Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

    Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
    Абе ще прозвучи грозно ама: Аз рядко карам срещу моята си кола, та не съм забелязал да ми пречи.
    Егати грозното се получи, пак съм за БАН.
    Шегувам се разбира се, то моите се регулират, ако заберлежа да пречат ще ги свалям с копчето. Иначе "изгрява деня".
    Копчето не оправя нещата, за съжаление. Недостатък в конструкцията на самите крушки.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

      Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
      Абе ще прозвучи грозно ама: Аз рядко карам срещу моята си кола, та не съм забелязал да ми пречи.
      Егати грозното се получи, пак съм за БАН.
      Шегувам се разбира се, то моите се регулират, ако заберлежа да пречат ще ги свалям с копчето. Иначе "изгрява деня".
      Със сигурност. Като ти палне някой ТИР 520 вата срещу теб, ще се сетиш защо им викат "китайските електрожени"
      no signature no problems

      Коментар


      • #48
        До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Със сигурност. Като ти палне някой ТИР 520 вата срещу теб, ще се сетиш защо им викат "китайските електрожени"
        Аз и без това у тъмното трудно фащам пътя, така че няма да ми се промени много карането.
        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

        Коментар


        • #49
          До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

          По темата:

          Каква втора серия съм измислил, не е истина просто. Хем по-здраво, хем по-лесно, хем центрирано идеално, хем с много лек и лесен тунинг на лупите, така че да елиминирам 2 отблясъка, които си имат фабрично. Няма да има друга такава фероза.

          ПП: Без тунинг:


          С тунинг:
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от sparkybg; 02-03-10, 19:13.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #50
            До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            По темата:

            Каква втора серия съм измислил, не е истина просто. Хем по-здраво, хем по-лесно, хем центрирано идеално, хем с много лек и лесен тунинг на лупите, така че да елиминирам 2 отблясъка, които си имат фабрично. Няма да има друга такава фероза.
            Маняк... скоро ще ги докараш като HELLA.
            Крушките някакъв стандартен цокъл ли са или пак са, Н4, 9004 и т.н., баласти жици от обикновен ксенон стават ли?
            no signature no problems

            Коментар


            • #51
              До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

              Крушките са с D2S цокъл, но назад са със стандартни китайски кабели. Баластите са същите като на обикновен китайски ксенон. Това всичкото си влиза в комплекта, който между другото може да се вземе без баласти, ако си имаш такива, срещу 170лв, вместо 220.

              Иначе стават и оригинални OSRAM или PHILIPS D2S крушки и баласти, ако на някой много му е кеф. Има и преходници от цокъл на D2S към обикновен баласт. Изобщо, можеш да стъкмиш каквото ти душа иска.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #52
                До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Крушките са с D2S цокъл, но назад са със стандартни китайски кабели. Баластите са същите като на обикновен китайски ксенон. Това всичкото си влиза в комплекта, който между другото може да се вземе без баласти, ако си имаш такива, срещу 170лв, вместо 220.
                А без крушки и баласти ???
                дай да питаме търговеца.
                LZ1RED

                Коментар


                • #53
                  До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                  Първоначално публикуван от Tupekc Преглед на мнение
                  Колега, а би ли споделил каква дълбочина е нужно да имат фаровете за да могат да се монтират въпросните лупи без подобни манипулации?
                  В тоя форум на хора с под 100 мнения освен, че пускате постовете след една седмица, ами и не отговаряте ли?

                  Коментар


                  • #54
                    До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                    Браво , Спарки!!!
                    Не я бях преглеждал темата.
                    Респект за търпението! Много добре е станало!

                    Вижда се , че ръцете ти са където трябва.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                      А без крушки и баласти ???
                      дай да питаме търговеца.
                      Това са цени на тукашен търговец. Без крушки и баласти предполагам че ще са 120лв. Това за лупите + кабелите и дребната електроника за включването им.

                      При цена 220лв тук, от eBay няма смисъл. Същия продава от другите обикновени комплекти по 70лв, без гаранция.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                        Първоначално публикуван от Tupekc Преглед на мнение
                        В тоя форум на хора с под 100 мнения освен, че пускате постовете след една седмица, ами и не отговаряте ли?
                        Моля, занапред се въздържайте от подобно отношение към участниците тук. Никой не ви е длъжен - модераторите ще одобрят мнението ви тогава, когато имат време (никой не им плаща за това), а другите ще ви отговорят тогава (и ако) имат възможност, желание и познание.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                          Първоначално публикуван от Tupekc Преглед на мнение
                          Колега, а би ли споделил каква дълбочина е нужно да имат фаровете за да могат да се монтират въпросните лупи без подобни манипулации?
                          Не съм мерил. На стандартни голфови не стигат около 2 сантиметра.

                          От върха на лещата до началото на опашката са 10 сантиметра. Предполагам нужната дълбочина от вътрешния (по-близкия до стъклото) ръб на цокъла на фара до стъклото ще да е 10.5-11см.

                          Доволен?
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                            Премерих и до каква температура се нагрява опашката - при 20 градуса стайна температура, сложена върху бюрото, опашката на лупата се нагрява най-много, а именно 101 градуса целзий. Сложена на фар обчче ще е по-малко, защото фара отнема от температурата точно на опашката. Но пък когато в двигателния отсек е жега, като нищо ще отиде към едни 130-150 градуса, предполагам.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                              Свалям шапка, ей това се вика майсторлък плюс мерак

                              Имам един въпрос, понеже прегледах темата 2-3 пъти но така и не намерих този размер - какъв е диаметъра на механизмите с лупите? Питам защото след като видях какво може да направи човек с мерак имам желанието да повторя подвига ти но с фарове на Xantia. Проблема е, че те са твърде тесни - наподобяват доста тези на Опел Калибра, макар и да не са чак толкова тесни Питането ми е за да знам дали ще мога да ги завра вътре или да търся по моргите от някоя кола...
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Не съм мерил. На стандартни голфови не стигат около 2 сантиметра.

                                От върха на лещата до началото на опашката са 10 сантиметра. Предполагам нужната дълбочина от вътрешния (по-близкия до стъклото) ръб на цокъла на фара до стъклото ще да е 10.5-11см.

                                Доволен?
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X