Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на стикери!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на стикери!

    Колеги на знам тук ли е мястото за подобна тема но днес се заиграх за 1 час да правя стикери за WR-а ми. Ето какво стъкмих!
    Спокойно може да коментирате.


    Моля не бъдете груби с отценката си все пак тва е сефте
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

  • #2
    До: Изработка на стикери!

    Хах яко е, направи ми и за МЗто.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      До: Изработка на стикери!

      Идеята е да разбера някой колега правил ли е нещо подобно, опит да обменим...
      Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:54.
      WR400-in-in-in...
      LZ1RAO

      Коментар


      • #4
        До: Изработка на стикери!

        Това само графичен дизаин ли е или готово за лепене фолио?????
        Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

        Коментар


        • #5
          До: Изработка на стикери!

          Колега, по-добре си ги вземи направо, готови за лепене, иначе няма да ти ги направят от сЪщата хартия или там каквото е. То и не е хартия, ами нещо по-специално ! Ако не е такава, каквато трябва, като излееш малко бензин и почва да се разлепя Казвам го от личен опит
          Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:53.
          [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

          Коментар


          • #6
            До: Изработка на стикери!

            Направи ми на мен за проба пък ако ще на второто излизане да се отлепят.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • #7
              До: Изработка на стикери!

              Радвам се, че се заформо темичка.
              Това са векторно изработени файлове от мен. Фирмата, която ще ги изработи е 3М.
              От горенаписаното смятам, че в БГ няма фирма с по-вичоко качество от 3М.
              Лично съм брандирал рейс на футбулен отбор и за сега 3-година не са се отлепили
              Проблема е да напасна точния размер с корите. Десени ще има най-различни. Черепи, пламъци и др. Бат Пепко ще има най-голям избор
              За сега толко, като принтна хартиени макети и паснат остава по лесното да ми ги изработат и сме оГин
              WR400-in-in-in...
              LZ1RAO

              Коментар


              • #8
                До: Изработка на стикери!

                Да помислиш и за по новите WR-и не бъди егоист и първо шаблони за Ямахите на другите марки не им трябват те и без това са грозни.Много ми е интересна технологията на залепване на лепенките към пласмасовият резервоар освен малките дупки на фолиото които изкарват въздуха дали и самото фолио е друго.
                Последно редактирано от Радо; 05-03-10, 18:03.
                Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                Коментар


                • #9
                  До: Изработка на стикери!

                  Да си призная за резервоара не мисля да правя!
                  Днес цел ден ръчках некви дреболйики по мотора и не ми остана време да напасна размера. Утре се надявам да го сторя.
                  WR400-in-in-in...
                  LZ1RAO

                  Коментар


                  • #10
                    До: Изработка на стикери!

                    В нашето градче (Мъглиж) има един пич, който прави лепенки за мотори с дебело фолио и то доста добре.
                    Ако има интерес, мога да постна снимки на няколко мотора, в момента правят стикери за един рмз250, който съвсем скоро ще заприлича досущ като на Де Дайкър (:
                    Колкото до фолиото за резервоари, трябва задължително да е с отвори, което също не е гарант, че няма да се надигнат ;х
                    Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:51. Причина: Неизползване на главни букви
                    SUZUKI RMZ 250

                    Коментар


                    • #11
                      До: Изработка на стикери!

                      Колега,а прави ли номера смисъл отпред за спойлера и за капаците под седалката,примерно както ти е на автара.
                      Или ако някой знае къде има такива,ще съм благодарен да каже.
                      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Изработка на стикери!

                        Първоначално публикуван от М.ДИМИТРОВ Преглед на мнение
                        Колега,а прави ли номера смисъл отпред за спойлера и за капаците под седалката,примерно както ти е на автара.
                        Или ако някой знае къде има такива,ще съм благодарен да каже.
                        Мога да ти направя! До края на седмицата ще знам цените на всеки 1 елемент.
                        WR400-in-in-in...
                        LZ1RAO

                        Коментар


                        • #13
                          До: Изработка на стикери!

                          Естествено, каквото пожелаете!
                          Аз съм си поръчал, точно като на аватара ми за Ямахата, щом го получа, ще пусна снимки и цени.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:49.
                          SUZUKI RMZ 250

                          Коментар


                          • #14
                            До: Изработка на стикери!

                            Добре колега,да ми дадеш някаква снимка да видя, ако имаш, кЪдето си правил такива номера.
                            Ако искаш, пиши и на лично.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:49.
                            КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                            (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Изработка на стикери!

                              Аз тези дни ще получа моя номер и ще пусна снимки и цени
                              Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 11:48. Причина: Неизползване на големи букви
                              SUZUKI RMZ 250

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X