Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не карайте сами

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не карайте сами

    Провокиран от поредния нещастен случай,се обръщам още веднъж към всички независимо от вида на практикуваното хоби-джипове,мотори,атв,каяци,рафтинг и т.н.
    Не карайте сами.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

  • #2
    До: Не карайте сами

    Абсолютно съм съгласен колега с теб. 1+
    Затова толкова много пишем, но нали сме вироглави ....
    Но за съжаление ....някога не можем да върнем това което става!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    SJ 413

    Коментар


    • #3
      До: Не карайте сами

      И аз съм съгласен с вас.Има мои колеги с мотори на които толкова съм и се чудел как карат сами и то в отдаличени местности където даже и обхват няма на мобилните им телефини.При злополука недай си биже какво става....
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • #4
        От: Не карайте сами

        Ами главно може би, разчитат на себе си ( да доста е опасно, особено ако попаднеш на местност, която няма мобилен обхват, не познаваш хората и т.н), но някой хора това ги влече, борят се с самите себе си, пример ще ви дам, Димо който обиколи толкова много места ето и темата - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=118772 ! Аз мога да кажа само една и то думата като ЕВАЛА и Браво е доста слаба за него, той може би е, ВЕЛИКОЛЕПЕН!

        Коментар


        • #5
          От: Не карайте сами

          От каране до каране има разлика.Старите хора казват,че страшен е този,дето ,,не е сам''.А иначе съм за #1.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Не карайте сами

            То това май си е закон!

            А ако някой реши да го пренебрегва да кара по маршрут по който е познат добре от колеги,да има обхват телефона му, за да може да каже при нужда къде е!
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X