Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi L200 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi L200 2002

    здравейте на всички бих искал да ви попитам понеже искам да си закупя L200 2002 2.5 116 к.с какви са проблемите и за какво да се гледа като се купува и също така да ми кажете повече за разхода извънграда и градско

  • #2
    До: Mitsubishi L200 2002

    разход9-13,като зависи много каде го караш,мойто монтеро ми даде савсем на скоро комбинирано-13,като 25км беше 40-60см не утапкан сняг,4 бавни на парва,на места втора,като го купих по магистрала с асвалтови гуми при 130-150км ми даде 8,6,сега с гудрич ол-терен-под 10 трудна работа,за разхода -толкова като цяло не скапа поддражка,ходовата част е доста здрава,е все пак говоря за лек оф-роуд,аз лично сам всякя сабота и неделя в гората,нямям оплакване, мотора предполагам е4д56-116кс,имай предвид,че охладителната система меко казано трябва да ти е перфектна,много лесно мозе да се прегрей,а тогава боли,погледни капачката маслото-не трябва да има желета и капачката на радиатора -има ли някви отлагания,бади сигурен нещо не е наред,като запалиш пипни маркучите-трябва като поработи да си останат меки,-надува ли и не се ли оправи от смяна на термостат-просто бягаи далеч-това не е твойта кола,няма да сажеляваш ако си спрял на този вид автомобил надявам се да сам бил поне малко полезен

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X