Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    То па да знаеш на Стоп-а на Либертито какви са... Днес обикалях къде ли не. Вярно. че е недела, ама и при Голди ги нямаше. Сега ми е в жабката, утре продължавам...
    Колега, от Константин Величков като тръгнеш по Стамболийски на първата кооперация вдясно има магазин. Оттам си взех крушка за заден стоп (със странния цокъл) за 5 лв.
    Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

    Коментар


    • #32
      До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

      Там са Скорпионите - бул. Ал. Стамболийски 175 - американски авточасти. И аз преди месец от там зех габарит/стоп крушката със странния цокъл, но преди това и мене ме гледаха по другите места за крушки доста странно
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #33
        До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
        Навсякъде много хвалят Bosch Xenon Blue и Osram Cool Blue/ Nightbraker. Осрам- ките обаче горели по- често от другите и за това е малко риск да се вземат, зависи от ел. инсталация на колата. И аз все още се чудя дали да праскам ксенона направо или да ги пробвам и тях, но по- скоро ще сложа ксенона... пък и не съм сигурен дали имат hb3 цолъл... нали е такъв на wj цокъла?
        Само да уточня, че Cool Blue и Nightbraker на Osram са два различни модела крушки.
        Да, Nightbraker - а гори по - често, но тази крушка е и с по - малко работни часове от другите. Сравнението би било обективно, ако се прави със Sylvania Ultra например.

        Коментар


        • #34
          До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

          Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
          Само да уточня, че Cool Blue и Nightbraker на Osram са два различни модела крушки.
          Да, Nightbraker - а гори по - често, но тази крушка е и с по - малко работни часове от другите. Сравнението би било обективно, ако се прави със Sylvania Ultra например.
          И PHILIPS имаха някакви варианти. Последно на тераното бях с такива. С 40% по-къс живот, но светещи осезаемо по-добре.

          С ксенон обаче не могат да се сравняват.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

            До колегата Carburettor:В цената влиза ли и монтажа на ксенона.Не за друго ами по добре е да го сложат хора с опит.

            Коментар


            • #36
              До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

              Вече смених обикновените крушки с ксенон, обаче жълтите габарити много ме дразнят и искам да ги сменя с бели (диодни), но не мога да намеря такъв модел диодни крушки. Някакви идеи????

              Коментар


              • #37
                До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                Първоначално публикуван от veselin_stef Преглед на мнение
                Вече смених обикновените крушки с ксенон, обаче жълтите габарити много ме дразнят и искам да ги сменя с бели (диодни), но не мога да намеря такъв модел диодни крушки. Някакви идеи????
                Какви са крушките, че да ти кажа откъде да си купиш?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                  Отговарям и на двамата колеги.

                  Тук http://www.bktuning.net/ ми монтираха ксеноните - цената им е 110 лева и включва монтаж (за 15 минути става) и 1 година гаранция. Ако ви пита къде сте видели рекламата, кажете форума на Алфа Ромео
                  Нямам нищо общо с тази фирма, просто си е платила рекламна обява в нашия форум и ни дава 10% отстъпка.

                  Същия човек продава и всякакви диодни крушки, диодни ленти и всякакви гирлянди в стил Алди

                  Намира се точно до новия магазин Penny в Хаджи Димитър.
                  ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                  Volvo XC90 D5 Executive '12
                  Volvo XC60 D5 Summum '11
                  Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                  Коментар


                  • #39
                    До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                    "veselin_stef" Какъв ксенон (фирма) сила на крушките (4300,5000), колко пари ти излезе и къде ти го монтираха? Питам защото се чудя между http://www.hid.bg/hid-bulgaria-kseno...vsichko-v-edno и http://www.xenon.bg/xenon_products.htm . А за габаритите виж в магазините за аксесоари в горубляне.
                    Последно редактирано от baha; 08-03-10, 19:15.
                    R 727cc BB KIT
                    ZJ V8
                    WK2 V6

                    Коментар


                    • #40
                      До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                      Взех ги от фирмата която препоръча и колегата "Carburettor" по горе. Само още не съм ги монтирал.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                        4300 или 5000к взе? Като ги монтираш кажи как са и направи 1 2 снимки на тъмно и светло
                        R 727cc BB KIT
                        ZJ V8
                        WK2 V6

                        Коментар


                        • #42
                          До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                          Взех 6000к, няма проблем щом ги сложа, ще ги форографирам
                          Сега обаче нещо съм се запалил от eBay да си взема фарове тип ангелски очи. Някакви мнения по въпроса???

                          http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-04...ht_10173wt_950

                          Коментар


                          • #43
                            До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                            Първоначално публикуван от veselin_stef Преглед на мнение
                            ...обаче жълтите габарити много ме дразнят и искам да ги сменя с бели (диодни), но не мога да намеря такъв модел диодни крушки. Някакви идеи...

                            Има крушки с оригиналния цокъл които светят изключително бяло, без отенаци на жълто.

                            Самата крушка е със син цвят, но свети изключително бяло даже сравнено със ксенона и то доста ярко макар да е 5 вата. Примерно ето тази :

                            http://drive.bg/product_info.php?cPa...f89cfa734d4053

                            Има и доста по-евтини, които се справят прилично, но при всички положения не се прави "пернешки тунинг" окабеляване тип "китайски ксенон" , а всичко си остава оригинално.
                            Най ме е страх от хора без мечти...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                              Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                              Има крушки с оригиналния цокъл които светят изключително бяло, без отенаци на жълто.

                              Самата крушка е със син цвят, но свети изключително бяло даже сравнено със ксенона и то доста ярко макар да е 5 вата. Примерно ето тази :

                              http://drive.bg/product_info.php?cPa...f89cfa734d4053

                              Има и доста по-евтини, които се справят прилично, но при всички положения не се прави "пернешки тунинг" окабеляване тип "китайски ксенон" , а всичко си остава оригинално.

                              Интересно.....не намирам точно такива в и-бей.Някой ако намери нещо да свирка.
                              А за халогените на WJ-я какви са крушките.....има ли такива?
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                              0877стоидевет215–Радослав

                              Коментар


                              • #45
                                До: Крушки за късите светлини на Гранд 2001 3.1

                                Точно такива диодни има куп варианти. И светят по-силно от обилновените може би 2 пъти. Има ги в студено бяло и топло бяло.

                                От тук си напазарих мойте:
                                http://cgi.ebay.com/2pcs-501-W5W-5-P...item2c5363b3b7
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X