Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Подробности за обиколки и времена можете да намерите в сайта на надпреварата ето тук
    В тази страница ще можете да наблюдавате live и първия кръг на "X-Cross 2010" през този уикенд

    Коментар


    • #92
      До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

      Тъй като знам, че Слабов изгаря от нетърпение да види снимките на 4WD, пускам тях преди тези на двойките.

      Стамболдзис взе старта, но Марко Ягер от Словения го отнесе много скоро след това. Младежа ни събра очите с темпото, което държеше през цялото време и наистина беше недостижим.





























      Коментар


      • #93
        До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

        Стига с тези кошове Can-am всички видяха кои са истинските машини.

        Коментар


        • #94
          До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

          кавазакита имаше ли брут форсове или не
          samo kawasaki kvf 750:P:P:P

          Коментар


          • #95
            До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

            Първоначално публикуван от Kalo Преглед на мнение
            Стига с тези кошове Can-am всички видяха кои са истинските машини.
            Тъй то, високото грозде винаги е кисело
            Я да видим сега равносметката в класиранията по класове

            Can-Am - 7 подиума от 15 възможни, първо място при жените, трeто при Джуниър, едно трето при 2WD, едно второ в "Adventure" и целия подиум при 4WD
            Honda - 3 подиума от 15 възможни, едно първо при "Junior", едно второ при Жени, едно трето в "Adventure".
            Yamaha - 2 подиума от 15 възможни, едно първо при 2WD и едно второ при Junior
            Suzuki - 1 подиум от 15 възможни, едно второ място в 2WD.
            КТМ - 1.5 подиума от 15 възможни, едно първо място на Генчев и едно трето на Зорница с един манш.

            Това са фактите, а както знаем, когато фактите говорят и музикантите мълчат
            Калоянеееееее, това е сложна материя с космически технологии, не става дума за китари, йоники и други музикални инструменти

            Първоначално публикуван от bitterman Преглед на мнение
            кавазакита имаше ли брут форсове или не
            Имаше само едно Kawasaki KFX 450, a Brute Force нямаше.
            За състезанието тази седмица обаче има записани цели 10 броя KFX 700 !
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-04-10, 19:55.

            Коментар


            • #96
              До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

              Започвам с видеото от събота, тренировки и квалификации!

              Клиповете са в HD формат!













              Старт юноши и жени!













              Неделя!



























              За сега толкова! Веселбата тепърва предстои
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #97
                До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                ...и още видео!







                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #98
                  До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                  Малко видео и от нас..

                  Тук Трайков таман беше спукал гумата


                  Марко.... Човека си кара атобуса и с тапите на ауспуха... ама кара..


                  Крис и Шиша


                  Първата тапа при "двойките" първия манш


                  Пацо реши да направи ново трасе, но публиката му попречи


                  Старта на "четворките" втори манш. Направи ни впечатление, че на пистата Марко не води, но в дола нямаше равен. Вървеше слух, че в Словения имал (или имало) писта 8 км само като в дола.


                  Втория манш Шиша си беше махнал "раздувките" (или беше с друго АТВ)


                  Емил Трайков


                  Цветан Карабекиров


                  Мъката на "двойките" втория манш


                  Елико Охана го закъса


                  Хич не ми се цапаше, ама Елико вика "Help me!". Много съм горд, че го бутах...


                  Ужас


                  И още






                  Коментар


                  • #99
                    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                    Първо да кажа едно голямо БРАВО на оргазнизаторите. Всичко отново беше на ниво.

                    Втори едно извинение на Цецо от 4WD, ако не бях дал полуоската на Словенеца, той щеше да се качи за първи път на стълбичката (въпреки, че за първи път те гледах отсрани как караш , според мене а и според публиката около мене ти скоро няма да слизаш от стъличката).

                    Стефчо да го почерпи от мен, защото и 1 кратка обиколка ми стигаше която можех да направя и 3х4 без полуоска и щях да взема достатъчно точки за да си запазя мястото .

                    А сега за публиката - ето ви запис на трасето от тренировките през камерата а каската.



                    Имам и запис от първте 6 обиколки на състезанието което като нарежа оправя ще кача.

                    Коментар


                    • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                      По традиция и аз да напиаша нещо. Няма и как да не изразя впечатленията си от това за пореден път феноменално състезание.
                      Първо да Благодаря на перфектния организаторски екип в лицето на Т. Христов и Д. Христов, Мариела Христова, Вера, Дънди, Two Brothers , Цецо, Валтера и Младен. Те направиха състезанието да протече спокоино и по правилата.
                      Специални Благодарности на Краси Босев и Маринчо, без които щеше да ми е много трудно да постигна този успех.
                      И не на последно място на невероятната публика която ме подкреяше през цялото време. Невероятни сте!

                      Конкуренцията беше доста сериозна, видя се още на квалификацията. Моите приятели от Словения Фабиани, Шпиндлер и Тадей имаха сериозна заявка за челните места, за Охана няма да споменавам. Всички го слагаха 1-ви безусловно. Радвам се че успях да се подготвя перфектно за това състезание с доста тренировки преди него, като най-вече ми помогна участието ми на Akrapovic - Хърватска. Естествено 3 години ендуро и много траял наклониха везните в моя полза.
                      Радвам се че това състезание събира много силни състезатели от които можем да черпим опит. Радвам се че карах заедно с тях и този път ги победих.

                      Дано Христов да ме извини и да не се сърди много. Но немога да обещая че няма да продължава по същия начин.

                      Коментар


                      • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                        Статията в днешния брой на вестник "Монитор".


                        Коментар


                        • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                          Честито Десислав, заслужена победа.

                          оффтопик:

                          на мен пък служебното ПЦ не може и да отвори страницата като се накачат повече клипове, много товарят. Петата страница от тази тема блокира процесора за пет минути
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                            Дано Христов да ме извини и да не се сърди много. Но немога да обещая че няма да продължава по същия начин.
                            Вече разглеждаме сериозно една контестация срещу теб...
                            Имаме сигнал, че АТВ-то ти било DS 450, а си му сложил кори на Yamaha (йоника) да заблуждаваш хората

                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-04-10, 16:18.

                            Коментар


                            • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                              Малко снимки и на 2WD.















                              Десо Цеков имаше специална мисия до окоси ниско тревата за да не пречи на останалите състезатели и момчето се постара много .













                              Има още много снимки, но ще ги качвам на порции за да не стават страниците трудни за зареждане.

                              Коментар


                              • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                                някой има ли кадри от падането на миро.
                                пожелавам му бързо и безпроблемно вастановяване!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X