Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подложка за регистрационен номер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подложка за регистрационен номер

    Здравейте,
    Някой може ли да ми каже откъде мога да си купя нова подложка за регистрационна табела ? След поредица "подпирания", натискания и леки ударчета от "майстори на паркирането" из нагъчкания СФ - център, предният ми номер виси на косъм от падане и изгубване - пластмасовата подложка е с изронени странични ръбове и ми се иска да я сменя преди да занитя табелата.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    До: Подложка за регистрационен номер

    Тези, дето занитват табелите пред КАТ имат такива.
    LZ1DWW

    Коментар


    • #3
      До: Подложка за регистрационен номер

      В много морги и вторични ги има читави.
      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

      Коментар


      • #4
        До: Подложка за регистрационен номер

        Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
        Тези, дето занитват табелите пред КАТ имат такива.
        Имаш предвид (`щото отдавна не съм минавал покрай КАТ) не тия от "фирмата БМВ", които слагат табелите вътре в КАТ, а някакви, които предлагат "допълнителна екстра занитване" някъде "пред" КАТ ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          До: Подложка за регистрационен номер

          Аз на два пъти си купувам от обикновен магазин за авточасти.

          Коментар


          • #6
            До: Подложка за регистрационен номер

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Имаш предвид (`щото отдавна не съм минавал покрай КАТ) не тия от "фирмата БМВ", които слагат табелите вътре в КАТ, а някакви, които предлагат "допълнителна екстра занитване" някъде "пред" КАТ ?
            Тези, които монтират новите номера в КАТ. Не зная как се казва фирмата.
            Мисля, че занитването не може да стане от всеки и с обикновени нитове, а трябва да бъде направено там.
            LZ1DWW

            Коментар


            • #7
              До: Подложка за регистрационен номер

              Предния номер можеш да го нитиш колкото си искаш, моят например е вързан със свински опашки на бронята.

              Коментар


              • #8
                До: Подложка за регистрационен номер

                Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                Тези, които монтират новите номера в КАТ. Не зная как се казва фирмата.
                Мисля, че занитването не може да стане от всеки и с обикновени нитове, а трябва да бъде направено там.
                Нита е един-единствен, на задния номер. И супер безсмислен според мен. При доста возила е махан, и после закрепен някак. И аз да съм, и аз не бих се разхождал до KAT за един нит, като мога да си лепна стария с нещо, уж да си е на мястото.

                Поредната българска измишльотина. Да не говорим че се дупчат брони, ламарини и тем подобни, а се и слага алуминиев поп-нит или рапидка, като след време (при нашите условия не много) от там тръгва ръжда. По дефиниция обаче нямаш право да махаш нита, тоест си принуден или да не си боядисваш колата, или да ходиш до KAT да им снасяш кинти всеки път, когато се наложи да махаш номера.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Подложка за регистрационен номер

                  Отиваш в КАТ, където сменят номерата и просто си взимаш една от кашона.
                  На много коли новите номера се поставят в стоящите на тях стари пластмаси, та имат доста излишни.
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подложка за регистрационен номер

                    Имаш лично.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X