Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яде ли се месото на пингвините?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яде ли се месото на пингвините?

    Ако да - то на полярниците им трябва само олио, тиган и сол. За разнообразие в събота - един тюлен...

  • #2
    До: Яде ли се месото на пингвините?

    Според google се яде, но се изисква да се готви по- дълго време.
    Да не планираш да ходиш натам?
    Зима иде

    Коментар


    • #3
      До: Яде ли се месото на пингвините?

      Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
      Ако да - то на полярниците им трябва само олио, тиган и сол. За разнообразие в събота - един тюлен...
      Всичко се яде.Особено от нашего брата и особено ако е без храна (още повече на полюса). Ще трябва още и оцет за да се накисне предварително. Проблем ще са дървата за огъня, но може да се използва животинска мас .
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • #4
        До: Яде ли се месото на пингвините?

        Всъщност, май няма незащитени от закона пингвини. Иначе, в миналото, са били използвани главно за гориво, а не за храна. Така че, ако е въпрос на оцеляване, сигурно може да се изкара ден-два, докато се научат перушанците да заобикалят по-отдалеч хората.

        Коментар


        • #5
          До: Яде ли се месото на пингвините?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Всъщност, май няма незащитени от закона пингвини. Иначе, в миналото, са били използвани главно за гориво, а не за храна. Така че, ако е въпрос на оцеляване, сигурно може да се изкара ден-два, докато се научат перушанците да заобикалят по-отдалеч хората.
          Като изходя от това, че познавам хора ядящи корморани, едва ли ще се учудя и на пингвиноядците. Тъй като и на пингвините и на кормораните основната и единствена храна е риба би трябвало да е с близки вкусови качества, ако изобщо има такива.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #6
            До: Яде ли се месото на пингвините?

            Че защо да не се ядат нали са птици.

            Коментар


            • #7
              До: Яде ли се месото на пингвините?

              Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
              Че защо да не се ядат нали са птици.
              Хм, той и лешояда е птица, ама а върви го яж... Акцентът е, че понеже се хранят само с риба месото им ще фунти на същата.

              Коментар


              • #8
                До: Яде ли се месото на пингвините?

                Който стой дълго без е*бане и ядене после каквото му дадеш.От логика съдя за месето им, че е чисто.Значи няма проблем да се консумират...

                Коментар


                • #9
                  До: Яде ли се месото на пингвините?

                  Почти няма месо по света, което не може да се яде. Особено след сваряване или печене. Изключенията са малко и обикновено са известни на местните. Добиването на месото от естествения му приносител, от друга страна, може да не е тривиално. Особено в случаите, когато естественият приносител на месото на свой ред разглежда човека като храна.

                  Сега, кое е вкусно и кое не - изцяло въпрос на навици.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Яде ли се месото на пингвините?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Почти няма месо по света, което не може да се яде.
                    Хах, тъй говориш защото не си помирисвал одрана лисица.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Яде ли се месото на пингвините?

                      Да се радват пингвините че циганите не обичат студа иначе жална им майкя
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        До: Яде ли се месото на пингвините?

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Хах, тъй говориш защото не си помирисвал одрана лисица.
                        Не съм казал, че нямам предпочитания. Само че, в никакъв случай няма да умра от глад, ако имам прясно одрана лисица и тенджерка.

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Да се радват пингвините че циганите не обичат студа иначе жална им майкя
                        Ха познай защо белите мечки не ядат пингвини.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Яде ли се месото на пингвините?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Не съм казал, че нямам предпочитания. Само че, в никакъв случай няма да умра от глад, ако имам прясно одрана лисица и тенджерка.



                          Ха познай защо белите мечки не ядат пингвини.
                          Хм , не съм сигурен, ама щом казваш...

                          П.П. Първо ги направи комшии.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Яде ли се месото на пингвините?

                            Мисля, че всичко се яде, в зависимост от традициите и ... колко си гладен. Преди години през зимата бях на лов с чужденци. Докато те пиянстваха вечерта, аз отидох на варда и убих една хубава млада лисица. Закачих я на ясмата, за да не я раздърпат кучетата и отидох да спя. Събудих се още по тъмно и ... какво да видя - на двора - суматоха, на външното огнище за агнета "по хайдушки" гори огън, а един от ловците майсторски довършва дрането на лисицата... Щели да я пекат, защото по техните ловни обичаи това било деликатес. Не си губих времето да споря с тях, защото бях виждал "на пияна глава" да се яде какво ли не мезе... Отидохме на лова, а рано следобед се прибрахме със слука, но изморени и ... гладни. Юнаците разровиха жарта, махнаха плочите, а под тях "мръвата" вдигаше пара и костите се отделяха само от докосване. Гледах ги как лапат яко и пият виното направо от шишетата... и не, че ми се прияде, но те много настояваха да опитам, и си взех едно топящо се парченце.
                            - Е, хубаво е, нали?
                            - ... Малко е кисело...
                            А най-дъртият подметна:
                            - Човешкото е по-кисело...
                            Следващата нощ за пръв път си заключих вратата...
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Яде ли се месото на пингвините?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Не съм казал, че нямам предпочитания. Само че, в никакъв случай няма да умра от глад, ако имам прясно одрана лисица и тенджерка.
                              Ако работата е опряла до умиране от глад и тенджерка няма да ти трябва!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X