Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то "секретен наряд"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Що е то "секретен наряд"

    Днес се сетих за тази случка, а тя накратко (без много подробности) е следната:
    Преди време, на въпроса "Що е това - секретен наряд?" един отговори така: "Двама войника (граничари примерно) минават през селския магазин, купуват си по бутилка водка, отиват наряд из гората, където с помоща на водката се засекретяват до безобразие (така че сами да не знаят къде се намират накрая)."
    Повода да се сетя за "засекретяването до безобразие" днес, беше че нямайки си друга работа рекох да си потърся старите теми в раздела за разходките. Обаче нъц ... ударих на камък! Той раздела взел че се систематизирал и моите (пък и много други) теми взели че се засекретили безобразно нейде из дебрите форумски! Ама аз пък, нали съм си милиционер, бързо (и без да ползвам стимуланти) се сетих за един друг начин да издиря засекретилите се хаймани (темите де). Горе в дясно на екрана има надписче "Добре дошли, sl.daskalov." , кликнах върху него, после и върху бутончето "Статистики", после пък върху "Всички теми започнати от....." и хоп, ей ги моите теми де са се засекретили! Съвсем "логично" темите за разходки се намират в някакъв раздел озаглавен "Клубове и групи", а не примерно в "Пътешествия и разходки"! Ама па оти да е лесно, като мое да е трудно. Сега се чудя дали да се нервирам или да се гордея дето ме имат за клуб (или поне група) та са ме изтипосали в тоз раздел.
    Госпожи и господа модератори, моите теми кучета ги яли, то аз и без туй почти спрях да пиша вече мнения, и не само в моите теми, щото си пазя нервите за по-важни предстоящи ми работи. Рядко влизам и да чета вече, а когато го правя гледам да е набързо и преглеждам само любимите си раздели, един от които беше този за пътешествия и разходки.
    Нещо прекалено сложен ми стана този форум. Да се нервирам не ми доставя удоволствие някак си! Или може би пък изоставайки от еволюцията (или може би деградацията) на форума, ми е съдено да изчезна като динозаврите. Айде стига съм мислил, че ще оплешивея съвсем, чешейки се задълбочено по темето.
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X