Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация

    Значи доста спешно ми трябва регистриран потребител в speditor.net. Искам да намеря товар за камион за европа ако някой случайно има регистрация там много ще съм благодарен да ми обсужи с нея. обещавам че само ще разглеждам. На човека който ми даде ще му дам мой адрес и телефон и имена и ако съм нарушил обещанието да знае къде да ме намери.

  • #2
    До: Регистрация

    Първоначално публикуван от Петър Павлов Преглед на мнение
    Значи доста спешно ми трябва регистриран потребител в speditor.net. Искам да намеря товар за камион за европа ако някой случайно има регистрация там много ще съм благодарен да ми обсужи с нея. обещавам че само ще разглеждам. На човека който ми даде ще му дам мой адрес и телефон и имена и ако съм нарушил обещанието да знае къде да ме намери.
    Обади се на Митя. Телефона му е:0887 509 403. Кажи му ,че телефона ти го е дал Жорката от Пловдив и му обясни каква ти е болката.

    Коментар


    • #3
      До: Регистрация

      Много благодаря утре ще се свържа.

      Коментар


      • #4
        До: Регистрация

        Човекът каза че неможел да ми обслужи нямал правата над регистрацията. Търсенето продължава.

        Коментар


        • #5
          До: Регистрация

          Никой ли няма регистрация за там ?

          Коментар


          • #6
            До: Регистрация

            Първоначално публикуван от Петър Павлов Преглед на мнение
            Човекът каза че неможел да ми обслужи нямал правата над регистрацията. Търсенето продължава.
            Защо пък точно от там. Това е спедиция .

            Коментар


            • #7
              До: Регистрация

              Ми незнам каза ми че това нямало как да стане. А на мен ми трябва за да намеря товар за 1 камион.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X