Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    И при мен няма проблеми. И аз съм със същия браузър.
    [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

    Коментар


    • #32
      От: Добре дошли в www.karta.bg!

      При мен също няма проблем. Браузърите са Google Chrome и Internet Explorer.

      Коментар


      • #33
        От: Добре дошли в www.karta.bg!

        с Mozilla Firefox 3.6.13 съм.
        имам съмнения за проблем с връзките и хостинга


        п.с с експлорър 8 не работи също.


        p.s в момента съм на работния компютър и също не се отваря!
        Последно редактирано от SunShine; 13-12-10, 08:38.
        Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

        Коментар


        • #34
          От: Добре дошли в www.karta.bg!

          Уважаеми потребители и драги приятели,

          За Ваше удобство и улеснение, уебсайтът www.karta.bg вече е достъпен и на английски език.

          Поздрави,
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #35
            От: Добре дошли в www.karta.bg!

            А при мен си работи и на Мозила, и на ИЕ. И влязох с новата парола, получена на мейла, след използване на функцията "забравена парола".
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Добре дошли в www.karta.bg!

              Плащането през PayPal на сайта ви работи ли, че като го избера ме праща в някакъв пясъчник?

              Коментар


              • #37
                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                Плащането чрез Pay Pal не работи. Действително изпраща в някакъв sandbox, където собствената ви сметка не важи. Днес исках да си напазарувам една стойка за Garmin, но не мога да платя. Търся телефон, ама йок, няма. Връзката става само чрез съобщение. Дали би ви затруднило даването на един телефон за връзка в сайта? Пожелавам успех.
                LZ1AIV

                Коментар


                • #38
                  От: Добре дошли в www.karta.bg!

                  Имаме плащания от 28 в PayPal. Явно е било временен проблем. Извинявам се за неудобството!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Добре дошли в www.karta.bg!

                    При удължаване на абонамента чрез плащане през PayPal статуса в karta.bg е следния:
                    Статус на заявката за ъпгрейд: Очаква потвърждение на плащането".

                    Какво би следвало да се направи за потвърждаването му. Трябва ли да се изпрати копие от транзакцията в PayPal?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Добре дошли в www.karta.bg!

                      Първоначално публикуван от cirilz Преглед на мнение
                      При удължаване на абонамента чрез плащане през PayPal статуса в karta.bg е следния:
                      Статус на заявката за ъпгрейд: Очаква потвърждение на плащането".


                      Какво би следвало да се направи за потвърждаването му. Трябва ли да се изпрати копие от транзакцията в PayPal?
                      Моля, пишете директно на е-мейл адреса за техническа поддръжка на карта OFRM Geotrade: info (маймунка) karta (точка) bg
                      В писмото напишете 25-символния сериен номер на картата, за която сте закупили удължение на абонамента, за да проверим нейния статус.

                      Използваме случая, за да се напомним отново на всички потребители на картата - ако имате технически проблем, свързан с Вашия потребителски профил в www.karta.bg , моля не пишете във форума, а директно на е-мейл адреса за техническа поддръжка на карта OFRM Geotrade:

                      info (маймунка) karta (точка) bg

                      Благодарим Ви предварително!
                      OFRM Team
                      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                      Коментар


                      • #41
                        От: Добре дошли в www.karta.bg!

                        Уважаеми потребители и драги приятели,

                        За Ваше удобство и улеснение, нашият уебсайт www.karta.bg вече разполага със система за автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade чрез Garmin Communicator plugin. Каним всички желаещи да изпробват новата система и да споделят впечатленията си от нейната работа, както и евентуални проблеми, които са срещнали при използването й в предназначената за това тема или на е-мейл адреса по поддръжка: info (маймунка) karta (точка) bg

                        Благодарим Ви предварително!

                        Поздрави,
                        Последно редактирано от OFRM_Team; 25-11-11, 16:11.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #42
                          От: Добре дошли в www.karta.bg!

                          Здравейте! Извинявам се, че пиша тук, но в сайта "карта.бг" не успявам. В момента, в който се опитам да пиша в полетата за изпращане на мейл към вас, екрана на компа става почти черен.
                          Купих си "доживотна карта" оня ден, но имам проблеми, с които не мога да се справя сам. Как да се свържем?
                          Благодаря предварително!
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • #43
                            От: Добре дошли в www.karta.bg!

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Здравейте! Извинявам се, че пиша тук, но в сайта "карта.бг" не успявам. В момента, в който се опитам да пиша в полетата за изпращане на мейл към вас, екрана на компа става почти черен.
                            Купих си "доживотна карта" оня ден, но имам проблеми, с които не мога да се справя сам. Как да се свържем?
                            Благодаря предварително!
                            При мен се получава същото, но това не ми пречи да пиша.За първи път се получи, като качих Internet Explorer 9!Въпреки това обаче, мога да пиша!
                            Garmin Nuvi 860 T

                            Коментар


                            • #44
                              От: Добре дошли в www.karta.bg!

                              Знаем за проблема с IE9 и работим по неговото отстраняване. За да се свържете с нас, използвайте е-мейл адреса по поддръжка на картата: info (маймунка) karta (точка) bg
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар


                              • #45
                                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                                Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
                                При мен се получава същото, но това не ми пречи да пиша.За първи път се получи, като качих Internet Explorer 9!Въпреки това обаче, мога да пиша!
                                Докато от екипа на karta.bg успеят да оправят този проблем, просто използвайте "Compatibility View" на IE9.
                                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X