Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
    И за мен 1л ако може,с Еконт до офис Нюман София тел.0888382023 Петър Анев наложен платеж.
    Без аромат ако може.
    Кия Спортидж 2000тди
    Всеки шут отзад-е крачка на пред

    Коментар


    • От: Репелент!

      Хора, рибата е още в морето а тиганът ви е на огъня.

      Коментар


      • От: Репелент!

        Ще има. Чакам доставка. Но нещо ме отлагат в срока до 3 седмици. После трябва да направя личен тест за 3-4 часа и тогава го бъркам и за вас.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Репелент!

          Как е най-удобно да се запишем и платим?

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
            Ще има. Чакам доставка. Но нещо ме отлагат в срока до 3 седмици. После трябва да направя личен тест за 3-4 часа и тогава го бъркам и за вас.
            Нищо ти си брой списъка за актуален и го систематизирай, та като стане готово веднага да пращаш, че нуждата става вопиюща...направо кръвопиюща а ако се налага пари предварително казвай
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Репелент!

              За протокола: и за мен литър без миризма.

              А ако му набиеш и УВ-защита ще е супер.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Два литра.
                ТЕЛ:0886301378

                Коментар


                • От: Репелент!

                  И аз се записвам за литър.
                  Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Имам една молба към всички желаещи. Нека тази темичка някой модератор да я поразчисти, има много лични данни в нея. Всички желаещи нека изпратят заявката си на поща repelent@abv.bg. Единичната опаковка ще е 0,5 литра. Така е по-удобно и за вас.

                    Писмото да съдържа количество, със/без аромат и информацията за куриерите: имена на получател, адрес, телефон. Ако някой има предпочитан куриер нека пише.

                    Може да се сложи и слънцезащитен фактор, мисля SPF 15 ще е достатъчен. Но за целта трябва да се забърка минимум 25 кг.

                    Цената на репелента ще я напиша допълнително тия дни, също така и на тази със слънцезащитния фактор.
                    Последно редактирано от musovir; 21-05-15, 09:08.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Това е много добра новина!Още днес ще пусна мейл, само че много ни глезите с тези множество опции.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Пуснах заявка!
                        Николай Папазов

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Ако има производство и аз искам 1L.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от Кирил Здравков /cirilz/ Преглед на мнение
                            Ако има производство и аз искам 1L.
                            На мейла пиши колега, малко по-горе съм дал инфо. Ще забъркам, чакам да пристигне суровината.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Да уточня, колегите от Варна, да ми пишат телефон и да си получат репелента от мен, освен ако не държат на куриер.

                              Също така слагайте си и никовете при заявка, че повечето по никове ви познавам
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Имам една молба към всички желаещи. Нека тази темичка някой модератор да я поразчисти, има много лични данни в нея. Всички желаещи нека изпратят заявката си на поща repelent@abv.bg. Единичната опаковка ще е 0,5 литра. Така е по-удобно и за вас.

                                Писмото да съдържа количество, със/без аромат и информацията за куриерите: имена на получател, адрес, телефон. Ако някой има предпочитан куриер нека пише.

                                Може да се сложи и слънцезащитен фактор, мисля SPF 15 ще е достатъчен. Но за целта трябва да се забърка минимум 25 кг.

                                Цената на репелента ще я напиша допълнително тия дни, също така и на тази със слънцезащитния фактор.
                                Дано да има репелент със слънцезащитен фактор SPF15,и ще поръчам. Ще чакаме и за цената.
                                (0+)
                                Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X