Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли желаещи за парашутни скокове?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли желаещи за парашутни скокове?

    Колеги питам има ли желаещи да се разделят с няколко стотин лева(300 лева) и да скочат самостоятелно с парашут.
    LZ2GWN skype: parafoil252
    e-mail:vector3micron@abv.bg

  • #2
    До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

    и какво ще получим срещу тия 300 лв

    - височина
    - парашути
    - тренер
    - застраховка
    - брой скоци

    ????????
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

      Скок с парашут AFF курс теория + 7 скока от 3200 м 2 400.00 лв
      Курс на автоматично въже теория еднократно 300.00 лв
      всеки скок
      70.00 лв
      Допълнителни услуги
      Наеми пълна екипировка на скок 15.00 лв
      имам предвид автоматично въже - STATIC LINE скача се с парашут крило и малоумието е че искат 300 лева за това нещо при положение че сам скачал... но така си го направиха и искат си ги тея 300 лева ... след 3 - 5 скока минаваш на ръчно отваряне или поне така казват .....
      Последно редактирано от parafoil252; 15-02-10, 23:52.
      LZ2GWN skype: parafoil252
      e-mail:vector3micron@abv.bg

      Коментар


      • #4
        До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

        Пуснах тая тема с цел да видя колко сме лудите тука... не с това да рекламирам нещо
        Последно редактирано от parafoil252; 15-02-10, 23:52.
        LZ2GWN skype: parafoil252
        e-mail:vector3micron@abv.bg

        Коментар


        • #5
          До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

          Колега, много поздрави на Стефан Тюфекчиев, на Емо Евгениев /на Емо кажи, че е ДЕ ХА БЕ -той си знае...
          Тук в София, преди да закрият люлката на авиацията в България - летище Божурище - имаше парашутизъм - сега - само мъгла и една гола полоса и буренясали поляни...
          Последно редактирано от братчеда; 16-02-10, 09:51.

          Коментар


          • #6
            До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

            Аз да карам самолетче искам. Ама там кинтите са съвсем свирепи.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

              Еееее.... То и аз искам , ама...
              А иначе в близкия аероклуб в Италия , един скок струваше около 90-100 евра.(барабар с екипировката) Тук защо е по-скъпо... Ми , незнам...

              ПП: "Пилатус" - един от най-грозните самолети 'дет съм виждал някога...
              Прикачени файлове
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #8
                До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                Първоначално публикуван от parafoil252 Преглед на мнение
                Пуснах тая тема с цел да видя колко сме лудите тука... не с това да рекламирам нещо
                Емо, не можеш да бройш до толкова
                Мераклии има, за момента няма как да отделя тези 300лв. "Рипала" съм само от моста на Клисура за сега.
                Имаме един колега Димо, на който му подарихме "скок с парашут"
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8%EC%EE&page=2
                Май още не се е метнал, да му видим кривата физиономия, както той се изрази

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Еееее.... То и аз искам , ама...
                  А иначе в близкия аероклуб в Италия , един скок струваше около 90-100 евра.(барабар с екипировката) Тук защо е по-скъпо... Ми , незнам...

                  ПП: "Пилатус" - един от най-грозните самолети 'дет съм виждал някога...
                  По тоя случай, пилотите имат приказка по въпроса: "Няма начин грозен самолет да лети добре".

                  Та, сигурно толкова и лети.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                    "Пилатус" е невероятен самолет!!! Не ми обиждайте хубавецо! Друг такъв просто няма.
                    П.С. С какво точно крило скачате? Ако има стар и добър Д-5, идвам веднага...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                      Едва ли ще ти намерят читав Д-5. По мое време (преди 15 години - Боже колко време мина) скачахме с Д-6, а петиците ги бяха бракували вече, но ако изкочи една шестица и аз бих се включил в бройката. Е и на някой RS-9 бих се пробвал с кеф.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                        Аз съм фен на УТ-15, но и на RS няма да откажаИ за крило имам мерак, ама нямам пари за нищо.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                          Първоначално публикуван от parafoil252 Преглед на мнение
                          Колеги питам има ли желаещи да се разделят с няколко стотин лева(300 лева) и да скочат самостоятелно с парашут.
                          Да желаещите сигурно ще са много,и аз ще сам един от тях,защото сам го правил(неуписуема тръпка е) но...............мисля че парите са доста
                          Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                            Е много пари тва скачане , а в казармата ни плащаха като скачаме и като си помисля , че имаше и хора които гледаха да се скатаят от скокове... еееех добри години бяха тогава.И с ПД47 да имам възможност пак ще скоча , а от там нагоре Д6 ли ще е РС9 ли няма значение , за УТ15 мога само да мечтая
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • #15
                              До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                              Колеги парите са достатъчно добри си мисля ... те винаги може да са и по малко - това е според мен ... аз сам скачал без пари и кефа е още по голям
                              та за парашутите са КРИЛО какъв е модела не зная и не ме и боли честно аз за мен знам че това е малко приблизително като самоубийство сефте скок за някой и то с крило ... но това е мое мнение ...
                              За ПД-47;RS-4/5 ;RS-8;RS-9; УТ-15;Д-5;Д-6.. и всякакви такива ги забравете има малко RS-си останали при СОБТ който имат ресурс и при военните. УТ-та няма никакви ... всичко е брак ...виждах за последно да се скача с УТ на авиошоуто BIAF - 1999 поне аз лично ...
                              Скок с парашут Тип самолет "PIPER" височина на скока 1200 м 24.00 лв височина на скока 3000 м 44.00 лв
                              Тип самолет An 2 височина на скока 1200 м 24.00 лв височина на скока 3000 м 50.00 лв
                              Тандем
                              височина на скока 3000 м 320.00 лв видео 110.00 лв
                              AFF курс теория + 7 скока от 3200 м 2 400.00 лв
                              Курс на автоматично въже теория еднократно 300.00 лв всеки скок 70.00 лв
                              Допълнителни услуги
                              Наеми пълна екипировка на скок 15.00 лв
                              Скатаване
                              главен парашут 6.00 лв запасен парашут 60.00 лв пълна окомплектовка на парашут 120.00 лв
                              това са цените на летище Ерден ... копнах ги от нета
                              ако има някъв проблем(реклама) нека модератора да трие на воля ...
                              Последно редактирано от parafoil252; 17-02-10, 17:58.
                              LZ2GWN skype: parafoil252
                              e-mail:vector3micron@abv.bg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X