Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-класа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • G-класа?

    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Идеална работа ще ми свърши, за "Войната2"!
    Мое натоварим цял взвод вътре.

    Коментар


    • #3
      До първия по-висок бордюр като гледам...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        А това в Русия ли е ? Ако е там разбирам, но ако е в Германия, чудя се чичо Ханс за чий девети септември си го е взел? Не вярвам да е само за да повози леля Гертруда !
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • #5
          Отвсякъде си е в Москва...там е друга Русия...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Със стопове от рендж ровер....
            http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
            Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

            Коментар


            • #7
              на мен ми се струва че е в фотошоп

              Коментар


              • #8
                Re: G-класа?

                Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk) Преглед на мнение
                на мен ми се струва че е в фотошоп
                Надявай се...човека лично го е снимал
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Re: G-класа?

                  Не е със стопове от Реиндж. Не е фотошоп. Това Мерцедес "Магелан" .Специална изработка на швейцарска фирма за арабските държави,но е широко популярен в Русия и със сигурност се среша там повече от колкото в арабските държави.Иначе в Русия ,не му казват "Магелан" ,а "Емиратьтчик" .Този специално е собственост на някаква лаборатория ,бях чел някъде ,а не на някой баровец.Цената му е такава ,че .......

                  А, забравих да кажа-6х4 е
                  Прикачени файлове
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Re: G-класа?

                    Когато забогатея, ще си купя такава!!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X