Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi L200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi L200

    Привет колеги.От скоро съм във форума и чета с интерес всяка една тема.Сега се нуждая от вашето компетентно мнение харесах си Mitsubishi L200 -година 2000.Заслужава ли си да инвестирам в него и като конфигурация има ли добри качества.Благодаря предварително.

  • #2
    До: Mitsubishi L200

    http://forum.offroad-bulgaria.com/se...archid=3139894
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Mitsubishi L200

      Нищо не ми излиза когато отворя линка.

      Коментар


      • #4
        До: Mitsubishi L200

        Пробвай така - http://www.google.bg/search?hl=bg&rl...meta=&aq=f&oq=
        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Така не става
        Грандоман WJ 3.1 QD

        Коментар


        • #5
          До: Mitsubishi L200

          Така ми излиза вече ,но точно за този модел няма много информация. Чудя се от къде е по-добре да се купи от Германия или от тук ?

          Коментар


          • #6
            До: Mitsubishi L200

            Първоначално публикуван от nelito Преглед на мнение
            Нищо не ми излиза когато отворя линка.
            Колегата изкаше да каже да използвате търсачката горе в дясно,да прочетете резултата от търсенето: http://forum.offroad-bulgaria.com/se...archid=3141859 и ако няма отговора на въпроса Ви тогава да питате.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • #7
              До: Mitsubishi L200

              Мерси за линка общо взето оставам с впечетление ,че си заслужава пикапа много значение има и от годината ,но точно за 2000 има най-малко инфо затова се допитвам до вас като по информирани знаете всичко необходимо.Само трябва да се реши и колко пари могат да се дадат за него.

              Коментар


              • #8
                До: Mitsubishi L200

                Лично аз нямам джип но съм карал мицубиши L 200 и съм страшно изненадан от възможностите му хем беше със десен волан така че ако си решил няма да згрешиш . успех .
                Първоначално публикуван от nelito Преглед на мнение
                Привет колеги.От скоро съм във форума и чета с интерес всяка една тема.Сега се нуждая от вашето компетентно мнение харесах си Mitsubishi L200 -година 2000.Заслужава ли си да инвестирам в него и като конфигурация има ли добри качества.Благодаря предварително.

                Коментар


                • #9
                  До: Mitsubishi L200

                  Аз имам Л200 2004-а година и съм много доволен.Само ако му сложиш едни добри гуми минава отвсякъде.През много невъзможни терени минавах.Удряли са ме отзад с калибра,калибрата стана на поничка,радиатори,фарове,капак,калници...абе всичко отпред замина,а на митсубишито му няма нищо...Даже и драскотина няма.
                  Даже днес го карах по едни пътища в планината с гуми Пирели Скорпион който са мокри гуми а не за офф-роуд,но въпреки това се справи учудващо добре,през снега и през калта.Общо взето много е проходимо,мощно е,а и не харчи много...До морето ми даде разход 8,7 нафта без каравана,а с караваната към 10-11.Има много добро парно,и колата загрява много бързо без газ и почва да духа топлото след 2-3 минути с каране,с около 30-40 км/ч.Само му настройваш климатроника и карай .Така,че колега в правилната посока се ориентираш.Не мога да се сетя какво да добавя,но колата е перфектна...взимай си..

                  Коментар


                  • #10
                    До: Mitsubishi L200

                    Първоначално публикуван от xbow99 Преглед на мнение
                    Даже днес го карах по едни пътища в планината с гуми Пирели Скорпион които са мокри гуми а не за офф-роуд
                    Извинявам се за спама, но по пътищата не е офф-роуд. Иначе по темата да се има на предвид, че след покупката трябва да останат поне 2000лв. за разходи по пикапа, и по-добре по-стара година, но в по-добро състояние откокото на всяка цена по-нова година.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi L200

                      Извинявам се, но ползвам заглавието на стара темата, за да бъде забелязано по-лесно питането ми.
                      Много моля, някой собственик на L200, да ми даде размера на ресьорите на автомобила, защото искам да разбера дали ще станат на друг модел от същата марка.
                      Интересуват ме дължината, разстоянието от центъра на предното ухо до фиксиращия болт, ширината и евнтуално дебелината на най-дългите листове.
                      Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi L200

                        Напъни се за 2002 година поне 116 конски сили. Ако искаш информация на лични и по телефона.
                        8)

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Mitsubishi L200

                          Първоначално публикуван от nelito Преглед на мнение
                          Така ми излиза вече ,но точно за този модел няма много информация. Чудя се от къде е по-добре да се купи от Германия или от тук ?
                          Имай предвид, че в Германия този тип автомобили са доста скъпи и за съжаление порядъчно ръждясали. Не се натискам, но ако искаш мога да се огледам тука във Френско какво ще излезе. Тука поне ръждата е непознато явление. Ако пък все пак взимаш от Германия, гледай някъде около френската граница - в този район гнилочи по-няма, отколкото към Мюнхен, Розенхайм, или Нюрнберг /оле майко/.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi L200


                            Ами то човека е питал преди 6 години. Сигурно вече е забравил за L200.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mitsubishi L200

                              Той вече сигурно е забравил какво е питал 2010-та. Писали сме заедно.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X