Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за LandCruiser

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инфо за LandCruiser

    Вече реших точно какво искам LandCruiser 3,0 TD '98 и нагоре ако може
    дълга база задължително и да е с клима. . . Кажете какво да гледам ?!?!? Има ли някакви слаби страни на който трябва да се обърне по-специялно внимание???
    P.S. забравих да питам за тия блокажи. Попаднах на обява "...всички блокажи + на диференцияла. . ." какви са тия всички? Кои по точно е добре да има?
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    Предполагам на всички врати в заключено положение, на капачката на резервоара и на машината за мислене. Питай ги, хората обикновено имат твърде странни представи за блокирането на разни участъци от трансмисията. Чувал съм такива втрещяващи глупости, че да не мога и да се разсмея.
    Да, сигурно и антената на радиото се заключва ако е с моторче

    Коментар


    • #3
      и аз я гледах тая обява...
      имаше и една друга но май беше за Г-класа с "4 блокажа"

      за такъв Ленд Крузер трябва да гледаш основно за документите /да не е краден, или ако е краден да е по-евтин :x /
      и за удар... най-често се внасят блъскани, търкаляни, горели и др и се ремонтират с подръчни материали да добият търговски вид...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Някой знае ли нещо по въпроса за внос на Landcruiser от Дубай!?!? Цената е повече от атрактивна, като за нова кола. Само че е 3.0 D без турбо т.е. чист дизел и някаква модификация Прадо пише отзад Дали е по-добре чист дизел от такъв с турбо?!??!?!?!?!
        EX Toyota Land Cruiser 120
        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

        Коментар


        • #5
          Хм. И за кво ти е по нашите места кола в тропическо изпълнение? Ей ти я и атракцията. Ако това значи просто евтино, нямам представа какво може да е забавно в няква цена.

          Коментар


          • #6
            diavol koleda

            Вноса на дизели от арабските или африкански страни си е чиста проба прецакване има известни разлики между това за къде са праваени да речем понякога дизелите за арабските страни са без подгревателни свещи и със съвсем различни части така че представи си какво ще е дизел без подгряване в България
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              става ? за поръчка на нов джип /от магазин/ '05 година с всички екстри. Просто там не може да се регистрира дизел и ги доставят само на поръчка като чакаш. В броя на автокъщи има такъв внесен автокъща Ялта - Русе обявен е на цена 64 000 лв без ДДС. а иначе излиза окло 50 000 лв с всичко
              EX Toyota Land Cruiser 120
              Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

              Коментар


              • #8
                не е задължително да е без подгряващи свещи... може да си е оборудван нормално... само, че дизела не е много популярен там... аз знам за бензинови с всички екстри... по принцип Дубай е нещо като безмитна зона и там всичко е много по-евтино... обаче тия джипове са все над 163кс и са акцизни... това също не трябва да се забравя...

                в "А2" има един внос от там V8 бензин - всички екстри които можеш да се сетиш...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Още не съм чувал за дизел без свещи, ама някъде може и да има ...
                  Сигурно Тойота е пред фалит, щом е опряла до дребните мошеници в офшорките за луксозните модели. Или мутрите са го закинали с кинтите, и търсят нещо евтинджос. Тия играчки са статусен символ бе, какви безмитни зони. Те си мерят пишките кой го е купил по-скъпо, не по-евтино...
                  А някой да ме подсети колко са годишните валежи в Северна Африка. И колко дни в годината трябва да има отопление с вентилация в кабината. И всичките тия измислени компютри под капака студо- или топлоустойчиви ги правим? Зимната сол я пропускаме, дреболии.
                  А, сетих се. Има един американски трактор без свещи. Май още го произвеждат за разни маниаци и колекционери. В него няма ни една жица, и акумулатор няма. Нощем кара с петромаксови фенери. Стартера е една тръбичка с капачка на първият цилиндър, в нея се завира ловджийски патрон и се гръмва с пирон на пружина, като взривателите на разтяжките. Ама не знам дали го има в Дубай.

                  Коментар


                  • #10
                    точно ,че има и закон който забранява регистрацията на дизел там ,а бензиновият мотор си е скъп. . ., за износ обаче няма проблем да ти го доставят
                    EX Toyota Land Cruiser 120
                    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                    Коментар


                    • #11
                      пак погледнах обявата за "Дубайския" лендкрузер... между другите многобройни екстри има и ПОДГРЯВАНЕ НА СЕДАЛКИТЕ... така, че колегите дето пишат за лошата и неподходяща окомплектация на машините за Близкия изток имат много поздрави... Действително имаше и такива случаи /например "иранско" Рено без парно и т.н./
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        да ,но се оказва ,че е 105 к.с.,което никак не ме удовлетворява дори си мисля ,че този 125 и той няма да върви!!!?? Май ако е под 164 не става как мислите?
                        EX Toyota Land Cruiser 120
                        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                        Коментар


                        • #13
                          Че например Унимога е от 50 до 90 к.с., а ТЛК-то не може да се сравнява с него по проходимост хич. Че Виетнамката е 120 коня, Зил-131 - 150, а едното носи 2 тона, другото 4, и ТЛК-то няма как да мине откъдето те.
                          Купи си Ф-1, тя има 1000 коня, сигурно ще ти стигнат.

                          Коментар


                          • #14
                            Като говорим за TLC и конски сили, признавам, че не ги познавам добре, но знаех, че 2.5 е (около) 90к.с., а тъй любимия и небезизвестен 1KZ (и аз го научих вече ) е 125к.с., нали? Ето тази много ме кефи, но защо пише, че е 2.5 литра, 116к.с.? Грешка ли е, или не?..

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Yaro
                              Като говорим за TLC и конски сили, признавам, че не ги познавам добре, но знаех, че 2.5 е (около) 90к.с., а тъй любимия и небезизвестен 1KZ (и аз го научих вече ) е 125к.с., нали? Ето тази много ме кефи, но защо пише, че е 2.5 литра, 116к.с.? Грешка ли е, или не?..
                              най-вероятно е грешка... сигурно е написал 85кВ вместо 85кс
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X