Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся гид за закупуване на джип от Англия...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся гид за закупуване на джип от Англия...

    Искам да си закупя джип от Англия,
    ще ми се да го огледам лично на място.Търся човек,който може да съдейства,..разбира се срещу заплащане.
    За контакти на ЛС или тук...може и на 0889-620-126, Лъчо.

  • #2
    До: Търся гид за Англия...

    Незнам,какво точно имаш впредвид,но може да прробваш,да се свържеш с колегата zmiata29 ,известно време е живял и работил там.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Търся гид за Англия...

      Първоначално публикуван от Lacho Botev Преглед на мнение
      Искам да си закупя джип от Англия,
      ще ми се да го огледам лично на място.Търся човек,който може да съдейства,..разбира се срещу заплащане.
      За контакти на ЛС или тук...може и на 0889-620-126, Лъчо.
      Набележи си колите в Лондон или около Лондон от AUTO-TRADER. Обади се на 00447862251636-Пешо. Кажи му много поздрави от Жоро от Пловдив,че не ми се връща в Англия и го чакам да се напием в БГ.Мисля,че ще се разберете и ако не ти се връща на ход,той ще ти докара колата до който град кажеш в БГ.

      Коментар


      • #4
        До: Търся гид за Англия...

        В AUTO-TRADER. ако намериш една актуална от 10 обяви си е постижение. Мина по тоя път. Няма лошо да си набележиш обяви, но накрая ще тръгнеш да им звъниш по вратите. Проверено.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: Търся гид за Англия...

          Ходенето на място е задължително.Не се подлъгвай да купуваш коли,които не са с английска регистрация,както и от украинци,литовци,а пазаренето е задължително във всички случай.Нещо,което е до цена 2000 лири винаги се взима с 200-250 надоло.Това са ти парите за почерпката като се върнеш. Ако нещо повече те интересува-питай.Със съвет пне мога да помогна

          Коментар


          • #6
            До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

            Valeri Georgiev
            Unit 2, R/O 160 Town Road,
            Edmonton, London, N9 ORRTel. 07519500355, 07799730079


            Мисля, че не е точно това което търсиш, но може да помогне с транспорт из Лондон и да прегледа колата преди да тръгнеш на дълъг път, има сервиз.
            Тази седмица с приятел купихме кола от Лондон. 80% от колите на които се обадих не бяха продадени и успяхме да ги видим(евтините са големи трошки) никога не са като на снимките. Пазарлъка не е проблем обикновенно постигаш каквото искаш, при нас се оказаха проблем документите. Хората рядко са слонни да си дават документите да пътуваш с тях а за да излязат на твое име трябват поне 2 седмици. Мисля, че с търговците това не е проблем.
            Успех!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #7
              До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

              колега аз спрях с тази дейност..., но си позволявам да те посъвевам да прочетеш писаното по темата за внос на коли от Англия от мен..

              Важно е да си наясно дали колата я вземаш за теб лично...тогава гледай документите!!!...и си вземи кола от сервиз или авто къща на Англичани..
              Там има ГАРАНЦИЯ...нали може да я купи някое англе...!!!, пък и ще ти дадът фактура, ще ти направят и безплатна застраховка..
              Бягай от Частни обяви на емигранти..., нито има Еич Пи Ай сертификат, нито гаранция за качество..и документи...
              Не се стискай в началото при покупката.....после ще ти се върне многократно икономисаното..

              Успех.
              СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

              Коментар


              • #8
                До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                Гледай да не се занимаваш с русенци, единия го осъдих и му запорирах сметките вече.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                  Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                  Гледай да не се занимаваш с русенци, единия го осъдих и му запорирах сметките вече.
                  Мисля, че малко конкретизиране няма да е излишно, защото така общо казано засяга и мен като русенец, пък било то и да не се занимавам с търговия на автомобили и да не съм ходил до Англия даже
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                    Конкретизирал съм в темата за кофти търговците, не мисля че трябва да дублирам навсякъде.
                    Причината да пиша така е в това че според мен виновникът не е само един, а организирана група измамници от 3 души (засега за мен е ИЗВЪН подозрение само един единствен човек от групата в моята история - и той е колегата от форума Благо4Х4, от когото получих реално съдействие).

                    Инак мога да конкретизирам наглостта на основния виновник, който се укрива вече 6 месеца след като е осъден и срещу него е издаден изпълнителен лист. Същия тарикат който реши да води дело срещу мен за паркинг и охрана на моя автомобил, докаран от него и задържан противозаконно ... дело което няма как да спечели.
                    Същия тарикат който дължи 250 000 лв данъци на държавата и е осъждан вече за измама по САПАРД - Я.В. Достатъчно ли съм конкретен?

                    Ако колегата смята да се вкара в подобен филм - моля, нека пробва. Дори ще го свържа после с адвокатката си

                    ПП: Вас колега не ви познавам и нямам нищо лично против вас.
                    Последно редактирано от Венцислав Петров; 09-03-16, 06:53.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                      Най хубаво си купи от България -такова предлагане и цени като в момента има че неси струва да ходиш навън
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                        Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
                        Най хубаво си купи от България -такова предлагане и цени като в момента има че неси струва да ходиш навън
                        Имаи предвид, че дсоста модели ги няма на българския пазар, дори и да изкочи, обикновенно е в трагично състояние. Съгласен, че за масовите автомобили, не си заслужава.
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                          Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                          Гледай да не се занимаваш с русенци, единия го осъдих и му запорирах сметките вече.
                          Колега не слагай никога хората под общ знаменател !!! Живея в Русе и съм РУСЕНЕЦ са различни фрази !!! Знаеш ли на колко хора от други градове които не знаят порядките в Румъния и се прибират в БГ без шофьорски книжки сме им помагали за черни очи !!! А знаеш ли колко катастрофирали от умора сме прибрали особенно посред зима от тая пуста Румъния !!! А знаеш ли на колко такива които си мислят че разбират каква кола да си купят от Германия им ги поправяме по пътищата за да се приберат по живо по здраво при семействата си !!! А знаеш ли вече ако ти се наложи да получиш помощ в Русе какво ще получиш .........................!!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                            Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                            Колега не слагай никога хората под общ знаменател !!! Живея в Русе и съм РУСЕНЕЦ са различни фрази !!! Знаеш ли на колко хора от други градове които не знаят порядките в Румъния и се прибират в БГ без шофьорски книжки сме им помагали за черни очи !!! А знаеш ли колко катастрофирали от умора сме прибрали особенно посред зима от тая пуста Румъния !!! А знаеш ли на колко такива които си мислят че разбират каква кола да си купят от Германия им ги поправяме по пътищата за да се приберат по живо по здраво при семействата си !!! А знаеш ли вече ако ти се наложи да получиш помощ в Русе какво ще получиш .........................!!!
                            Имаше ли нужда от отговор по предходното мнение на jamiemirror, при положение, че той вече се е уточнил:
                            Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                            Конкретизирал съм в темата за кофти търговците, не мисля че трябва да дублирам навсякъде.
                            Причината да пиша така е в това че според мен виновникът не е само един, а организирана група измамници от 3 души (засега за мен е ИЗВЪН подозрение само един единствен човек от групата в моята история - и той е колегата от форума Благо4Х4, от когото получих реално съдействие).

                            Инак мога да конкретизирам наглостта на основния виновник, който се укрива вече 6 месеца след като е осъден и срещу него е издаден изпълнителен лист. Същия тарикат който реши да води дело срещу мен за паркинг и охрана на моя автомобил, докаран от него и задържан противозаконно ... дело което няма как да спечели.
                            Същия тарикат който дължи 250 000 лв данъци на държавата и е осъждан вече за измама по САПАРД - Янчо Василев. Достатъчно ли съм конкретен?

                            Ако колегата смята да се вкара в подобен филм - моля, нека пробва. Дори ще го свържа после с адвокатката си

                            ПП: Вас колега не ви познавам и нямам нищо лично против вас.
                            Моля, без повече опити за лични нападки.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся гид за закупуване на джип от Англия...

                              Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                              Гледай да не се занимаваш с русенци, единия го осъдих и му запорирах сметките вече.
                              Колега малко грубо звучи,но аз ще ти кажа,в всяко стадо има мърша,но не смятай всички Русенци за такива.Нека един от форума да каже че,съм го измамил и си вземам думите назад,щото всички Софиянци сте честни сигурно- имам в предвид автоджамбазите.Не ни слагай под общ знаменател ако обичаш.
                              Последно редактирано от Гена; 08-03-10, 01:24.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X