Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Компресор

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    ...Махнах я....и си ги ползвам директно със пистолет манометър.
    Тоя тип компресори имат много масло и конденз в изхода, та не знам доколко е добра идея да се използват директно...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #32
      От: Компресор

      И освен това се нуждаят от масло в смукателя, понеже буталото няма сегменти, което в затворения цикъл се доставя от фреона. Все пак е факт, че задоволяват дребни гаражни нужди.

      Коментар


      • #33
        От: Компресор

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Да не би компресора да е нещо различен,Тея дето попадат при мен ги отварям,сменям им пластините на клапаните че в повечето случаи там набират нагар,в смисъл държа ги в кондиция...
        Това лято имам почти нов компресор от климатик дванайска,заклинил,там съм сигурен че ще е бърз,но него като го пробвам че ще работи.Дали тая разлика във времето за пълнене може да идва от това че ресивъра го бях вързал със мека връзка към тройник,от който тръгва втора мека връзка към манометър? Съответно те да се раздуват допълнително,все пак са дълги едно десет метра едната?
        Помага във всички случай. Компресора е Данфос 5см3 е обема на цилиндъра. Не съм го отварял, нито реконструирал нещо. Директно го монтирах и го ползвам

        Коментар


        • #34
          От: Компресор

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Тоя тип компресори имат много масло и конденз в изхода, та не знам доколко е добра идея да се използват директно...
          Ползвам ги от поне 4 години,тоя на терасата в седмица помпи доста гуми,като часове му се събират малко,може би 2-3 мин.на седмица,но интензивно се ползва,странични ефекти не съм забелязал.Ако само допомпвам колелата,то това става за 5-10 сек.на гума.За една минута той даже няма време да загрее ,Ако работи половин час и повече вероятно няма да са така нещата.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X