Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

    Не знам,само аз ли имам този проблем,но на Victorinox-а когато съм с изрязани нокти няма отваряне.Редовно си го смазвам и раздвижвам,а и ''маникюра'' ми е от здравите.
    Тома Томов
    Вече с Kia Sportage.

    Коментар


    • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

      Mи вземи си Чардж

      Коментар


      • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Брата спраска един Wave и от там ми паднаха малко в очите,но му го смениха без въпроси,моя Сърдж се опитвам да му мамата и не се дава говедото,просто си е солидно нещо ставащо за всичко.
        +1 за Сърдж. Голям и удобен фул-сайз туул. Не става за хора с малки ръчички .
        XR4

        +359.885.88.99.29

        Коментар


        • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

          Подкрепям напълно! Имам Wave /пратиха ми нов/ и след като спрасках предния Wave си купих и Surge. Като се моткaм наоколо си нося Wave на кръста. По-малък, по-лек. Тръгна ли на някъде, да плавам да речем, оставям Wave и си взимам Surge. Просто по-масивен и доста по-здрав. А Wave го счупих при кримпване. След него счупих още едни клещи, на същата кабелна обувка. Не съм предполагал, че съм толкова здрав в ръцете. Май адреналина е виновен /имаше малко камъни около лодката и моторетката отказа.../
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Подкрепям напълно! /
            Имам Blast, но отдавна съм се прицелил в един Сърдж - много ми харесва - като снесе петела яйце, това ще ми е първата покупка.

            Коментар


            • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Имам Blast, но отдавна съм се прицелил в един Сърдж - много ми харесва - като снесе петела яйце, това ще ми е първата покупка.
              И мене не ме бодяха $100 или там колкото беше, ама ние без това нещо на кръста не можем. Като се чуе "режи" и имаш 3 секунди да го срежеш. Да казвам ли колко шегела има на една 20 метрова ветроходна лодка? И всичките имат гадния навик да се развиват баш когато не трябва.
              Като минимум, за плаване от 2 дни и нагоре -Wave, челник, Спот, ръкавици и непързалящи се обувки. За всеобща изненада, не ръждясват лесно. Един ми изкара 60 дни плаване почти нон-стоп. Идиотоустойчиво нещо!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                Първоначално публикуван от bReal Преглед на мнение
                +1 за Сърдж. Голям и удобен фул-сайз туул. Не става за хора с малки ръчички .
                Маке не става,не ме карай да ти снимам моята рька в сравнение с тая на жената,тя определено с Викторинокса ще срещне затруднение,ще и се мота из прьстите.На мен Сьрджа му пасва идеално,а рьцете са ми средни до малки,ако питам жената мммммного малки.................и да не продьлжавам темата,че ще завалят вьпроси и после ,оди доказвай,че нали да


                Вени,кажи бе майка,занесох един в БГто това лято и беше 82 долара ако не се льжа без допьлнителните джиджавки по него.Ако ти трябва свиркай да мина през магазина,но за доставката ще чакаш малко,че няма пьтници още.Хубавото е,че можеш да го тормозиш колко искаш,строшиш ли го им го врьщам с крив поглед,моя го бия с чука и пак не се дава.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                  На мен Сърджа от Амазон ми легна 111 долара с пълния кит битове и удължителя доставен до вратата.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                    Е двете планки с отверките и пилата са 12 долара ли 14....нещо такова.

                    Скьпо ако сравняваме с някои други малки модели ма ако не ги губиш си заслужава 6 кафета горница
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                      Тука същия комплект е 300 кинта.
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                        Кой как се прее@е как вика брата,там пари имате,не ви мисля аз вас.

                        Амазон нали праща?Имам порьчкаот един ПИЧ,цената сьвсем нормална ми се вижда,има всичко,а вече дали идва от Флорида до Калифорния или до София няма голямо значение.
                        За гаранцията няма да отварям дума
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Кой как се прее@е как вика брата,там пари имате,не ви мисля аз вас.

                          Амазон нали праща?Имам порьчкаот един ПИЧ,цената сьвсем нормална ми се вижда,има всичко,а вече дали идва от Флорида до Калифорния или до София няма голямо значение.
                          За гаранцията няма да отварям дума
                          Гадното е, че не всичко доставят. Иначе да съм отсвирил тотално местните продавачи.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                            Ибей има за целта,там всичко има,а с регистрация по ПЕЙПАЛ пьк сьвсем ти отпадат всякакви нерви.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                              Тъй, тъй, право думаш.
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • От: Leatherman Charge vs Victorinox Spirit

                                Относно Ледърман и Викторинокс. Искам да каже мнението си относно Leatherman Wave, който за мен е прекалено прехвалена амерканска измислица, каквито са и филмите им. Първо клещите на Wave ме влудиха, когато видях, че при рязане на тел блокират, а при отварянето им със сила се сгъва дръжката. Може би затова Ледърман са решили да направят по-късно и титаниев, за да може да го хвърляш по-силно в земята или надалеч, когато се побъркаш. Малката отвертка на ледъра се чупи стандартно много лесно. Служи само и единствено за очила, и то с некачествени,лесноразвиващи се винтчета. Клещите ги пръснах при затваряне на малко леко заяло водопроводно кранче. Острието се затъпява лесно, стоманата е 420 ако не се лъжа, и се драска. Острия връх на ножа изчезва също много бързо. Линията му незнам кой я е използвал, но за мен е безполезна. Черното покритие на сменяемите отвертки пада на първия винт. Ножичката е страхотно удобна да си срежеш палеца. Дръжката му е толкова ръбава, че като режеш с триона повече от 2 минути трябва да търсиш йод за да си оправяш мазолите. Да не говорим, че хваща ръжда. Кожения калъф е твърд с глупаво, щракащо копче и безполезен ластик. И при всичкото това му искат куп пари. Относно Гаранцията на Ледерман 25г. не се лъжете. Няма такова нещо. На мен поне никой не ми отговори дори да каже, че тези щети не се покриват. Не си пилейте парите за този продукт. Ако си го носите за да се хвалите на приятели, по добре си вземете Викторинокса. Аз май затова го взех, а и на добри пари ми изпадна в Щатите, на около 100лв се върза с калъфа. Стилен е, елегантен, полиран. Калъфа е напревен точно за него, моя е найлонов, но изглежда мн добре. Инструментите на Викса, очаквах да ми обърнат ноктите, но се плъзгат лесно, съгурно защото е още нов и е смазан с лубрикант. При отваряне на половина издават кликващ звук, а в крайно положение се заключват добре. Швейцарците знаят какво правят. Не може да се работи с него с една ръка, за което хвалят Ледермана, но аз поне имам две ръце, и ако правя нещо гледам да използвам и двете, според приоритета. Не казвам, че Викса е по-добър или по-лош, просто времето ще покаже. Тия в Амазон ползвали ведъж, дваж тула и вече бързат да слагат 5 звезди. Ако трябва да сме честни тия мултитулс са декоративна работа. Ако искаш да ги имаш трябва да ги пазиш, да внимаваш, да ги чистиш, да ги поддържаш. Единствения и основен плюс е, че са компактни и ленсо преносими, ако толкова много ходиш насам натам и ти се налага уж случайно непрекъснато да режеш кабели, телове и т.н Живей си живота, не робувай на вещи. Ако да не дава господ се случи нещо, на толкова гадно място, че да ти се наложи да ги ползваш и нямаш нищо по-яко под ръка, ОК - тогава би могъл да оцениш наистина качествата им, дори ако след това ще трябва да ги изхвърлиш. Поздрави и благодаря за вниманието. Надявам се да съм бил полезен и изчерпателен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X