Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро КТМ-300........

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро КТМ-300........

    КТМ 300-2т ендуро 2002 дали качествата на този мотор са добри и стрували си да се закупи.

  • #2
    Аз лично имам много добри наблюдения от КТМ 250 ХС, който до колкото съм виждал се използва доста и в чужбина, но както Жоро ще каже.... "Мани го тоя КТМ... те едни свестни стъпенки немогат да правят, камо ли мотори.." си оставам привърженик на Хонда и Ямаха, което пък е лично мое мнение..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      Баци,
      аз действително не харесвам КТМ 4Т. но мисля че двутактовите им са добри Нищо , че им се чупят стъпенките. А 300 куб. 2Т - 2002 г. е наистина добър мотор и смятам, че цената ако е добра, си заслужава.
      Наблюденията ми са, че когато стане въпрос за по-траялско трасе, то този мотор взема дейно участие и големите "звезди" захвърлят по-тежките 4Т и ползуват него и 250 2Т. Типичен пример за това е състезанието в Ерзберг, на което имахме удоволствие да присъствуваме Аз, Кокера, Данчо и Митков.
      Не съм много сигурен, но мисля, че др.Митков също ще ме подкрепи!
      Изчакай до утре и ще видиш колко снимки, накапани с лиги ще има в пледоарията му за КТМ 300 2Т и пак ще трябва да увеличават ресурса на сървъра !!!
      ... но пък ще е прав
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        На Ванката му стана малко кавазакито и почна да гледа 2т.Според него били по-добри аз лично харесвам 4т.Части за КТМ се намират по-лесно тука защото има само такива.А и цената която дават е добра.

        Коментар


        • #5
          КТМ 300 ЕХС е класика в жанра!
          Купувай. Аз лично бих си купил такъв, но 200 ЕХС, щото съм 50 кила с мокри дрехи. 300ЕХС върви като 450 4Т мотор и се кара по-лесно даже. Поне така разправят щатските журналисти в специализраните издания.
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #6
            Изчакай до утре и ще видиш колко снимки, накапани с лиги ще има в пледоарията му за КТМ 300 2Т и пак ще трябва да увеличават ресурса на сървъра !!!
            ... но пък ще е прав
            олелеее ктм 300 ехс е баш класика в жанра
            направо ме барнахте по слабото място
            това е супер мотор я пишете за кви пари става въпрос

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от mitkov
              олелеее ктм 300 ехс е баш класика в жанра
              направо ме барнахте по слабото място
              това е супер мотор я пишете за кви пари става въпрос
              Много скромно бе Митков!
              Ами снимки, отзиви, извадки от Dirt riders i Dirt bikes ?
              Направо ме разочарова, че и Баци сигурно.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                спокойно
                лавината снимки отзиви и статии се подготвя
                сега съм много зает с други неща обаче
                макар че за този модел много сме говорили и по другите теми

                Коментар


                • #9
                  Цената на КТМ е 1800евро но типично по български ги бориме за 1700.Имаики предвид че се занимаваме с тяхните деца в мото-кроса и се стараем да им показваме някои тънкости които Ванката си спомня но не може вече да ги прави . И се надява да яхне КТМ.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Баци
                    КТМ 300-2т ендуро 2002
                    Първоначално публикуван от Баци
                    Цената на КТМ е 1800евро но типично по български ги бориме за 1700.
                    Бате за тия пари ако не го купиш за себе си - купи го за мене

                    Коментар


                    • #11
                      Майко мила, не биваше да казваш цена
                      Сега Митков ще те разсипе от ЛС.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                        Майко мила, не биваше да казваш цена
                        Сега Митков ще те разсипе от ЛС.
                        Хаха, отидоха КДХ-ове РМ-и и всичко останало... ВИВА КТМ, а Митков ?
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #13
                          Цената на КТМ е 1800евро но типично по български ги бориме за 1700.
                          КУПУВАМ

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            Цената на КТМ е 1800евро но типично по български ги бориме за 1700.
                            КУПУВАМ
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              Баци, направи си нов профил и си смени ника
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X