Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет

    Здравейте на всички малко темата ми не е за тук ама понеже гледам че има много знаещи хора в този форум,а и в опел форума не получих никакъв отговор,реших да пиша тук.Та въпроса ми е,ще си вземам вектра Б с исузу мотора,дали ГНП на тези мотори са с ел.управление както на вектра Б с немския мотор 2.0 DTI и ако е така дали го имат същия проблем с изгарянето на този ел.блок.Благодаря предварително

  • #2
    До: съвет

    никой ли не знае

    Коментар


    • #3
      До: съвет

      Знае!!

      Веселбата там е, че е с два компютъра ......

      Втория е до сами помпата, която е навряна на ...... ...... да не казвам къде.
      Ако имаш 2-3 дена свободни, може да се пробваш да го извадиш ....... с променлив успех!
      Да също "гори" макар и по различен начин!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: съвет

        благодаря за инфото ако може малко по подробно да ми кажеш,така често ли дефектират като при немския мотор и долу горе какви са им дефектите,ремонти и т.н. благодаря предварително

        Коментар


        • #5
          До: съвет

          Гори опроводяването между платката и пиновете.
          Кога ..... !?? Като му дойде кефа.
          Дали по-често от немските ..... по-скоро не.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            До: съвет

            благодаря ти много за отговорите ако ми кажеш само какви му са ремонтите като цени горе долу и заслужава ли си такава кола ще съм ти много благодарен

            Коментар


            • #7
              До: съвет

              Първоначално публикуван от venkoni Преглед на мнение
              благодаря за инфото ако може малко по подробно да ми кажеш,така често ли дефектират като при немския мотор и долу горе какви са им дефектите,ремонти и т.н. благодаря предварително
              Е то това си е на късмет какво ще се развали.
              Не слушай легендите че "немските" горели а другите не.
              Това може да го твърди със сигурност човек който е имал 10 еднакви коли.
              Не мисля че това би трябвало да ти е фактор за избора на модел.

              И си напиши по конкретно заглавие на темата.
              Ники

              Коментар


              • #8
                До: съвет

                Колега, всичко си е до късмет! Мен на скоро един познат ме убеждаваше, че немския мотор бил по-безпроблемен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X