Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano full-time или part-time 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terrano full-time или part-time 4x4

    Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
    Спарки знам за разликата в показанията и казвам реалните скорости,но това не толкова от значение.ААА исках да те питам нещо:Газих доста вода в продължение на около 30-40км(много валеше като изведро и пътя беше река) и като минах кофти участъка придърпа на 2пъти светна лампичката за проблем в двигателя(все едно влизаше въздух в помпата за гориво) и след 1-2км всичко се нормализира лампичката изгасна.Имаш ли идея от какво може да бъде?
    На твойта могат да се порверяват грешки и без четец (нали след 2000г?). В ръководството е описано как. По миганията на лампата си прочети грешката, и толкоз. Вероятно дребен електрически проблем, но с какво точно, без да се прочетат грешки, не мога да кажа.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Terrano full-time или part-time 4x4

      Благодаря ти Спарки имаш една бира от мен ,но някъде в планината ще е най-добре

      Коментар


      • От: Terrano full-time или part-time 4x4

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Пробега ти е бил тоя. Скоростта обаче - с 15% надолу. При 160 си карал реално с около 140. Ако искаш провери по GPS, и сам ще се убедиш.
        Този въпрос е дъвкан в секцията за JEEP. Просто там се случи, при всички автомобили е така. Твърдят, че повече от 10% разлика не може да има, но моето мнение е, че при натрупване на различни фактори 15% надолу е също възможно. А 10% е със сигурност.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • От: Terrano full-time или part-time 4x4

          Първоначално публикуван от zippel
          Този въпрос е дъвкан в секцията за JEEP. Просто там се случи, при всички автомобили е така. Твърдят, че повече от 10% разлика не може да има, но моето мнение е, че при натрупване на различни фактори 15% надолу е също възможно. А 10% е със сигурност.
          Напълно съм съгласен с теб, виждал съм писмо от държавната агенция по метрология и стандартизация, че при преминаване от 9Х20 към 10Х20 и 11Х20 към 12Х20 разликата е 9 процента.
          Ако искаш по точна информация питай в нятоя фирма за монтаж и ремонт на тахографи те имат таблици и могат да ти кажат с точност.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Terrano full-time или part-time 4x4

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
            Напълно съм съгласен с теб, виждал съм писмо от държавната агенция по метрология и стандартизация, че при преминаване от 9Х20 към 10Х20 и 11Х20 към 12Х20 разликата е 9 процента.
            Ако искаш по точна информация питай в нятоя фирма за монтаж и ремонт на тахографи те имат таблици и могат да ти кажат с точност.
            Е какво има толкоз да се пита, като просто може да се сметне, щом имаме размерите на гумите.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X