Обява

Свий
Няма добавени обяви.

стартера дърпа много ток!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: стартера дърпа много ток!!!

    Първоначално публикуван от чичо хухавел Преглед на мнение
    Няма верига в тоя мотор-2,3тд. А за въртенето-винаги върти тегаво,но на топло е най-тегаво.
    Извинявай не погледнах с кой мотор е тогава със сигурност имаш ЛЕНИВИ ТОКОВЕ (бъзик) захапвай СТАРТЕРА

    Коментар


    • #17
      До: стартера дърпа много ток!!!

      Първоначално публикуван от чичо хухавел Преглед на мнение
      Няма верига в тоя мотор-2,3тд. А за въртенето-винаги върти тегаво,но на топло е най-тегаво.
      Някой ламел на ротора има прекъсване,и като стигне четката до него го минава като по инерция, докато захапе следващия и товари.
      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

      Коментар


      • #18
        До: стартера дърпа много ток!!!

        да исползвам темата-със същия мотор/4д55 /;-подгр. ми вкл. когато си поиска като същевр. свети и зареждането; след няколко смени на подгр. свещи'/които изгаряха/се стигна до извеждане на отд. бутон за подгр.;проблема се появява изкл. при влажмо време или прем. на водни препятствия... пароструика!!временно всичко се оправи след смяна на вгр. реле за зареждането в атернатора , но след първия дъжд --- пак същото, когато е сухо-пак няма проблем....и акум. все е недозареден...къде да търся....

        Коментар


        • #19
          До: стартера дърпа много ток!!!

          Щом сте с 4Д55 и двамата, това са машини по над четвърт век. На едната е стартера, а другата има протрити, напукани кабелни снопове и като се намокрят... Обаче къде точно... Също корозия на местата, където се прехвълят масите между рама - двигател.

          Коментар


          • #20
            До: стартера дърпа много ток!!!

            Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
            Някой ламел на ротора има прекъсване,и като стигне четката до него го минава като по инерция, докато захапе следващия и товари.
            Аз имах този проблем с ламелите и стартера въртеше мудно.
            0887632135-Краси

            Коментар


            • #21
              До: стартера дърпа много ток!!!

              Първоначално публикуван от k-1 Преглед на мнение
              да исползвам темата-със същия мотор/4д55 /;-подгр. ми вкл. когато си поиска като същевр. свети и зареждането; след няколко смени на подгр. свещи'/които изгаряха/се стигна до извеждане на отд. бутон за подгр.;проблема се появява изкл. при влажмо време или прем. на водни препятствия... пароструика!!временно всичко се оправи след смяна на вгр. реле за зареждането в атернатора , но след първия дъжд --- пак същото, когато е сухо-пак няма проблем....и акум. все е недозареден...къде да търся....
              Имах такъв проблем,и го реших със смяна на диодна плочка.Не е лошо да замерите диодите.Успех
              0887632135-Краси

              Коментар


              • #22
                До: стартера дърпа много ток!!!

                Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                Аз залагам на четки, изтъркани са до метала и дават на късо.
                Имаме участник познал верния отговор!!!
                Точно това му беше на гадта!–износена четка дотолкова,че корпуса и опира в колектора и стартера работи като товарна вилка.
                Сега вече пали перфектно. Благодаря на всички за акъла и заинтересоваността.
                Поздрави!
                Последно редактирано от Златков; 24-02-10, 19:38. Причина: правописна грешка

                Коментар


                • #23
                  До: стартера дърпа много ток!!!

                  Б@@@му ела да те черпя с лимонови резанки и да ми го обясняваш, че нещо не разбирам
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    До: стартера дърпа много ток!!!

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Б@@@му ела да те черпя с лимонови резанки и да ми го обясняваш, че нещо не разбирам
                    Много народ беше изненадан о тая ситуация!
                    Може това да е първия подобен случай,'щото до последно никой не предполагаше това.Но се оказа възможно.

                    Коментар


                    • #25
                      До: стартера дърпа много ток!!!

                      Ама поканата си ми е съвсем сериозна, аз си имам една кутия в която си събирам "автопатологични образци" и ако нещо (както в случея) ми е извън познанията, съм готов да го огледам и да се уча.....е ако имаш време и желание де
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #26
                        До: стартера дърпа много ток!!!

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Ама поканата си ми е съвсем сериозна, аз си имам една кутия в която си събирам "автопатологични образци" и ако нещо (както в случея) ми е извън познанията, съм готов да го огледам и да се уча.....е ако имаш време и желание де
                        И време имам и желание също.
                        Ама да не спамиме темата, ша 'зема да ти дрънна един телефон за в петък-26.2.,ако е удобно?

                        Коментар


                        • #27
                          До: стартера дърпа много ток!!!

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Ама поканата си ми е съвсем сериозна, аз си имам една кутия в която си събирам "автопатологични образци" и ако нещо (както в случея) ми е извън познанията, съм готов да го огледам и да се уча.....е ако имаш време и желание де
                          Ааа, да ги нямаме такива - четките в кутийката. Искаме снимки...
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X