Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    ...Цената ще е около 18-19 лв за кг (без слънцезащитния ефект)...
    А със слънцезащитен ефект колко ще е цената(приблизително)?

    Коментар


    • От: Репелент!

      Ок,изпратил съм на посочения е-майл заявка,моля поне да получаваме потвърждение че сме в списъка.
      Ако не попадаме,да търсим алтернативи.

      Благодаря

      Коментар


      • От: Репелент!

        С UV-то, ако стане консистенцията, предполагам няма да надхвърли 21-22 лв за кг.
        Всеки който ми е изпратил заявка на пощата е в списъка и като го направя ще пращам. Аз ще напиша като пристигне.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Репелент!

          Супер.
          Очакваме количествата

          Коментар


          • От: Репелент!

            Ако е толкова добър като предпремиерната серия, цената е ниска в сравнение с това, което получаваме. Спокойно очаквам репелента. И нещо друго се сетих: опитвах се да го изпарявям след като го разредя със спирт. Не допуска гадините в стаята, но гадно смърди. Ако миризмата е от репелентната съставка няма какво да се направи, но ако е от пълнежа /тоалетното мляко/ може ли да получа малко разтворен репелент за да пробвам.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              За Нова Черна би трябвало да имате репелент. Цената ще е около 18-19 лв за кг (без слънцезащитния ефект). Точната цена ще я напиша когато пристигне материала. Няма кой знае каква разлика с предната цена. Ако на някой му е скъпо или не му се чака, съжалявам, това мога - това правя. Не го правя за пари, правя го да имам за себе си и за приятели. Ако мислите, че със 100-200 кила ще забогатея, направо сте се объркали
              Благодаря за инфото и за ориентировъчната цена,изпратих заявката и ще чакаме доставката.
              (0+)
              Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                За Нова Черна би трябвало да имате репелент. Цената ще е около 18-19 лв за кг (без слънцезащитния ефект). Точната цена ще я напиша когато пристигне материала. Няма кой знае каква разлика с предната цена. Ако на някой му е скъпо или не му се чака, съжалявам, това мога - това правя. Не го правя за пари, правя го да имам за себе си и за приятели. Ако мислите, че със 100-200 кила ще забогатея, направо сте се объркали
                Предполагам отговора е към мен за което благодаря,питах за цената, не за да видя дали ми е скъпо,а за да знам ЦЕНАТА.Защо приемате въпроса за заяждане или друго,всеки продукт си има цена,и това че някой е питал,не е повод да бъде нападнат недвусмислено.Не искам да бъдем приятели понеже си ги избирам сам и те мене,и да получа безплатна услуга,искам да си платя справедливо.Следващ въпрос,кога е Нова Черна ,гугъл не казва ?

                п.п Ти ли беше колегата с пастата за силно замърсени ръце ?
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Следващ въпрос,кога е Нова Черна ,гугъл не казва ?
                  Календара на ФОРУМА казва,че е на 13 и 14 юни тази година
                  NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                  ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                    Календара на ФОРУМА казва,че е на 13 и 14 юни тази година
                    Благодаря,това ме устройва.Както се казва ,толкова ли беше трудно
                    Изпращам имейл с заявка.
                    А ,и още един въпрос,в заявката се споменава за литър.В темата говорите за килограм ?Какво да очакваме да пристигне
                    Последно редактирано от Roninn; 27-05-15, 19:48.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Тон. [emoji1]

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Тон. [emoji1]
                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Ако мислите, че със 100-200 кила ще забогатея, направо сте се объркали
                        Светлина в тунела
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Предполагам отговора е към мен за което благодаря,питах за цената, не за да видя дали ми е скъпо,а за да знам ЦЕНАТА.Защо приемате въпроса за заяждане или друго,всеки продукт си има цена,и това че някой е питал,не е повод да бъде нападнат недвусмислено.Не искам да бъдем приятели понеже си ги избирам сам и те мене,и да получа безплатна услуга,искам да си платя справедливо.Следващ въпрос,кога е Нова Черна ,гугъл не казва ?

                          п.п Ти ли беше колегата с пастата за силно замърсени ръце ?
                          Да, аз съм с пастата. Цената е за кг. В 500 мл се събират 510 +-5 грама. И не, не съм се заяждал, по-рано в темата писах, че предполагаемата цената ще е с 1-2 лв нагоре. Предишната цена е известна - 16 лв за кг. Съжалявам ако не сме се разбрали.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Здравей колега можели да си поръчам една опаковка от 500мл. Но ми трябва до 01-07-15, че детето ще ходи на зелени училища.
                            телефон 0887-887о14 Илиян град Варна. А ако има и паста за ръце също ще си взема

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Здравей, имам предложение като спомена Нова Черна заповядай тъкмо да направиш тестови изпитания в "Малката Ладога" и докарай няколко кила /може и 5-10/ каквото остане ще го взема. Само ако се изкупи там ми запази едно шишенце поне.
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Добрата новина е, че срещу Камчийските комари работи безотказно. На Нова Черна няма да мога да дойда, но който си е поръчал ще има за там
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X