Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно закупуване на джип.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно закупуване на джип.

    Добър ден, бих искал да се консултирам с Вас относно закупуването на джип.Трябва ми кола, която да е с прилично поведение на пътя и да става за лек офроуд (разбирайте просто черни пътища до едно язовирче, на което често ходим с приятели за риба).Става въпрос за скромен джип до 8000лв.Моля за съвети, защото бях хвърлил око на едно Мусо, но от приятели разбрах, че не били особено надеждни.Един от критериите ми при избора, както казах е да не надвишава 8000лв.Кое ще е най-надеждното и най-подходящо предложение за мен?А, да и забравих да кажа, да не е по стар от 1999 година.Чакам съвети и предложения.Благодаря Ви предварително.

  • #2
    До: Въпрос относно закупуване на джип.

    Най-добре,прочети малко из форума,последно време има
    много такива запитвания.Явно на много хора не им се
    чете и чакат на готово .Успех в четенето.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос относно закупуване на джип.

      мисля,че някакъв SUV ще ти върши работа идеално,след като няма да го ползваш за тежък офроуд

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос относно закупуване на джип.

        http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=387
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос относно закупуване на джип.

          Първоначално публикуван от aangleov Преглед на мнение
          Добър ден, бих искал да се консултирам с Вас относно закупуването на джип.Трябва ми кола, която да е с прилично поведение на пътя и да става за лек офроуд (разбирайте просто черни пътища до едно язовирче, на което често ходим с приятели за риба).Става въпрос за скромен джип до 8000лв.Моля за съвети, защото бях хвърлил око на едно Мусо, но от приятели разбрах, че не били особено надеждни.Един от критериите ми при избора, както казах е да не надвишава 8000лв.Кое ще е най-надеждното и най-подходящо предложение за мен?А, да и забравих да кажа, да не е по стар от 1999 година.Чакам съвети и предложения.Благодаря Ви предварително.
          За тия пар бих си купил Нисан Патрул дж-р ; Патджеро или Витара и трите марки са добри а и за подръжка са лесни. Лично мое мнение. Успех в търсенето.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос относно закупуване на джип.

            Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
            За тия пар бих си купил Нисан Патрул дж-р ; Патджеро или Витара и трите марки са добри а и за подръжка са лесни. Лично мое мнение. Успех в търсенето.
            То за парите добре,ама виж и годината...
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос относно закупуване на джип.

              За тези пари можеш да си вземеш читава Витара 2000г., която ще ти върши перфектна работа за целта

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос относно закупуване на джип.

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                То за парите добре,ама виж и годината...
                Е за 1, 2, 3, година зависи от състоянието на автомобила лично аз не бих спорил. Даже си мисля, че стария джип е по добър от новия, че новите нещо много се чупят а пък и стия електроники .

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос относно закупуване на джип.

                  Honda Hr-v 1,6i 4x4
                  Kia Sportage 2.0tdi-5врати
                  Suzuki Grand vitara 2.0i AC
                  Hyundai Galloper
                  Jeep Grand cherokee 2.5
                  Land rover Freelander 2.0
                  Opel Frontera
                  Паджеро също може на тази цена,за състоянието не знам.

                  Колега избора е твой.

                  Стига да знаеш какво търсиш,а ти още не знаеш.Какво искаш,2 3,5, врати,къса или дълга база,бензин или дизел,с климатик,климатроник или без,мощност на двигател,гуми,кожа,плюш,музика,ТВ,ДВД,парктроник.

                  Пиша ги така,защото аз когато търся кола,знам с какви екстри ми трябва и дори цвета който е подходящ за съответният модел и експлоатация.Тогава избора ми се ограничава най-много до два модела коли и избирам визуално и технически по-добрия.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос относно закупуване на джип.

                    За годината на производство забравих да кажа.
                    Доста джипки 99 г. са по зле технически от техни "събратя" произведени 90-те години,като смело мога да кажа че добър джип 90 година след 3 години пак ще струва около 8000 а този 99 г. може да струва и 4000 лв.само след 2 години.

                    Тойота добра скоро няма да видиш за цена под 10000 лв,независимо от годината на производство.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос относно закупуване на джип.

                      Аз съм със втория, от списъка на адвоката, и съм доволен за сега. Ако си наоколо ела да те повозя, но не го продавам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос относно закупуване на джип.

                        За тези пари можеш да вземеш добър джип.Диското е идеален за твойта цел.Дори да е преди 1998 300тд няма да сбъркаш.Има си всичко и за асвалта е бомба 130-140 няма проблем.По новия с тд5 малко по мощен но по проблемен и естествено по скъп.И защо след 1999?Гледай състоянието не толкова годините и те са важни но.....и джиповете преди 1999 са по здрави и непретенциозни.Поздрави и късмет.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос относно закупуване на джип.

                          Имам един приятел,който продава 2 джипа единия е с десен волан-митсубиши паджеро другия джееп чероки-то е с ляв,паджерото е 98 а черокито-2000 ако искаш ще ти дам неговия номер,а може и да е член на форума ,да ги видиш,мен мого ми харесаха,пиши ако имаш интерес
                          Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос относно закупуване на джип.

                            Може да погледнеш това в подписа ми. Много е изгодно и съм се грижил много добре за него.
                            GSM: 0898 554713
                            Уебсайт: BULEXTREME.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос относно закупуване на джип.

                              Първоначално публикуван от aangleov Преглед на мнение
                              Добър ден, бих искал да се консултирам с Вас относно закупуването на джип.Трябва ми кола, която да е с прилично поведение на пътя и да става за лек офроуд (разбирайте просто черни пътища до едно язовирче, на което често ходим с приятели за риба).Става въпрос за скромен джип до 8000лв.Моля за съвети, защото бях хвърлил око на едно Мусо, но от приятели разбрах, че не били особено надеждни.Един от критериите ми при избора, както казах е да не надвишава 8000лв.Кое ще е най-надеждното и най-подходящо предложение за мен?А, да и забравих да кажа, да не е по стар от 1999 година.Чакам съвети и предложения.Благодаря Ви предварително.
                              Пич купи си джип за около 6 000 , за да можеш веднага да отговориш ( финансово ) на разни дребни разходи по него. Щото ако дадеш 8 000 и нямаш свободни ОЩЕ пари ще се окаже паметник пред блока или в двора. Късмет с търсенето. Има едно паджеро в мобилето от вчера, погледни го дълга база - не познавам собственика и не е никаква реклама http://www.mobile.bg/21267090188381737. Ако те интересува Фронтера бензин - газов инжекцион 2000год.,къса база,без клима, мога да питам един приятел ако не го е продал.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X