Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

    Колеги четох четох и не мога да си избера една от двете марки возила за това ви пиша тук и ако може някой на бързо да разясни предимства и недостатаци на 2 возила и кое според вас ще ми свърши работа ,за целата ще ви обясня за какво ще го ползвам .90% каране по асфалт от тях 60% теглене на платформа или каравана и 10% лек офроуд което означава каране по черни пътища с цел летуване на палтки или с каравани през зимата .Моля за адекватен съвет.

  • #2
    До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

    Ами те са общо взето еднакви,с малката разлика,че едното е оригинал,а другото е копие.

    Коментар


    • #3
      До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

      Първоначално публикуван от К.КОЛЕВ Преглед на мнение
      - 90% каране по асфалт от тях 60% теглене на платформа или каравана и 10% лек офроуд което означава каране по черни пътища с цел летуване на палтки или с каравани през зимата .Моля за адекватен съвет.
      Споделете за какъв двигател става въпрос, защото на масовия за двете марки 2.5 тд (корейския е много леко модифицирано копие на японския) подобна употреба не би му се харесала особено.

      Първоначално публикуван от чичо хухавел Преглед на мнение
      Ами те са общо взето еднакви,с малката разлика,че едното е оригинал,а другото е копие.
      Копие е, ама на Паджеро 1 (преди 1990г.) и му липсва важната подробност наречена Супер Селект. В интерес на истината обаче интериора на Галопера е по-комфортен дори и от този на П2.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

        в случая трябва да избираш от конкретните екземпляри на пазара, а не по принцип...
        Ако ще теглиш тежки платформи и каравани, не взимай 2.5ТД - слабичък е...
        Като варианти остават 2.8ТД Паджеро, Галопер V6 и Паджеро V6...
        Тоя Галопер например е с доказан произход и пробег http://www.hyundaibg.bg/bg/okazion/catid/2/id/171 , но и цената не е малка...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

          Паджеро 2 от по-нова година. Има супер селект, което е голямо предимство при теглене на ремаркета и каравани ! Освен това е по-нова концепция и е произведено в Япония.

          Коментар


          • #6
            До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

            Първо ако вземаш дълго 2.5 може би не е добра идея.....а ако говорим за каравана или платформа 2.5 няма и да я усети....но комбинацията от двете......мисля ......За паджеро или галопер като ги видиш ще си отговориш сам ......явно не си виждал галопера....и аз така търсих паджеро до преди две седмици....


            п.с За работата коята си писал аз бих гледал за бензиново чероки или патрол не че нещо ама на патрола по му се отдава да влачи а черокито е идеално за асфалта

            като изкл.супер селекта който не всяко паджеро има единствения недостатък на галопера са едрогабаритните му части.....не се намират втора употреба....а предимствата му са много запазен....близо 8 години по нов,климатик,подлакътници,глезотии разни.....частите са по евтини.....и като цяло галопера е на цената на паджеро че и по евтино.....
            Последно редактирано от Roninn; 10-03-10, 23:23.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

              Каквото и да е но да не с 2.5 Дизел.А с 2.8 е само на Паджеро (ако не се лъжа)Той е с верига и 125коня ,2.5 е 99к.и ще доиде слабичък за това което искаш да го ползваш.А ако искаш бензин 3.5 е по добрия избор.Като цяло, двата джипа почти нямат разлика,избери този с по добра цена и по добро състояние .Успех с покупката.

              Коментар


              • #8
                До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

                Първоначално публикуван от К.КОЛЕВ Преглед на мнение
                Колеги четох четох и не мога да си избера една от двете марки возила за това ви пиша тук и ако може някой на бързо да разясни предимства и недостатаци на 2 возила и кое според вас ще ми свърши работа ,за целата ще ви обясня за какво ще го ползвам .90% каране по асфалт от тях 60% теглене на платформа или каравана и 10% лек офроуд което означава каране по черни пътища с цел летуване на палтки или с каравани през зимата .Моля за адекватен съвет.
                Здрасти,напълно те разбирам за дилемата,особенно когато вече си се навил кое от двете да е и опира до подходящ екземпляр и на подходяща цена-ако и двата автомобила си заслужават няма да сгрешиш което и да вземеш,с Галопера печелиш малко по евтина поддръжка и по комфортен интериор и за цената плюс минус две години по-млад-за Галопера.Паджерото пък все пак е японска сглобка и качество.Ако си се спрял на Галопера,вчера се врънах от Дупница и там гледах един и вярвай ми не е перфектна кошница,не го взех защото си взех Хонда СР-В,но за малко да взема Галопера-гледах го обстойно и не правя реклама на джамбазина,не го и познавам, но го и пробвах цена 7900,но за 7000 или 7200 ще го даде без проблем-99г.Надделя ми това,че аз ми трябва повече асфалтарка и скорост,а Галопера е тромав иначе, чук по байрите.Този го има в Карс БГ-то можеш да го видиш там.Друг от Дупница дълга база няма.Повярвай ми този Галопер и още едно Паджеро спорт друга кола нямаше дето да си заслужава и пак ти казвам,ако автомобила си заслужава-скачай пък и което от двете да е!
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  До: мицубиши падежеро 95г. или хюндай галопер 99г.

                  Благодаря на всички който се отзоваха с мения,тотално съм се спрял на галопер но има една приказка докато умните се на умуват лудите се налудуват и така бях хареса галопер в плевен с добра цена 99г. и падеро селект 95 г. и двете с добра цена но вече и двата джипа са продадени но аз не губя кураж продалжавам да търся галопер,принципно аз чак толкова много няма да тегля платформи по скоро когато ми се наложи но за каравана цяло лято няма да я откача от джипката ,иначе неми трябва бърз джип не съм от хората дето натискат много педала по скоро наблягам на разхода и на разумното каране все пак съм с 2 деца + жена и някакси се притеснявам,ако е за развиване на скорости имам бусове на който да им се радвам на скороста кеф ти пълен кеф ти празен кеф ти скорост(дукато макси 160 мултиджет 3 литра мотор) така че си мисля за голопер ще ми лепне като гербова марка или 2 лева в гадулка

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X