Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    А моя 1.5 литра с миризма и без сл. фактор още се губи някъде по трасето...
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Репелент!

      Огромни благодарности за доставката на репелента
      Колегата да се оправя по бързо и да е жив и здрав
      Пътят е целта.

      Коментар


      • От: Репелент!

        Днес са разпратени почти всички заявки. Останалите в понеделник. Цвети, чети етикетите. И споделете как се справя новия репелент. Искам обратна информация.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Репелент!

          А аз моята не я получих! ..... Но щото вероятно беше една от първите на e-mail , та затова....Обаче моля да се забави с още 2 седмици щото ме няма в Бг до 03.07. Надявам се не ми е изтрита заявката - ако е - моля колегата мусовир ( Йордан Франц ) да си погледне на лични какво сме обсъждали.
          Поздрави!
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • От: Репелент!

            [QUOTE=musovir;2782921]Днес са разпратени почти всички заявки. Останалите в понеделник. Цвети, чети етикетите. И споделете как се справя новия репелент. Искам обратна информация.[/QUOTE

            Ми като прочетох за интимните части и забравих да прочета останалото Тази вечер софийските кръвопийци ги нямаше та теста ще се отложи до появяването им.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Току що получих от еконт,благодаря
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Репелент!

                И аз получих. Благодаря!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Получен. Тест на язовира, ще има.
                  Благодаря!
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    И аз вчера си взех пратката.Благодаря
                    YAMAHA RAPTOR 700R

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Аз също получих.Благодаря.
                      Имам еди въпрос-как правилно се съхранява,и срок на годност след отваряне.
                      Това количество което имам може би ще ми стигне за година и половина напред,затова разпитвам.
                      Последно редактирано от FiveFinger; 20-06-15, 18:50.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Срок на годност поне 2 години. Съхрнение за предпочитане не на слънце. Ако е на стайна температура, няма проблем, важното е да не минава 30 градуса - в по-високите температури става рядък и труден за нанасяне.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Значи в хладилника на +5 градуса ще му дойде добре.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Днес взех пратката.Благодаря.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                              Днес са разпратени почти всички заявки. Останалите в понеделник. Цвети, чети етикетите. И споделете как се справя новия репелент. Искам обратна информация.
                              Първо искам да поднеса благодарности за личната ви ангажираност при моята поръчка! Не предполагах, че някой би се ангажирал в свободното си време да ми осигури експресна доставка на ръка, щото видите ли, аз пътувам за чужбина след два часа!
                              Теста беше напълно успешен срещу гръцките комари. Района на Вурвуру е блатист и заради валежите през май и позасъхнали блата са се превърнали в развъдници. Ама нещото работи! Дори персонала в ресторанта който преди две седмици ми носеше по два флакона Аутан се изуми от отказа ми да ползвам услугите им.
                              И отново благодарности от мен и семейството ми!
                              GPS системи https://www.easytracking.bg/
                              Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                И моята пратка е пристигнала, получих СМС. Ама ще мога да си го взема в четвъртък, че не съм в страната. Колко време държат пратката в Еконт, дали знае някой?
                                П.С. И разбира се благодаря!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X