Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глава на Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Глава на Патрол

    Главата на проверка за херметичност-не струва колкото нова глава.Преди това се убеди ,че не е изкривена.
    Блока -оглед , ако е ок, пасване със хубав шмиргел на осморки, ако има проблем /крив/, ще лъсне още на третото минаване.

    Коментар


    • #17
      До: Глава на Патрол

      Първоначално публикуван от jivko bakalov Преглед на мнение
      Колеги дойде и моят ред да сменям глава.Утре ще я сваля да видя какво е положението но съм сигурен че ще трябва нова.Моля дайте инфо откъде да се купи глава за RD28T (естественно колкото може по евтино) а също така кажете ако има нещо особенно при ремонта-за пружините знам имам цялото сервизно ръководство за ремонт само повдигачите не знам какво да ги правя .
      Здрасти, дай рама на джипката за да уточня главата и да погледна каква цена мога да направя. Поздрави, Марин.
      пон.-пет. 09:00 - 18:30
      събота 09:00 - 13:00
      Варна - 0894484248, 052600585
      София - 0895432143, 024750847, 024750947

      Коментар


      • #18
        До: Глава на Патрол

        Първоначално публикуван от mimo13 Преглед на мнение
        Здрасти, дай рама на джипката за да уточня главата и да погледна каква цена мога да направя. Поздрави, Марин.
        JN10KYY60V0809957
        Y60 RD28T 1997г
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #19
          До: Глава на Патрол

          Блока се проверява с линия ама траверсна ли беше не я помня имам я ако трябва ще я снимам ама крив блок това е много рядко и се получава ако този дето е карал е задрямал и двигателя е подминал и червеното и дори тогава пак блока е под въпрос.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #20
            До: Глава на Патрол

            1400лв е тази глава, доставка за 3-4 дни.
            пон.-пет. 09:00 - 18:30
            събота 09:00 - 13:00
            Варна - 0894484248, 052600585
            София - 0895432143, 024750847, 024750947

            Коментар


            • #21
              До: Глава на Патрол

              Първоначално публикуван от mimo13 Преглед на мнение
              1400лв е тази глава, доставка за 3-4 дни.

              В какъв вид е,тоест доколко е оборудвана ?

              Коментар


              • #22
                До: Глава на Патрол

                Колега имай в предвид че този дълъг блок ако не го челосаш юе имаш гоооооолям проблем Японеца криви блок,случвало ми се е да свалям и по 4десети зада стане в повечето случаи блока се осуква,за това СЕ ЧЕЛОСВА И БЛОКА И ГЛАВАТА.Резбите се прокарват и се мерят дължините на болтовете,все пак гарнитурата е стоманена и не поема много мачкане.Успех.
                ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                Коментар


                • #23
                  До: Глава на Патрол

                  Моят ремонт приключи.Сложих нова испанска глава,по съвет от тук нова вискомуфа която наистина е по доброто решение отколкото ел вентилатори,термостат 76* вместо 82* , промих цялата охладителна уредба ,нова капачка на радиатора и проблема със надуване и загряване го няма.Вчера направих изпитание -проведохме оффроуд разходка на която имаше и боксуване и дърпане изобщо пълно натоварване на мотора .Двигателя се представи отлично а стрелката на температурата не премина над 1/3 от диапазона на уреда.Благодаря колеги за ценните съвети.
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    До: Глава на Патрол

                    Първоначално публикуван от jivko bakalov Преглед на мнение
                    Моят ремонт приключи.Сложих нова испанска глава,по съвет от тук нова вискомуфа която наистина е по доброто решение отколкото ел вентилатори,термостат 76* вместо 82* , промих цялата охладителна уредба ,нова капачка на радиатора и проблема със надуване и загряване го няма.Вчера направих изпитание -проведохме оффроуд разходка на която имаше и боксуване и дърпане изобщо пълно натоварване на мотора .Двигателя се представи отлично а стрелката на температурата не премина над 1/3 от диапазона на уреда.Благодаря колеги за ценните съвети.
                    Добре,и все пак на каква цена купи главата ? Има ли оборудвани глави,с вал,с клапани,въобще със всичко ? А цели двигатели ? кой би могъл да ти продаде цял, чисто нов двигател например ?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Глава на Патрол

                      Чисто нов двигател може да си купиш направо 3.0 ДИ от Испания или Англия ама ще излезе към 5000 лева.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Глава на Патрол

                        Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                        Добре,и все пак на каква цена купи главата ? Има ли оборудвани глави,с вал,с клапани,въобще със всичко ? А цели двигатели ? кой би могъл да ти продаде цял, чисто нов двигател например ?
                        Глава/необурудвана/-1400лв
                        комплект гарнитури глава-250
                        вискомуфа-200
                        капачка радиатор-15
                        термостат-35
                        цена за труд не слагам ,защото ремонта го правех аз.
                        Цената на обурудвана глава не знам но като гледах цените на отделнете елементи ще е около 3000 лв
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #27
                          До: Глава на Патрол

                          Първоначално публикуван от jivko bakalov Преглед на мнение
                          Глава/необурудвана/-1400лв
                          комплект гарнитури глава-250
                          вискомуфа-200
                          капачка радиатор-15
                          термостат-35
                          цена за труд не слагам ,защото ремонта го правех аз.
                          Цената на обурудвана глава не знам но като гледах цените на отделнете елементи ще е около 3000 лв

                          В този смисъл питах,дали няма идея,ако този двигател се намира чисто нов,да кажем за 4500, направо го пляскаш,а старият без глава го разпродаваш на части.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Глава на Патрол

                            Първоначално публикуван от trancedrift Преглед на мнение
                            Чисто нов двигател може да си купиш направо 3.0 ДИ от Испания или Англия ама ще излезе към 5000 лева.
                            Как се намират?!
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Глава на Патрол

                              Ами аз лично не съм се интересувал с подробности но преди няколко дена попаднах на една фирма която се занимаваше с търговия на дизелови двигатели. Освен тези втора ръка имаше и нови, включително и 3.0 Ди, цената по спомени беше 2200 паунда.. или 2500, забравих.

                              От Испания ми е малко проблем езика, но със сигурност ако се потърси се намира. Преводачи много, превеждаш си фразата която търсиш и от 500 сайта поне 4-5 ще си струват за половин час ще си намерил двигател, или поне телефон където да попиташ.

                              На кратко който търси намира...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Глава на Патрол

                                Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                                Как се намират?!
                                http://www.reconditioned-engines.co.uk/index.shtml
                                В този сайт съм питал за 4.2td двигател.
                                Обявиха ми цени за рециклирани-
                                Thanks for your enquiry.

                                We are able to offer alternative solutions:-

                                1) Supply a fully remanufactured engine for £3250.00 + vat.

                                2) Supply a secondhand engine with 48,000 miles for £2250.00 + vat

                                3) Remanufacture your own engine for £ 1595.00 + vat**

                                Freight extra.




                                4) Worldwide shipping can be arranged

                                5) Guarantee on supplied engines are for 12 months / 12,000 miles (whichever is sooner)



                                For a full estimate, give us a call on +44 208 744 7000 and speak to one of our sales team.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X