Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

    Здравейте колеги,
    предстои ми закупуване на пистолет.

    В тази връзка моля ако някой има информация за Brouning Pro 9 - най вече надеждност и качество на изработка (в i-net намерих относително малко информация за него).

    Моля и за информация на кое стрелбище в София може да се пробват другите 2 пистолета от заглавието на темата?
    Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

  • #2
    До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    Моля и за информация на кое стрелбище в София може да се пробват другите 2 пистолета от заглавието на темата?
    Примерно във "VIP-Оръжеен и стрелбищен комплекс" бул. "Г.М.Димитров" №51
    Тел: 02 / 9766018
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

      Добър ден.искам да попитам за боиният пистолет ;Browning High Power Mk. III добър ли е?Силата на боеприпаса доближава ли тази на ТТ-то?Благодаря.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

        Първоначално публикуван от denis.peev Преглед на мнение
        Добър ден.искам да попитам за боиният пистолет ;Browning High Power Mk. III добър ли е?Силата на боеприпаса доближава ли тази на ТТ-то?Благодаря.

        За този калибър, надали може да чуеш нещо, което не знаеш!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

          Първоначално публикуван от denis.peev Преглед на мнение
          Добър ден.искам да попитам за боиният пистолет ;Browning High Power Mk. III добър ли е?Силата на боеприпаса доближава ли тази на ТТ-то?Благодаря.
          За кой калибър става въпрос за 9х19 или за 40 SW http://www.gundirectory.com/more.asp...038&gun=Pistol и какво сравняваме начална скорост,пробивно действие или стопиращ ефект?

          Коментар


          • #6
            До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

            Добър вечер колеги. Нека сравним и двата боеприпаса, кой е по удачен. Бих си закупил ТТ, но този пистолет е фронтови и при него стопиращ ефект няма. Аз лично търся стопиращ ефект с пробивната сила на ТТ. В края искам да добавя, че аз съм още неук, меко казано в тази област. Набелязал съм си няколко модела, и щте съм ви благодарен ако ме посъветвате кой да избера.Browning Hi-Power Mark III ;Beretta 92FS Brigadier;Пистолет TT (Тулски Токарев);Чз 75 Б. Нека проведем дискусия на тези оръжия.
            Последно редактирано от giorgio; 17-03-10, 08:58.

            Коментар


            • #7
              От: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

              Няма смисъл от дискусиии, ако имаш издадено разрешение, направо отивай и си вземай "ЧЗ-75-SP-01"...ако е "SHADOW" ЩЕ СИ МНОГО ДОВОЛЕН......гарантирам ти го.....
              LZ3YG

              Коментар


              • #8
                От: До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                Първоначално публикуван от denis.peev Преглед на мнение
                Бих си закупил ТТ, но този пистолет е фронтови и при него стопиращ ефект няма. Аз лично търся стопиращ ефект с пробивната сила на ТТ.
                Няма такова нещо едното е за сметка на другото законите на физиката и механиката не се влияят от наще желания това е като да искаш кола с 300 конски сили двигател да харчи 5х100 няма как да стане . Има някъкъв приемлив баланс между двете и според мен е в калибър 9х19 .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                  Моето мнение е за кал.40-смит-уест

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Няма такова нещо едното е за сметка на другото законите на физиката и механиката не се влияят от наще желания това е като да искаш кола с 300 конски сили двигател да харчи 5х100 няма как да стане . Има някъкъв приемлив баланс между двете и според мен е в калибър 9х19 .
                    Има,има само, че къде ще ги търси.Боеприпаса е важен
                    Пистолета е лесна работа.Има едни ама неможеш си ги купи напр.
                    -7Н25-9х18
                    -7Н31-9х19
                    -7Н29-9х21-тука и с пищова е невъзможно
                    Иначе за стоп ефект както е казал колегата cal.40 ,а пък още по добре 45
                    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                    Коментар


                    • #11
                      От: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                      Така де само че и боеприпаса трябва да го има и да е на приемливи цени за да можеш все пак да поддържаш някъква форма . Като цяло цена пробивна сила стопиращ ефект по наще ширини фаворит е 9х19 и 9х18 но при него избора на пистолети не е голям Макаров/Байкал и ЧЗ 73 .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                        40-смити уест,-има го в каталога,на почти всички производители на оръжие,без руските.Модерен високомощен патрон,9х18е гола вода спрямо него,изключително р3екуширащ и слаб боеприпас,той вече е отживелица,за разлика от 100-годишния и много доказал се 9х19.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Browning Pro 9? / проба на S&W M&P 9 и Sig Sauer SP 2022 в София?

                          Е ясно е, че неможе да се сравняват 40-ка особено пък с 9х18.Ставаше дума за споменатите от мен боеприпаси по горе, с които дори и Макаров ще има огромна пробивна мощ, а пък на 9х19 му липсва пробивното действие щото няма стоманен сърдечник с изключение на пак посочения от мен по горе патрон(те са си все руски).Просто проблемът е,че няма от къде да се купят тези боеприпаси. То по принцип неможеш да си купиш от магазин какъвто и да било патрон със стоманен сърдечник)
                          п.п.за рекушетите на 9х18 си прав единствено за патроните със стоманен сърдечник(от червените от тях не съм опитвал, ама не един път съм поемал осколки от оловни и оттогава се убедих, че очилата са много важен елемент от екипировката)
                          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X