Това не трябваше ли да е в търговския отдел на форума ?
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • #4
        До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

        Първоначално публикуван от sub-ZERO Преглед на мнение
        X-WEAPON LTD организира курс по Самоотбрана с Огнестрелно Оръжие за физически лица над 18 г.
        курса повишава степента на подготовка за безопастно боравене с огнестрелно оръжие и усъвършенства техниката ви на самоотбрана! Изгражда навици за правилна оценка на критични ситуации и комбинативност при използването на огестрелно оръжие.

        темите застъпени в курса:
        http://www.x-weapon-bg.com/obuchenie...heski-lica.php
        Нито във сайта, нито никъде не можах да разбера къде се провеждат тези Курсове. (град/село)
        Аз имам желание, но ако не сте от моя град или региона, няма да се получи!
        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          Това не трябваше ли да е в търговския отдел на форума ?
          Предвид малкото, да не кажа почти липсващите подобни мероприятия, нека засега подобни обяви да стоят тук, при следващата версия на портала сме се погрижили специално за оръжейната секция...

          Щях и да напиша нещо за лектора, но ще си спестя думите, само да ви информирам че му викат "Боби Бързия"... и има защо... Любопитните после ще разкажат...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

            Понеже в тази част от форума се говори за оръжие за това пиша тук, обучението е свързано с употребата му.
            Темата е интересна и може да се развива занапред, не я приемаите като обява или реклама, а като инфо за самоотбраната.

            Ползвам базата на стрелбищен комплекс СПАРТАК, но зависи от клиентите ако искат да стрелят другаде няма проблем.

            Коментар


            • #7
              До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

              Наистина е много бърз! http://vbox7.com/play:18e72eb2&al=1&vid= http://vbox7.com/play:24e8e3be&al=1&vid=

              Коментар


              • #8
                До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
                върнах се в младоста записите са от 2004 ...
                ето нещо по ново, извиняваите че не се представих по рано

                http://novinitepro.bg/bin/video.php?...cle_id=3170031

                Коментар


                • #9
                  До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                  вчера организирах семинар на една лична охрана, стана доста забавно ето малко кадри

                  http://www.facebook.com/?ref=home#!/...00000365484694

                  Коментар


                  • #10
                    До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                    а тук малко самоотбрана без оръжие курс за защита от нападение с цел отнемане на колата ви или опит за саморазправа с вас на някои светофар

                    http://www.youtube.com/watch?v=WCHdGl416HU

                    Коментар


                    • #11
                      До: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                      МЦСПОС АЛФА-МЕТАЛ организира 3-дневни курсове по „Скоростна Тактическа Стрелба с боен пистолет” в пет нива. Нашият ефективен учебен план е базиран на доказани научни закони и действителен боен опит. Преподавателите в учебния център са специалисти, участвали в реални бойни действия и имат опит в подготовката на професионалисти. Част от нашите преподаватели са членове на Международна Федерация по Динамична Стрелба (IPSC), Членове на Съвета на Федерацията по Динамична Стрелба в Русия, международни IPSCсъдии и инструктори.
                      За повече информация:
                      www.alfa-metal.com
                      http://www.youtube.com/watch?v=QjbbPQs2CvU


                      Коментар


                      • #12
                        От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                        Във връзка с курса ето едно видео от миналата седмица. Естествено е качена малка част от тренировките но се надявам да ви е интересно...
                        http://www.youtube.com/watch?v=HmRepJARZys

                        Последно редактирано от derhunter; 20-07-10, 20:46. Причина: правопис

                        Коментар


                        • #13
                          От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                          Отдавна искам да попитам дали би било възможно да се направи такъв курс в провинцията. Да се съберем желаещи, да направим списък, да съберем капаро, за да покажем, че сме сериозни и да "командироваме" инструкторите в някой по-голям областен град. Все пак и ние сме хора и искаме да научим това-онова, а не само "гадните шопи" да се възползват от благинките. Аз примерно съм кандидат за Североизточна България - Шумен, Варна, Добрич, Разград, Търговище, Русе и т.н. Ако съответно е в Шумен имам възможност да осигуря закрито стрелбище и боеприпаси.
                          Последно редактирано от derhunter; 20-07-10, 21:51.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                          Коментар


                          • #14
                            От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                            Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                            Отдавна искам да попитам дали би било възможно да се направи такъв курс в провинцията. Да се съберем желаещи, да направим списък, да съберем капаро, за да покажем, че сме сериозни и да "командироваме" инструкторите в някой по-голям областен град. Все пак и ние сме хора и искаме да научим това-онова, а не само "гадните шопи" да се възползват от благинките. Аз примерно съм кандидат за Североизточна България - Шумен, Варна, Добрич, Разград, Търговище, Русе и т.н. Ако съответно е в Шумен имам възможност да осигуря закрито стрелбище и боеприпаси.
                            Паунов не съм шоп по лош от шоп съмНо не бих си позволил да кажа лоша дума или обидна за Българи НЕЗАВИСИМО от къде са.Да си жив и здрав аз не обиждам никой....Поздрави
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                              Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                              Отдавна искам да попитам дали би било възможно да се направи такъв курс в провинцията. Да се съберем желаещи, да направим списък, да съберем капаро, за да покажем, че сме сериозни и да "командироваме" инструкторите в някой по-голям областен град. Все пак и ние сме хора и искаме да научим това-онова, а не само "гадните шопи" да се възползват от благинките. Аз примерно съм кандидат за Североизточна България - Шумен, Варна, Добрич, Разград, Търговище, Русе и т.н. Ако съответно е в Шумен имам възможност да осигуря закрито стрелбище и боеприпаси.
                              Не мислиш ли че използваш неуместни квалификации?
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X