Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Х 90

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане на Х 90

    Ето как едно сузуки х90 се превърна в истински 4х4.
    Ето и малко снимки от преди промяната.
    Прикачени файлове
    За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
    За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

  • #2
    До: Повдигане на Х 90

    Като цяло бяха извършени операциите лифт и бодилифт,окачването е Иван Попов. Операците бяха извършени от група специалисти в реномирана клииника за 4 часа.
    Прикачени файлове
    За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
    За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

    Коментар


    • #3
      До: Повдигане на Х 90

      В краина сметка се получи нещо хубаво
      Прикачени файлове
      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

      Коментар


      • #4
        До: Повдигане на Х 90

        Браво, добре се справяте. Само с фотоапарата май нещо не ви върви . Ако трябва да идвам да щракам, пък може и да сложа едно рамо ако се наложи. Успех

        Коментар


        • #5
          До: Повдигане на Х 90

          Първоначално публикуван от stkiid Преглед на мнение
          Браво, добре се справяте. Само с фотоапарата май нещо не ви върви . Ако трябва да идвам да щракам, пък може и да сложа едно рамо ако се наложи. Успех
          За фотото си прав но има още доста снимки с по-добро качество,които ще пусна скоро защото има още какво да се покаже за тази машина с "кодово име Буболечката"
          За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
          За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

          Коментар


          • #6
            До: Повдигане на Х 90

            Честито,Колега Направете и малко снимки на слънчева светлина,ходове тва онва
            От какво сложи задни амортисьори?Доста по-дебели от оригиналните ми се струват.Аз сложих "Оптимал" за "Астра",но дебелината е същата като на оригиналните.
            Поздрави-Николай
            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

            Коментар


            • #7
              До: Повдигане на Х 90

              Бръкнахте ми в раната.Такава машина Х90 ми е на сърце.Като не можах да си взема такава взех Витара къса база.
              Браво,сега докажете на всички ,че е истински джип!Нищо ,че казват ,че не ставал.Още веднъж браво!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #8
                До: Повдигане на Х 90

                Имам снимки и видео от бойното кръщение но всичко по реда си.
                За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                Коментар


                • #9
                  До: Повдигане на Х 90

                  Не мога да повярвам, че това е Х90-тката на Георги

                  Има толкова миролюбив вид
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Повдигане на Х 90

                    Оооо...ДА!Заигравката е ГОЛЯМАААА!!!....Промяната е огромна! Гуми(31-ци) джанти 15х10 -44,подобаващи трьбни брони,лебедка(6500лб)шнорхел,спортни седалки,4 точкови колани,спортен волан,музика.под музика разбирайте Всичко!4 двулентови говорителя ,2 пищялки,суб 12"(в багажника),усилватели 2 броя,естествено е помислено за захранването и е направено подобаващо такова.......ТО BE CONTINUED!.....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Повдигане на Х 90

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Бръкнахте ми в раната.Такава машина Х90 ми е на сърце.Като не можах да си взема такава взех Витара къса база.
                      Браво,сега докажете на всички ,че е истински джип!Нищо ,че казват ,че не ставал.Още веднъж браво!
                      ....На никого нищо не смятам да доказваме!Тя(Х90)сама си доказва какво може и какво е!...не бях карал/имал Витара до сега,но сьм изненадан и очарован!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Повдигане на Х 90

                        31x10.5x15 върху 10-ки
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Повдигане на Х 90

                          Честито!Предполагам да очкаваме продължение Гумата е уникална!Аз също съм харесал тази шарка на Кумхо.Споделете мнение как се държи на черно и на асфалт.Джантите идват леко широки за гумите...Май трябва 31х12....
                          Само хубави мигове с Х-90 ката Тарга 4х4 с 30 санта клиренс и кални гуми....мечтаааа.
                          Офф..От онзи ден жената си има родстер,ама нисичък Дефендера каза да вдигаме Витарата,докато му направим сушинка
                          Прикачени файлове
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • #14
                            До: Повдигане на Х 90

                            10-ka джанта пасна изненадващо добре.пьрвоначалния замисьл беше 33х12.5 гуми за кито и бяха взети джантите от Явор(Вромос),но се оказа че трябва сериозно рязане на калници.Мишо,Боби,Иван Попов и аз ,единодушно решихме да не се реже.....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Повдигане на Х 90

                              Колега поздравления за проекта, машинката е чудесна!!!
                              Мисля за нещо подобно та искам да попитам няколко неща. След повдигането използвал ли си фланец на кардана, както и на А-рамото на задния диференциал, тъй-като за мен и към момента е спорна наложителната им употреба? Наложи ли се монтаж и на планки отпред за сваляне на нивото на предния диф., за безпроблемна работа на 4х4 особено при пълен ляв и десен в наклон или и така е ОК? В момента без да е рязано където и да било по ламарините при завой не опират ли в долната част на предните калници така окомплектованите нови гуми и при максимално прибиране на задна гума в калника не опира ли горе във веждата? Какви корекции се наложиха след боди лифта, дали се препокриват с тези при Витара, защото купето все пак е по-различно? Предварително благодаря за отговорите! Очакваме новите снимки с нетърпение! Междудругото погледни тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=76277&page=2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X