Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е това?

    някой знае ли какво по-точно е това ? ако имате инфо дайте, че ми е интересно каква е тази машина?
    Прикачени файлове
    LZ1PER

  • #2
    УУчевидно е някаква "амфибия",но или е малкосериина или е "самоделка".Дано има някой с повече инфо..
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      Като гледам таблото-мисля че е нещо Руско.Обаче е много несъразмерно-вижте къде е волана и къде е шофьорската седалка

      Коментар


      • #4
        Шестака май е Фордов, а и газовата е слагана все едно от Бай Пешо...
        Самоделка някаква сигурно.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Самоделка!!! Това си е будката на Буханка! предното ,стъкло таблото...

          Коментар


          • #6
            До: Какво е това?

            Преди 15тина години бяха пуснали едни джипки-Украинско производство -ЛуАЗ с двигател на ЗАЗ Таврия и със подобно арматурно табло, произведени от автомобилния завод, близо до украинския град Луцк....Може дае някаква тяхна модификация....

            Коментар


            • #7
              До: Какво е това?

              ЛуАЗ е съкращение от Луганский автозавод . Навремето за това руско извращение на базата на ЗАЗ се носеше слух че военните са поръчали възможно най ефтин 4х4 който да може да мине стотина километра (евентуално в тила на врага ) и след това да го взривят.
              Последно редактирано от sek.1; 03-12-09, 07:44.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X