Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замръзват ли ви хъбовете?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Замръзват ли ви хъбовете?

    Пръскай с WD-40 и не се притеснявай от корозии и т.н. В близките 3-4 години няма да ръждясат, а после ... ще ги напръскаш пак .
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #17
      До: Замръзват ли ви хъбовете?

      по принцип хъбовете трябва да са омазнени - т.е. малко грес не им пречи . аз на моите съм им сложил дори повече от необходимото(ръчни) и дори при -20 тази зима нямах никви проблени .когато ги сменях от автомти към сегашните ръчни не съм видял ,че единият О пръстен го нямало и беше влязло малко вода , но нямаше никави поразии. слагайте по тънка грес(сега не ми се ходи долу до гаража за да ви кажа точно каква е ).А колкото до WD 40 аз го ползвам от 1986 г и няма хигроскопични свойства. За първи път го използвахме да обработим негрундирани части на задните мостове Шкода -експорт до китай с кораб и то на открито , нямаше години рекламации от братята китайци. Ако WD -то не в затворено пространство не разчитаите на ефект повече от 2-3 месеца - изпарява се .
      899180483

      Коментар


      • #18
        До: Замръзват ли ви хъбовете?

        Здравейте!Реших да не пускам нова тема,а да попитам тук,дано да не излезе като спамНавсякъде,където чета за тия хъбове пишат,че при вклюването щракат.Абе аз 2 зими изкарах с рендето и не чувам такова нещо.Иначе Сузито си върви на 4х4,пушка.Само един пич ме светна,че се въртяли и ръчно,на предните колела и разпределението ставало 50 на 50.Нещо не ми са наред или...И къде да ги видя
        П.п.Това ми е първо мнение в този форум,но влизам тук от година и половина,откакто купих джипката.Влюбен съм си в неяБлагодаря за отговорите.
        А,забравих,4х4 се включва от вътре с лоста,Джипката е 1991 г.1,6,моноинжекция

        Коментар


        • #19
          До: Замръзват ли ви хъбовете?

          Първоначално публикуван от misko69 Преглед на мнение
          Здравейте!Реших да не пускам нова тема,а да попитам тук,дано да не излезе като спамНавсякъде,където чета за тия хъбове пишат,че при вклюването щракат.Абе аз 2 зими изкарах с рендето и не чувам такова нещо.Иначе Сузито си върви на 4х4,пушка.Само един пич ме светна,че се въртяли и ръчно,на предните колела и разпределението ставало 50 на 50.Нещо не ми са наред или...И къде да ги видя
          П.п.Това ми е първо мнение в този форум,но влизам тук от година и половина,откакто купих джипката.Влюбен съм си в неяБлагодаря за отговорите.
          А,забравих,4х4 се включва от вътре с лоста,Джипката е 1991 г.1,6,моноинжекция
          Привет,колега.освен с хъбове зацепването на предните колела става и с капачки,при тях няма щраканекомандваш си само от малкия лост
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X