Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко тежат нашите коли ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко тежат нашите коли ???

    Колко тежат нашите коли ?
    Днес се зароди спор колко тежи чибураторът на Соти и в бързината решихме да си премерим колите с оборудването. Реалността винаги е малко по различна от каталозите...


    и Фронтерата на брат ми.

    LZ1RED

  • #2
    Мойта на този кантар показа 1830, но час преди това два други показаха по 1940. Аз вярвам на другите два. Добре е да добавите по стотина килца на колите от горните снимки и ще получите реалното им тегло.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      Щом е настроен да показва по-малко, значи това е пункт за изкупуване на нещо...
      А ти сигурен ли си, че другите два не са били на място, дето се продава нещо, там съответно ги правят да слагат отгоре

      Коментар


      • #4
        Моята измерена там показа 1820.
        Абсолютно празна.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          Тон и половина. Но не бях стоварил сервиза от багажника.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
            Колко тежат нашите коли ?
            Днес се зароди спор колко тежи чибураторът на Соти и в бързината решихме да си премерим колите с оборудването. Реалността винаги е малко по различна от каталозите...
            и Фронтерата на брат ми.
            Оооо, ами те са направо като манекенки бе! Според измерване в "Мотоексперт" детевозът излезе към 2040 и то без предна броня и лебедка ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              а де го това удоволствие?

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Щом е настроен да показва по-малко, значи това е пункт за изкупуване на нещо...
                Това е пункт за вторични сурувини до циганска махала. Сещай се накъде бие кантара. А на единият от другите два съм мерил коли и друг път, това е кантара на металснаб.
                Сега се сещам, от начало кантара показа 2000 и след това жена ми слезе показа 1940. Тя със сигурност тежи 60кг, следя и теглото редовно
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  Според мене най точния кантар е в Технотест но незнам дали пускат само за мерене.

                  Коментар


                  • #10
                    Предлагам темата да е за джипове измерени само на този кантар.
                    Който желае да си види теглото може да дойде до сервиза, другото е моя грижа.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Много полезно, аз до днес живях с убеждението, че фронтерата ми е към 2 тона
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        А аз си имам собствен кантар. Лошото му е че е далече, в Кюстендил.
                        Мери каквото трябва, а си има и команда Реално тегло.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          Много полезно, аз до днес живях с убеждението, че фронтерата ми е към 2 тона
                          E, то и Соти един път ми разправяше, че Киа-та била тежала едва ли не колкото Галопера.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            ами така като гледам по лека машина от мойта няма да има 1250kg с пълен резервоар и шофьор
                            ма като сложа големките гуми и железните джанти + окачавенето ще мина първо през кантар по необходимост че ако надвиша 50кг ми махат едно място мамата си джаат тия тук..
                            мерих гумите и джантите точно 50 кг повече надявам се да стане номера...
                            поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              И моето мнение,че този кантар мери по-малко.КИА-та съм я мерил в базата в кв.Гара Искър-1640кг,но с прзна малка бутилка и резервоар,с малките гуми,без ролбар-а...Знам си аз-тон и седемстотин е някъде
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X