Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Hyundai Galoper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Hyundai Galoper

    Здравейте ... на скоро си купих Галопер 2.5 TDI и имам малак проблем... днес както си патувах и започна да тресе все едно имам пукната гума спрях огледах го и после потеглих и го нямаше тоя проблем някои има ли си представа какво може да е това . Благодаря предварително

  • #2
    До: Проблем с hyndai Galoper

    Ако си газил из калта, може да си напълнил джантите..дебни и за шумове и терсене на волана или 'сеене' отзад - появи ли се - веднага сервизирай!

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с hyndai Galoper

      Първоначално публикуван от Владо_Веков Преглед на мнение
      Ако си газил из калта, може да си напълнил джантите..дебни и за шумове и терсене на волана или 'сеене' отзад - появи ли се - веднага сервизирай!
      Как да разбера дали са пълни джантите.Не ми е ясно как джип който предомно ще се кара из калта може дас му са напълнят джантите.Моля за вашата помощ.Къде се пълнят.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с hyndai Galoper

        Първоначално публикуван от migga Преглед на мнение
        Как да разбера дали са пълни джантите.Не ми е ясно как джип който предомно ще се кара из калта може дас му са напълнят джантите.Моля за вашата помощ.Къде се пълнят.
        Калта полепва най-вече по вътрешната страна на джантата,която е равна,и с по-голяма площ.Затова никак не е излишно профилактично да се измиват джантите от вътр.страна,а след кална разходка-задължително.
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с hyndai Galoper

          Не е срамно да напишеш и от къде си. Може наоколо да има колега и да си поговорите за "джипки" .....инцидентно "тресене" съм наблюдавал и на определени учасъци, от определени пътища, при точно определена скорост. Т.е. примерно веднага след табелката "край на селоХ" ако караш по-в дясно и си с 92 км.ч. колата (заради леко накъдрена настилака, но без дупки) претриса, защото изпада в някакъв резонанс, с друга скорост, или ако си по-в ляво, не се случва .....може и да е нещо такова
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с hyndai Galoper

            Здравейте отново днес пак ми се случи това претрисане, на ниска скорост (усеща се едно тупане под краката), но усещането е все едно ти е пукната гумата.Колкото по-бързо започвам да карам това претрисане се увеличава.Спрях дадох на зад и спря. От Ямбол съм. Това ми се случи два пъти днес.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с hyndai Galoper

              Да не караш на 4Н?
              Отпред хъбовете автоматични ли са? Само те се изключват с каране няколко метра назад

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с Hyundai Galoper

                Карам на 2H хъбовете са автоматични днес забелязах това туптене ми го направи когато завих по рязко на дясно и пак така дадох малко на зад и спря същто така ми го направи и на прав път с много дупки усещането е все едно имаш пукната гума. Благодаря на тези които се опитват да ми помогнат

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с Hyundai Galoper

                  Възможно ли е лагера на предно дясно колело да затяга.Понеже преди нявколко седмици един пишмян майстор ги беше натегнал предните колкото може.След като разбрах отидох на друг майстор да ги разхлаби но бях карал 2-3 дена така.ВЪзможно ли е самия лагер да затяга, и от него да се получава това тресене отпред.Получава се когато си реши.Какви са признаците на заминал лагер. Моля за вашата помощ.
                  Последно редактирано от migga; 07-03-10, 18:42.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем с Hyundai Galoper

                    Ами повдигни колелото и го развърти. Лесно ще разбереш дали затяга и по-важното - дали е зацепил хъбът.
                    За да се затягат и разхлабват лагерите се свалят хъбовете, значи там някъде е белята.
                    Така съчинение по картинка можем да правим до безкрай

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблем с Hyundai Galoper

                      виж и гайките дали са затегнати, че това им е слабо място - навият ги с пистолета накриво и се късат...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X