Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

    V-Strom 650 сякаш се позиционира там, макар че единствената габаритна разлика с големия е десетина килограма.

    Коментар


    • #17
      До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

      Имат много свежа моторетка Кавасаки КЛЕ 500. Ето последната модификация от 2005 година. Малко по-слабичка е от Трансалпа, само 45 коня, но е по-офроуд ориентирана, и на мен специално ми изглежда много по-добре от Трансалпа 700.
      http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...le500%2005.htm
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #18
        До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

        Да, но е едноцилиндрова. Друг сегмент е просто.

        Коментар


        • #19
          До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

          Редови два цилиндъра в паралел е бе Митак. Точно в същият клас си е мотора! КLR 650 е едноцилиндровото ендуро. KLE 500 е със 6 скорости, карбуратори и алуминиева плоча за защита на картера. Вече не се правят, така за съжаление моторите, даже и Хонда.
          Последно редактирано от ВладиЧ; 16-03-10, 10:21.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #20
            До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

            Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
            Че Трансалпа има ли конкуренция? Единствения 2 цилиндров ендуро мотор в среден клас (КЛЕ 500 вече го няма, а Версис 650 е с шосейни колела... )
            Имах впредвид така наречения dual sport пазарен сегмент като цяло а не конкретното техническо решение

            Коментар


            • #21
              До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

              Опс - изваждам, грешката е моя

              Коментар


              • #22
                До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                V-Strom 650 сякаш се позиционира там, макар че единствената габаритна разлика с големия е десетина килограма.
                Да бе, как изтървах Строма ...
                Живея с мисълта че е само 1000
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • #23
                  До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                  Очакваме включване и от автора на темата , да сподели точно на Honda ли се е спрял или около тази кубатура, та дори и друга марка.
                  Тогава бих му препоръчал V-Storm 650 , понеже е инжекцион, с 6 скорости и цели 12 коня повече, има някакси по-съвременен дизайн...
                  Обаче трябва да знае, че последния е с по-буен нрав от Трансалпа, кат врътнеш масура и двигателя сякаш избухва, а това на черен път мисля , че е недостатък... имах възможността да ги пробвам и двата модела преди да си купя Трансалпа.

                  П.С. Е в крайна сметка не взех V-Storma, щото цената му беше двойна спрямо Транса , но пък беше 2008г.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                    Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
                    Очакваме включване и от автора на темата , да сподели точно на Honda ли се е спрял или около тази кубатура, та дори и друга марка.
                    Тогава бих му препоръчал V-Storm 650 , понеже е инжекцион, с 6 скорости и цели 12 коня повече, има някакси по-съвременен дизайн...
                    Обаче трябва да знае, че последния е с по-буен нрав от Трансалпа, кат врътнеш масура и двигателя сякаш избухва, а това на черен път мисля , че е недостатък... имах възможността да ги пробвам и двата модела преди да си купя Трансалпа.

                    П.С. Е в крайна сметка не взех V-Storma, щото цената му беше двойна спрямо Транса , но пък беше 2008г.
                    Включвам се веднага! Значи в момента имам Honda Rebel 250 ,и съм много доволен от качеството на мотора.Икономичен,безпроблемен , спокоен и лесен за каране.Аз съм на 41 гд.и определено не ми трябват буйни коне!Затова съм се спрял на transalp.Понеже в България винаги съществуват такива мнения ,кое е по-добро ,нали се сещате за фолксваген голф,"няма по-добра кола от голфа ".Та затова реших да попитам тук във форума за мнение на хора които са карали тази машина и имат поглед върху нещата.Новия модел не ми харесва външно и категорично отпада .А и цената му не ми е по джоба .А като слушам мненията ви ,май ще си взема 650.По мощен и с по-освежен вид ми се струва , а и се намира за около 5000лв. Благодаря ви за мненията ,ако има да споделите още нещо , темата е отворена слушам ви с голямо внимание!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                      Нещо се загуби интереса към темата или просто не остава какво друго да се каже?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                        Първоначално публикуван от Juraia Преглед на мнение
                        ... просто не остава какво друго да се каже?
                        Ами да, ти самия сподели, че си харесал трансалп 650 и ние чакаме да се похвалиш с покупка

                        Коментар


                        • #27
                          До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                          Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
                          Ами да, ти самия сподели, че си харесал трансалп 650 и ние чакаме да се похвалиш с покупка
                          Точно така!
                          Ето го моя след една офроуд екскурзия по сръбската граница

                          Коментар


                          • #28
                            До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                            А,,, браво , нека ти е честит и с здраве да си го караш.
                            Добре си го поокалял.

                            П.С. И аз моя го завирам навсякъде... е,,, понякога и падам де.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                              Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
                              Ами да, ти самия сподели, че си харесал трансалп 650 и ние чакаме да се похвалиш с покупка
                              Само да си харесам нещо и веднага ще се похваля !
                              Последно редактирано от giorgio; 01-04-10, 17:29.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Honda -Transalp ,коя версия е най-добра за мен .

                                Първоначално публикуван от Juraia Преглед на мнение
                                Само да си харесам нещо и веднага ще се похваля !
                                Значи очакваме включване!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X