Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

    Ето какво се случи след като друг автомобил се блъсна в джипа:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0298.jpg
Прегледи:1
Размер:308.5 КБ
ID:5584580

    Металната броня пое по голяма част от удара, но явно и в гумата е имало удар, защото пострада кормилната кутия.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0319.jpg
Прегледи:2
Размер:273.8 КБ
ID:5584577

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0322.jpg
Прегледи:2
Размер:184.2 КБ
ID:5584576

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0309.jpg
Прегледи:2
Размер:95.6 КБ
ID:5584579

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0311.jpg
Прегледи:2
Размер:272.4 КБ
ID:5584578

    Кутията наистина се сваля според написаното в ремонтното ръководство. Откача се кормилния прът от волана до кутията. Откача се тръбата от турбото към интеркулера. За по-лесно извадих и кутията на филтъра. Източва се антифризът, откачат се металните тръби в долната част до радиатора (тръбите за ACE малко пречат), откачат се тръбите на кутията, развиват се тампоните на двигателя и той се надига с около 30 мм с крик за да излезе желязото. Малко и трябваше, но без вдигане на двигателя не става. Доста гърч си е, да не казвам, че и тежи около 20 кг.
    Последно редактирано от Радослав Стефанов; 04-05-14, 13:51.
    LR Disco II 99 - TD5
    www.lre-bulgaria.org

    Коментар


    • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

      Еех, колега кофти късмет си извадил.Благодаря за снимките и успех с ремонта.Дано бързо се оправи всичко.

      Коментар


      • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

        Викахте ли КАТ? Ако Да, питаха ли нещо за бронята?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

          Нищо не казаха за нея, но тя си е по-красива и от оригиналната . В интерес на истината и на мен ми минаха тези мисли през главата и се притесних да не ми лепнат съ-вина, въпреки че бях спрял в банкета да помагам на друг закъсал колега, когато в мен се удари колата. А тя се хлъзва и изтърва завоя, заради мократа настилка и несъобразена скорост. Аз с какво съм виновен, или масивната ми броня, то и дърво или скала да имаше, пак в него ще се удари. Ако бях с ръбато АРБ, дали щеше да е по-различно, и дали щеше повече внимание да привлече?
          LR Disco II 99 - TD5
          www.lre-bulgaria.org

          Коментар


          • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

            Аа, аз нямам нищо против бронята ти. Знаеш защо питам. Интересно ми дали някъде не ги тълкуват по по-лошия за нас начин...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Интересно ми дали някъде не ги тълкуват по по-лошия за нас начин...
              Там, където има закон и ред - да. Тук за добро или лошо - всеки сам решава - още не. Дано застраховката покрие щетите.

              Коментар


              • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Аа, аз нямам нищо против бронята ти. Знаеш защо питам. Интересно ми дали някъде не ги тълкуват по по-лошия за нас начин...
                Зная защо питаш, аз за това разказвам и подробности. И аз си помислих, че може да има забележки или коментари от органите. За мен това беше първия път в който се сблъсквам с тях, за щастие без вина и без проблеми. Дадох за пример броните на ARB, те изглеждат по-зловещо, а моята наистина изглежда хрисима в сравнение с тях. А те са одобрени за монтиране и употреба.
                LR Disco II 99 - TD5
                www.lre-bulgaria.org

                Коментар


                • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                  Гумите се държат повече от впечатляващо в калта . Преди не можех и де си помисля да се кача по-байра на който ги тествах днес след дъжда. Успях без никакво затруднение да се изкача до горе. Съжалявам, че не направих клип. Следващия път няма да пропусна. Всеки който е пътувал от Русе за с.Басарбово знае мото пистата от ляво и там има едно пътче нагоре към нивите. Изкачи го на бързи след като дъжда бе разкалял невероятно.
                  Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                  Коментар


                  • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                    ......

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:179.8 КБ
ID:5585413
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                      Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
                      Гумите се държат повече от впечатляващо в калта . Преди не можех и де си помисля да се кача по-байра на който ги тествах днес след дъжда. Успях без никакво затруднение да се изкача до горе. Съжалявам, че не направих клип. Следващия път няма да пропусна. Всеки който е пътувал от Русе за с.Басарбово знае мото пистата от ляво и там има едно пътче нагоре към нивите. Изкачи го на бързи след като дъжда бе разкалял невероятно.
                      Много добре....
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-05-14, 16:51.
                      Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                      LZ2РSD

                      Коментар


                      • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                        Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                        Ето какво се случи след като друг автомобил се блъсна в джипа:

                        [ATTACH=CONFIG]707947[/ATTACH]

                        ..............
                        По-интересно е как изглежда другата кола ?
                        Land Rover Discovery TD5

                        Коментар


                        • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                          Първоначално публикуван от worldeditor Преглед на мнение
                          По-интересно е как изглежда другата кола ?
                          Нямам снимка на другата кола, но беше много зле. Цялата и дясна част беше здраво намачкана. Писаха я тотална щета.
                          LR Disco II 99 - TD5
                          www.lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                            Еййй на за това Уважавам силовите брони.... че тук шашкъни много.. и не се знае от къде и как ще ти връхлетят.Поздрави и скорошно оправяне на Диското.
                            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                              Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                              Еййй на за това Уважавам силовите брони.... че тук шашкъни много.. и не се знае от къде и как ще ти връхлетят.Поздрави и скорошно оправяне на Диското.
                              А когато Шашкън със Силова броня връхлети женати в Микрата, докато кара детето на детска градина? Щв вадим пушкалото ли?

                              Коментар


                              • От: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                                Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                                А когато Шашкън със Силова броня връхлети женати в Микрата, докато кара детето на детска градина? Щв вадим пушкалото ли?
                                Ми, да ти кажа, нещата отдавна е видно, че само така могат да се оправят. Бая много, уж цивилизовани, опити се направиха - бройката на шашкъните не е намаляла значително, дори и поради естествения подбор.
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X