Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    +1 на ЛС. Моля.
    Grand Cherokee WJ 4.7 V8
    Това е положението.

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Ако решите да отървете колегата от излишните количества, не го заявявайте тук, да не се получи дублиране и да Ви пратя и аз
      Здравеи колега,за по сигурно да поръчам от исвора,ако може 2 бр.по 0.5 л.репелент от които има.гр.Пловдив Офис ЕКОНТ митница Иван Костов 0887403705.Благодаря предварително!

      Коментар


      • От: Репелент!

        Искам 3Х0.5 л /ароматни/ гр.Силистра офис Еконт бул. Македония за Калоян Кирилов 0898796543. Благодаря
        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
        Калоян Кирилов
        LZ2ZGT

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от jiko64 Преглед на мнение
          Здравеи колега,за по сигурно да поръчам от исвора,ако може 2 бр.по 0.5 л.репелент от които има.гр.Пловдив Офис ЕКОНТ митница Иван Костов 0887403705.Благодаря предварително!
          Извора е един. Разликата е в доставчика. Нали не предполагате, че колегата го е разредил за да се облагодетелства. Няма значение де, аз ще Ви пратя. Но като свърши при мен, пак ще търсите колегата
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
            Извора е един. Разликата е в доставчика.
            Търсеният продукт винаги привлича нездрави интереси.

            Фалшификации, спекула, черен пазар

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
              Искам 3Х0.5 л /ароматни/ гр.Силистра офис Еконт бул. Македония за Калоян Кирилов 0898796543. Благодаря
              Нямам с аромат.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Репелент!

                Няма ли начин да се направи във вариант за пръскане върху дрехи? По 12 часа съм сред гадове а като се намажа предварително не изкарва до края на дежурството пък не става да се събличам и мажа посред нищото, а хапят гадовете даже и през яке!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Няма ли начин да се направи във вариант за пръскане върху дрехи? По 12 часа съм сред гадове а като се намажа предварително не изкарва до края на дежурството пък не става да се събличам и мажа посред нищото, а хапят гадовете даже и през яке!
                  Мисля, че нещо друго те хапе.

                  зависи от якето де ама комарите имат някаква крайна дължина на хобота.

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Мисля, че нещо друго те хапе.

                    зависи от якето де ама комарите имат някаква крайна дължина на хобота.
                    Комара пробива и волска кожа! Наблюдавал съм злорадо как каца на якето и започва сондажа, мислех че ще си остане гладен, но когато усетих боцването си промених мнението! Както и да е, това през якето наистина е рядко, но през риза, тениска и панталон, си е редовно! Затова досега ползвах спрейове на брос, които не цапат и се ползват и върху дрехите. Ефективни са 4 часа, после пръскаш пак.
                    Купих си и от форумния репелент но и неговия ефект е по кратък от дежурството ми а нямам възможност повторно да се третирам освен по откритите части - ръце и лице! Гърба ми и краката, особенно около колената, стават на решето!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Привет колега, може ли да поръчам от репелента 2x 0.500мл. до офис на ЕКОНТ в гр.София, кв. Изток. Ангел Атанасов 0888799938. Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Комара пробива и волска кожа! Наблюдавал съм злорадо как каца на якето и започва сондажа, мислех че ще си остане гладен, но когато усетих боцването си промених мнението! Както и да е, това през якето наистина е рядко, но през риза, тениска и панталон, си е редовно! Затова досега ползвах спрейове на брос, които не цапат и се ползват и върху дрехите. Ефективни са 4 часа, после пръскаш пак.
                        Купих си и от форумния репелент но и неговия ефект е по кратък от дежурството ми а нямам възможност повторно да се третирам освен по откритите части - ръце и лице! Гърба ми и краката, особенно около колената, стават на решето!
                        Съжалявам, няма как да го правя върху дрехи. Не знам какво и къде работиш, но на Камчия издържам с него около 24 часа с едно намазване. На Дунав се мажа сутрин и вечер.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          Съжалявам, няма как да го правя върху дрехи. Не знам какво и къде работиш, но на Камчия издържам с него около 24 часа с едно намазване. На Дунав се мажа сутрин и вечер.
                          Жалко че не може, щеше да е супер, че се отрових с тоя брос. Може би обилното потене го отмива и намаля времетраенето на ефекта! Всъщност опита ми с този репелент все още е доста малък!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Моля, всички които са получили от мен репелент тази година в бяло непрозрачно шише със синя капачка, пресипете си репелента в шишета от РЕТ - примерно от минерална вода. Тия шишета ми бяха залежали в склада и пластмасата е остаряла. Заделих си за мен едно шише и видях, че е омекнало. Да не се случи така да ви се излее някъде. Капачката на гърлото си държи, но шишето се деформира. ПВЦ-то явно не издържа на тези активни съставки.
                            Последно редактирано от musovir; 29-09-17, 11:01.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Кило плашило срещу дунавски стръвници да се намира? Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Нямам в момента, чакам съставка. Ще пиша като стане.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X