Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 3.2д-ид 2003г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 3.2д-ид 2003г.

    Здравеите,моля да ми дадете инфо за тоя модел,днес покарах малко, много ми хареса колата като цяло,новият фейс е с механична кутия,запазена ми се вижда,стори ми се шумен мотора в купето при ускоряване на 1-ва нормално ли е това?Иначе не е тромав като цяло.Смятам да го закарам в Митсубиши на диагностика,кажете каде му е слабото място ако има такова,да знам за какво да питам,как е като кола въобще?

  • #2
    До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

    Колега,

    Нищо лично , но е хубаво да по прочетеш и да потърсиш, защото е писано страшно много за него.

    Иначе не е лошо, но до колкото знам тича, но и пие

    Коментар


    • #3
      До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

      Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение

      Иначе не е лошо, но до колкото знам тича, но и пие
      Да пие да пие колко да пие?Ако
      ще си говориме за пиене да ти кажа колко пие бензиновото да му се стори на колегата ,че се вози за без пари.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #4
        До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

        Ами има писано ,но на този саит има хора които наистина разбират и могат да споделят опит и адекватно мнение.Това че джипа няма да ми харчи 5/100 е ясно,ще си го ползвам като постоянна кола,живея във вилна зона и зимата е кофти,колата ми харесва но си е друго да запитам хора които са в час.

        Коментар


        • #5
          До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

          Първоначално публикуван от Manoel Преглед на мнение
          Ами има писано ,но на този саит има хора които наистина разбират и могат да споделят опит и адекватно мнение.Това че джипа няма да ми харчи 5/100 е ясно,ще си го ползвам като постоянна кола,живея във вилна зона и зимата е кофти,колата ми харесва но си е друго да запитам хора които са в час.
          Еми питай нещо което конкретно те интересува ние от каде да знаем какво те вънува точно!А историята на един модел и неговите проблеми няма кой да сяда да я пише по 10-пъти за всеки който е решил да се сдобива с едикаква си кола.Моята първа тема в този раздел е здравейте и аз съм с мицубиши никаде не съм пускал тема разкажете ми!Сядаш четеш правиш си сметката и скачаш всичко е написано и за разход и за проблеми търсене му е майката.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #6
            До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

            Конкртно ме интерисува може ли да имам ядове с нещто което е присъщо за този модел някакви характерни за този двигател слаби места,за окачването някаде четох че било като на лека кола и се чупело, едва ли е така нооо....да питам.Конкретният джип е с механична кутия,разхода е логично да малко по малак от автомата а и за сняг не е ли по добре да е с ръчна?2003г е колата внос е от Италиа,като състояние направо свети изглежда по добре от много коли 2006 например на километража пише104000 км,иска ми се да е на толкова но ...знам ли?Покарах я малко не е тромава,но е шумна ж купето и в неравности малко дрнчи,неможах да усетя дали дарпа на някаде и ако е така прави ли се реглаж както при леките коли.Еи такива работи ме интерисуват,на вас сигурно жи е досадно все с невеж тука да се занимавате амааа няма как

            Коментар


            • #7
              До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

              Щом си я харесал взимай.
              Аз моята така я взех без да разбирам, само че е 2002.
              За щума на високи обороти, да щумна е , но при високи скорости и при движение не е така.
              Извън градско разхода който ми дава при скорост около 120-130км по магистрала дава под 9 , градско не съм я засичал само наливам
              според мен е около 12-13
              От мен толкова.

              Ако я вземеш очакваме снимки
              Християн Русев
              0897 066999

              Коментар


              • #8
                До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

                Здравейте колеги от вчера и аз съм в играта,купих си Паджерото и съм много щастлив,сега обаче ми предстои смяна на консумативи,ако някой знае:колко литра масло и на коя марка е най добро за този модел на 104000км 5/40 или 10/40,разбрах че е с ангренажна верига тя подменя ли се,филтрите са ми ясни-въздушен ,маслен ,горивен и на купето.И н а раздатките маслата и с какво масло?На скоростната кутия да го сменям ли ръчна е?Които има опит моля да сподели?

                Коментар


                • #9
                  До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

                  Ти не си спал от мерак. Честито!

                  На скоростите - 3.2 литра API GL SAE 75W - 90
                  На раздатката - 2.5 л.
                  Диф преден - 1.2 л.
                  Диф заден - 1.6 л.
                  Двигател - 9.8 л. API CD
                  Антифриз - 9 л. без и 10.5 л. със заден отоплител

                  Марки не казвам, щото са скръндзи и не плащат за реклама
                  Последно редактирано от Паджеровод; 06-03-10, 12:09.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

                    Мерси ,а за ангренажната верига и ремаци и ролки някакви няма ли?И маслото на двигателя 5/40 ли да е?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

                      Обади ми се по телефона ще ти обесня. Тъкмо ще се разберем къде ще почерпиш
                      Християн Русев
                      0897 066999

                      Коментар


                      • #12
                        До: Паджеро 3.2д-ид 2003г.

                        Честито и от мен! Гледах преди 2 седмици подобно в една автокъща, може и същото да е Обаче много ниско ми се видя - не знам как го бяха обули

                        Коментар


                        • #13
                          Смених консумативите сега сте се опознаваме)

                          Взех го в наи големия сняг,и бях единственната кола добрала се до кат за деня,супер се изкефих с летни гуми само на 4 по 4 и мачках навсякаде,засега съм много доволен дано и по нататаък да е така
                          Последно редактирано от Злой; 14-03-10, 11:00.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X