Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GLK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GLK

    Темата се влачи от почти три години. Каква и е целта, имали такава или просто си хвалиш колата. Ако е второто пусни някоя снимка да го видим това чудо (имам предвид конкретно твоето).

    Коментар


    • #17
      От: GLK

      Е остави го човека си хвали стоката
      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
      :D

      Коментар


      • #18
        От: GLK

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3526.JPG
Прегледи:1
Размер:192.8 КБ
ID:5432827
        GLK320CDI, GLC250d

        Коментар


        • #19
          От: GLK

          ЕЕЕх и аз искам една такава, но съм още много малък за мерцедес
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • #20
            От: GLK

            Ммм, да. Много хубаво возило, това всъщност е свръх луксозен ван, какъвто бих искал да имам и аз.

            Коментар


            • #21
              От: GLK

              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
              Ммм, да. Много хубаво возило, това всъщност е свръх луксозен ван, какъвто бих искал да имам и аз.
              Чак пък Ван.Тва е малко,на базата на Ц класа е правено.Иначе е симпатяга.

              Коментар


              • #22
                От: GLK

                Абе баш ван си е. Рекламата преди години му беше "За тези на които C-Class не им е достатъчен", в смисъл че C-Class е по-гъзарска, по-тешкарска, а GLK-Class е семейна кола - ван, със същите екстри на C-Class, но можеш да събереш и повече багаж и бебешка количка.

                Коментар


                • #23
                  От: GLK

                  Може би целта на темата е всеки да споделя всичко /и хубаво и лошо/ за този модел на Мерцедес, за да бъде от полза на всички.
                  GLK320CDI, GLC250d

                  Коментар


                  • #24
                    От: GLK

                    Вече минах 100 000 км. Двигателя няма проблеми. По ходовата част казват, че всичко е наред. Нещо взе да хлопа в задната част по паваж и малки неравности но никой не може да разбере от къде идва. Имам чувството, че е от вратата на багажника но в спряно положение няма нищо. Чува се само при бавно движение по малки неравности. Не е болка за умиралка но ме дразни. Моля ако някой се сеща за подобен проблем да ми каже как се оправя. Благодаря предварително!
                    GLK320CDI, GLC250d

                    Коментар


                    • #25
                      От: GLK

                      На кашкая така трополеше заради втвърдени тампони на задните амортисьори...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #26
                        От: GLK

                        Някоя биалета?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: GLK

                          Оказа се пластмаса в багажника.
                          GLK320CDI, GLC250d

                          Коментар


                          • #28
                            От: GLK

                            Позволявам си да споделя какво се случи с мотора на колата. Беше много дъждовен ден през есента на 2014 г. Без проблеми пътуват от Пловдив до Стара-Загора. Изведнъж без никакво предупреждение на един светофар мотора угасна. Настъпи трагедия. Волана не се върти, колелата като заковани, много опити да запаля без ефект, кръстовището се задръсти, всички псуват и т.н. Вдигнах капака - мотора си е там, нищо счупено или откачено не се вижда. Докато се опитвах по телефона да получа някакъв съвет, след около 10 мин., сина ми опита още веднъж и мотора запали. Прибрахме се в Пловдив. В сервиза на Люси няколко дена се мъчиха да му сложат диагноза. И с компютъра не беше много сигурно но в крайна сметка се оказа ДАТЧИКА НА КОЛЯНОВИЯ ВАЛ. Смениха го и вече 10000 км., нямам никакви проблеми. В традицията на най-хубавия форум си позволявам да попитам дали някой е изживявал такава повреда и какво да се прави когато мотора угасне, поне да може да се избутам до безопасно място?
                            Благодаря ви предварително.
                            GLK320CDI, GLC250d

                            Коментар


                            • #29
                              От: GLK

                              Ами случва се понякога и това, ако е сигурно че е от датчика се залива със студена вода и пали след като се охлади, това е само временно докато се предвижда до сервиз.
                              Nissan Patrol 2008
                              Mercedes c220 cdi 2006
                              Mercedes cls350 cdi 2013
                              Mercedes GL 450 cdi 2012

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X