Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Репелент!

    Колеги, преди време някои от вас се сдобиха с един репелентен крем, който бяхме произвели за наши клиенти. Миналата година наличностите се изчерпаха. За този сезон смятам да забъркам някакво количество, но не крем, а тоалетно мляко. Няма да го пускам в търговската мрежа, ще е за лична употреба.
    Понеже имаше интерес преди, давам оферта за съфорумници: 16,50 лв за килограм наливно. Като казвам наливно искам да кажа, че не калкулирам никакви опаковки, етикети труд и т.н. Освен това не е задължително да е кг. Може кой колкото грама иска.
    Който иска да пише или в темата или на лично. Като се съберат достатъчно заявки ще го забъркам. Доставките за варненци от мен, за софиянци - по куриер или от нашия офис в София, за останалата част от страната по куриер.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    До: Репелент!

    Има ли писани някакви отзиви за тази адска смес и нейните качества?
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      До: Репелент!

      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
      Има ли писани някакви отзиви за тази адска смес и нейните качества?
      Миналата година направих пробно количество, на язовирите и на река Камчия нямах проблеми с хвърчащите гадинки. Пратих на Чаро 4х4 да пробва на дунава. Ето отзива му: Здравей!Препаратът действа,но не достатъчно,т.е.трябва постояно да се мажа/ароматът ми допада/.
      Не смея да го направя по-силен, защото може да се получи раздразнение на кожата.

      Колегите, които пробваха крема преди, бяха доволни, има отзиви тук таме из форума.
      Предпочетох този път да е тоалетно мляко, поради причината, че крема на горещо се разтичаше. След като си изцапах 2-3 пъти жабката и кутията с рибарски принадлежности, твърдо казах - следващото ще е мляко.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #4
        До: Репелент!

        А тайна ли е какво съдържа?

        Коментар


        • #5
          До: Репелент!

          Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
          А тайна ли е какво съдържа?
          Активната съставка мога да я кажа утре, не я знам наизуст. Иначе носителят е леко тоалетно мляко, бързо попиващо в кожата и лесно за размазване, с витамини. Бих могъл да го направя и с UV защити, но ще му се вдигне цената.

          Да поясня само - това нещо не го правя с цел печалба. Просто това е себестойността на продукта и го предлагам само за колеги от форума.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #6
            До: Репелент!

            Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
            Има ли писани някакви отзиви за тази адска смес и нейните качества?
            Aз мисля съм един от пробвалите го и мога да кажа, че кремът действа, ако и да има какво още да се желае. Направата му във вид на тоалетно мляко наистина е добър ход защото в жегите определено се разтича- една от раниците ми е жив свидетел на това. Мирише повече от приятно, смятам че ако се позасили още действието му няма да има равен. Аз имам още малко от него и ако цените са разумни бих си взел още без да се замисля.

            Коментар


            • #7
              До: Репелент!

              ...
              Последно редактирано от Rabin; 22-02-10, 17:44.

              Коментар


              • #8
                До: Репелент!

                Колега,няма ли някакъв вариянт да няма аромат???Трябва ми да го изпозвам когато издебвам дивеча.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • #9
                  До: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Aз мисля съм един от пробвалите го и мога да кажа, че кремът действа, ако и да има какво още да се желае. Направата му във вид на тоалетно мляко наистина е добър ход защото в жегите определено се разтича- една от раниците ми е жив свидетел на това. Мирише повече от приятно, смятам че ако се позасили още действието му няма да има равен. Аз имам още малко от него и ако цените са разумни бих си взел още без да се замисля.
                  Написал съм цената. Може да се сравни с репелентите, продавани по аптеките. А ти като ползвал крема би могъл да направиш сравнение с други продукти. Аз лично съм много доволен. Мен ме хапят изключително много комарите. С това съм на 6. Включително на Дуранкулак не ме ядяха. Пак казвам, според мен само дунавските комари, дето те вдигат за яката и те носят в храстите да те изядат, не се плашат много от този репелент. Но не съм чувал пък нещо да помага там по принцип.

                  Първоначално публикуван от krasimir83 Преглед на мнение
                  Колега,няма ли някакъв вариянт да няма аромат???Трябва ми да го изпозвам когато издебвам дивеча.
                  Може да бъде по желание и без аромат, но не съм сигурен дали някоя от активните съставки няма да те издава.
                  Пък аромата може да е по принцип всякакъв. Аз лично напоследък предпочитам "диви цветя" - лек, приятен и като си на гьола не се бие с околните миризми.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #10
                    До: Репелент!

                    А някакъв вариант да е нещо като пулверизатор или пръскало, че да може да се пръска върху дрехите, защото комарите от порода новочерненска подобрена хиперзла пердашат дирекно през фанелата, та се налага да се третират и дрехите иначе е сташно
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #11
                      До: Репелент!

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      А някакъв вариант да е нещо като пулверизатор или пръскало, че да може да се пръска върху дрехите, защото комарите от порода новочерненска подобрена хиперзла пердашат дирекно през фанелата, та се налага да се третират и дрехите иначе е сташно
                      За "новачерненска подобрена хиперзла" мини пулверизатор няма да свърши работа, трябва да си вземеш от тия дето пръскат листата на саксийните цветя. Прави широка струя и мисля, че няма да се затрудни с млякото. Но ще помисля по въпроса.
                      Аз лично се мажа целия на голо, после си обличам дрехите. Нищо не ме хапе. Поне на местата където ходя. Като дойда напролет или лятото на дунава ще експериментирам един друг метод - като за дунава. Ще се намажа и ще стоя от кръста нагоре гол, да видим дали ще ме ухапят. Просто няма да е тоалетно мляко носителят.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • #12
                        До: Репелент!

                        Килограм/литър как излиза съотношението?
                        Ще поръчвам,но да знам колко-не само да пълня куриерски гуши посред лято.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Репелент!

                          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                          Килограм/литър как излиза съотношението?
                          Ще поръчвам,но да знам колко-не само да пълня куриерски гуши посред лято.
                          Почти еднакво е.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #14
                            До: Репелент!

                            Аз бих пробвал кило. Че много ме дупчат гадините. В София съм.
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Репелент!

                              И аз се записвам,
                              Ако има по-хард вариант, като за дунавските гадини предпочитам него, ако не - от този. Или, както се казваше в една реклама "Дай едно кило" !
                              Изпращам данните на Л.С.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X