Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

    Здравейте, искам да попитам кой е максималния размер за гуми на тези джанти а те са 10 инчови !!! Сега съм с 255/60/15 и седят малки на джантити и ми се иска да сложа гуми с размер 295/50/15.дали ще се поберат??? 295/50/15 са по-ниски с 1мм !!! Ако става този размер ще съм ви много благодарен ако ми кажете къде да потърся за такива гуми (естествено, че не нови ))
    Ето и една снимка !
    Благодаря Ви !!!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

    Здравей защо не нови пращам ти линк на един сайт от Англииско. Колега от нисан подфорума го беше постнал и пробвал цените им са страхотни. http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m26b0s242p0

    Коментар


    • #3
      До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

      Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
      Здравей защо не нови пращам ти линк на един сайт от Англииско. Колега от нисан подфорума го беше постнал и пробвал цените им са страхотни. http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m26b0s242p0
      Да наистина цената за нови гуми е много добра, но на мен ми е скъпа, но са свършили този размер и го нямат в наличност !!!

      Коментар


      • #4
        До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

        Колега rav4x4, откъде намери тези валяци/джантите/ и за колко пари?
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • #5
          До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

          не си писал откъде си... иначе при гумаджийте на Горни Богров има такива размери понякога (втора употреба разбира се).
          висете отпуснато

          Коментар


          • #6
            До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

            Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
            не си писал откъде си... иначе при гумаджийте на Горни Богров има такива размери понякога (втора употреба разбира се).
            Погледни горе вдясно!
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #7
              До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
              Погледни горе вдясно!
              е разбира се поста ми е адресиран към автора на темата...... а не към теб . а той не е писал откъде е..... ама ме карате да спамя...
              висете отпуснато

              Коментар


              • #8
                До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                е разбира се поста ми е адресиран към автора на темата...... а не към теб . а той не е писал откъде е..... ама ме карате да спамя...
                Извинявам се, нали съм нов и съм пропуснал няколко полета при регистрирането с информация ) От София съм кв. Драгалевци !!!
                А ако някои минава през Горни Богров, ше съм му много благодарен ако попита дали имат 4бр. гуми 295/50/15 Ако си намеря този размер ще има за продаване 6 бр. BRIDGESTONE HTS 686 - 255 / 60 R15 102 H RBT http://www.goodwheel.de/products/dir...TS+686/2556015
                А за джантити: на колата е правен цялостен тунинг в Германия през 2005 година на стойност 4800 евро . И те са поставени тогава, заедно със ролбарите, спойлерите, окачването, генерация ремус и т.н. Фирмата правила тунинга е "delta 4x4" ето и нейния сайт http://www.delta4x4.de/
                Последно редактирано от rav4x4; 11-03-10, 15:29.

                Коментар


                • #9
                  До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                  Първоначално публикуван от rav4x4 Преглед на мнение
                  Извинявам се, нали съм нов и съм пропуснал няколко полета при регистрирането с информация ) От София съм кв. Драгалевци !!!
                  А ако някои минава през Горни Богров, ше съм му много благодарен ако попита дали имат 4бр. гуми 295/50/15 Ако си намеря този размер ще има за продаване 6 бр. BRIDGESTONE HTS 686 - 255 / 60 R15 102 H RBT http://www.goodwheel.de/products/dir...TS+686/2556015
                  А за джантити: на колата е правен цялостен тунинг в Германия през 2005 година на стойност 4800 евро . И те са поставени тогава, заедно със ролбарите, спойлерите, окачването, генерация ремус и т.н. Фирмата правила тунинга е "delta 4x4" ето и нейния сайт http://www.delta4x4.de/
                  Няма нужда някой да ходи до Г.Богров-ето ти телефони:0888 920 856,и 02/994 39 52
                  Успех!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Няма нужда някой да ходи до Г.Богров-ето ти телефони:0888 920 856,и 02/994 39 52
                    Успех!
                    Много благодаря на всички съфорумци свършихте ми прекрасна работа и вече RAV4-ката ми е с Cooper Cobra 295/50/r15 и се чувства много добре
                    Следователно сега имам за продаване 6 бр. BRIDGESTONE HTS 686 - 255/60R15 102 H RBT, ако някой има интерес цената им е 300 лв.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                      Първоначално публикуван от rav4x4 Преглед на мнение
                      Много благодаря на всички съфорумци свършихте ми прекрасна работа и вече RAV4-ката ми е с Cooper Cobra 295/50/r15 и се чувства много добре
                      Следователно сега имам за продаване 6 бр. BRIDGESTONE HTS 686 - 255/60R15 102 H RBT, ако някой има интерес цената им е 300 лв.
                      Айде честито! Сега всички очакваме снимки на "новата визия" :-)

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07022009455.jpg
Прегледи:1
Размер:156.9 КБ
ID:5564135

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07022009457.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5564136

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07022009458.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5564137
                        Последно редактирано от nickbochev; 15-02-14, 15:51. Причина: "завъртане" на снимките в нормално положение

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                          С "малко" закъснение, това дали ще ти помогне :
                          http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Малко помощ за Rav4 с 10" джанти !!!

                            П.С. и аз някои неща по колата от делта, но само на степенките и булбара, а твоите джанти са много ... така....

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X