Обява

Свий
Няма добавени обяви.

информация за ЮМЗ 6L

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • информация за ЮМЗ 6L

    Колеги става въпрос за старите модели ЮМЗте кажете ми какви са ви впечатленията Може ли все още да се ползват тези трактори или е време да ги махаме от употреба !!!

  • #2
    До: информация за ЮМЗ 6L

    Колега здравей. Първо кажи за какво мислиш да го позваш. Аз съм имам такъв и имам впечетления от него. Поздрави
    0878 847 325 Наско

    Коментар


    • #3
      До: информация за ЮМЗ 6L

      Първоначално публикуван от nasko.kolev Преглед на мнение
      Колега здравей. Първо кажи за какво мислиш да го позваш. Аз съм имам такъв и имам впечетления от него. Поздрави
      Колега имам нов Болгар но не ми стига ЮМЗто ми требва за транспорт от полето да склада и като се счупи Болгара да го смени имам около 500дк от които 50 картофи а другите житни култури.

      Коментар


      • #4
        До: информация за ЮМЗ 6L

        тези трактори са издражливи лесно палят зимата упростени лесни за опслужване има здрави скорости и силоотводен вал развива 30км.час. Немога да кажа нищо лошо доста години е хранил нашето семеиство машина за сиромаси.

        Коментар


        • #5
          До: информация за ЮМЗ 6L

          Тези трактори са се доказали и дълги години са служили в нашето селско стопанство,здрави,лесни за подръжка и обслужване,прости в конструктивно отношение и ремонтно пригодни е вярно нямат удобства за механизатора,но това е модел от преди 40 години.Пригоден за работа с всякакъв селскостопански инвентар.За транспорт ще ти върши добра работа,но доста тръска в кабината.Може да го управлява всеки който що годе разбира от шофиране.С две думи-груб,но надежден.

          Коментар


          • #6
            От: информация за ЮМЗ 6L

            Железни машини,имам 3бр. за малко пари , много трактор !

            Коментар


            • #7
              От: информация за ЮМЗ 6L

              Колега и аз съм ЗА. Но само ако ще е за транспорт, защото с тези си 65 коня не мисли че ще оре кои знае как.
              А към колегата graifer какви трактори имаш за продажба ( извинявам се че питам тук но все още немога да пращам ЛС )
              0878 847 325 Наско

              Коментар


              • #8
                От: информация за ЮМЗ 6L

                Първоначално публикуван от nasko.kolev Преглед на мнение
                Колега и аз съм ЗА. Но само ако ще е за транспорт, защото с тези си 65 коня не мисли че ще оре кои знае как.
                Обработвам около 150дк. с такова Юмз и да ти кажа върши си работа,оре перфектно с тройка плуг и не прескача 2.2-2.3 л.на декар.
                Suzuki Samurai 1.3
                Диян Димитров - 0897875292

                Коментар


                • #9
                  От: информация за ЮМЗ 6L

                  Нямам за продажба,карам си ги!Исках да кажа ,че купувайки ЮМЗ,човек получава много трактор за малко пари!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X