Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: И аз да се похваля

    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
    Абе я се наведи изотзад и виж няма ли на диф-а лепенка "LSD",или остатък от нещо такова?
    Охладителната система е някъде около 10-11л.,така че 5 литра качествен концентрат ще са ти достатъчни.Какво е състоянието на спирачната течност...или да не питам....?
    Спирачната течност вчера я имаше/за съединитела/а днес сутринта
    я няма!След работа ще се заема.На гумената капачка пише ДОТ-3,но
    мисля да я заменя с ДОТ-4?

    Коментар


    • #32
      До: И аз да се похваля

      Първоначално публикуван от toshho Преглед на мнение
      Спирачната течност вчера я имаше/за съединитела/а днес сутринта
      я няма!След работа ще се заема.На гумената капачка пише ДОТ-3,но
      мисля да я заменя с ДОТ-4?
      DOT-4 сипвай спокойно-да не е 5.1 Има много спир. течност-менте,затова внимавай откъде ще я купиш.Аз лично нея я взимам от ШЕЛ.На ОМВ има само ДОТ-5.1
      Ама преди да сменяваш спир. течност си ревизирай горната и долната помпа на съединителя-явно от там ти изпуска.
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #33
        До: И аз да се похваля

        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
        DOT-4 сипвай спокойно-да не е 5.1 Има много спир. течност-менте,затова внимавай откъде ще я купиш.Аз лично нея я взимам от ШЕЛ.На ОМВ има само ДОТ-5.1
        Ама преди да сменяваш спир. течност си ревизирай горната и долната помпа на съединителя-явно от там ти изпуска.
        Изтича в педалите-вече установих, че горната помпа е проблемна.Съветват ме да търса руска такава?Доста се двумя!
        След като днес смених антифриз и термостат/от WV/ температурата/по датчик/вече отчита по средата.Още преди два дни разбрах, че термостата на Тойота отваря при 88С, а новият на WV при 82-84С.
        Мисля че не е фатално?След дефектиране по ходовата част излиза и две карета на кардана за смяна от скор.кутия към задния диф.Така че
        ще се продължава....

        Коментар


        • #34
          До: И аз да се похваля

          Честито много безаварийни километри.Много добър избор до сега никъде не ме е оставяла.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X