Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазин за части?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазин за части?

    Здравейте. Преди време смених всички ремъци и ролки по двигателя, без тази, която оптяга външния ремък(за алтернатора и климатика). Вече започва да се обажда, но не мога да я намеря на нормална цена(160 лв. ми се виждат множко), кажете къде да потърся? Автомобила е фронтера А 2.2 16V бензинов двигател (Х22ХЕ), града е София.

  • #2
    До: Магазин за части?

    Първоначално публикуван от krumal Преглед на мнение
    Здравейте. Преди време смених всички ремъци и ролки по двигателя, без тази, която оптяга външния ремък(за алтернатора и климатика). Вече започва да се обажда, но не мога да я намеря на нормална цена(160 лв. ми се виждат множко), кажете къде да потърся? Автомобила е фронтера А 2.2 16V бензинов двигател (Х22ХЕ), града е София.
    По спомен от пасат.Моята я смених преди година на цена от 20-30лв.Ще проверя пак,но със шублера е най-добре!Става дума за същата фронтера!Ако не намериш,ще издирим тук!
    Последно редактирано от STROIL; 11-02-10, 21:09.

    Коментар


    • #3
      До: Магазин за части?

      Свали ролката и ходи в някой магазин и кажи че търсиш за Омега Б 2.0i 16V 95г , мисля че са еднакви ;

      Коментар


      • #4
        До: Магазин за части?

        Благодаря на всички, ролката е намерена и вече монтирана. Купух я от евро 07 за 42лв. На нея пише, че е за фиат, но е идентична с фронтеровата.

        Коментар


        • #5
          До: Магазин за части?

          Здравейте. Търся задни стопове за ОФБ Лимитид-Дълга база 2.2 дизел 1999 г., поради факта, че живеем в Абсурдистан. Миналата събота ми откраднаха стоповете на паркинга. А разбира се застраховката не ги покрива. Опитах се да пусна обява в подфорум "Купувам", но нещо не се получи. Ако някой има стопове за моя модел, моля да пусне оферта. Благодаря, С. Добрев.
          Последно редактирано от Simich; 24-02-10, 11:41.

          Коментар


          • #6
            До: Магазин за части?

            Имам такива стопове 0898780604
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              До: Simich !!!!!!!!

              Здравей,
              НЕ СЕ ХВАЩАЙ НА ЛЪЖЛИВИТЕ ЗАСТРАХОВАТЕЛИ !!!!!
              Само преди три месеца брат ми беше в същото положение... БМВ на паркинг откраднати фаровете ( демонтирани без следа и драскотина ), но в неговия случай с разбита ключалка. От ДЗИ му казаха, че това е отстранима част и не плащат, но:
              Брат ми имаше протокол от полицията, че му е разбита ключалката на колата и са му откраднали фаровете. Роднина юрист им описа целия случай с подробности и т.н. в официално писмо и го прати до ДЗИ, КФН, МФ и не знам си къде още с копие от протокола на полицаите, копие от общите условия на застраховката каско, където отстраними части по дефиниция са само тези елементи, които могат да се отстранят от колата без тя да бъде отворена. След един месец и телефонни разговори по 3 на седмица с ДЗИ накрая взе 50 % от стойноста на нови фарове ( все пак е по-добре от нищо ). То по логоката на застрахователите мога да ти разглобя цялата кола и да оставя само рамата и кожуха на двигателя, то всичко е отстранимо.
              Бори се до край, пиши жалби и т.н. Аз по същия начин след обжалване на една дребна драскотина оценката на щетата се повиши два пъти и малко.
              НЕ СЕ ДАВАЙ !!!
              УСПЕХ!
              Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

              Коментар


              • #8
                До: Магазин за части?

                Абе не се давай но стоповете се свалят с една кръстата отверка за 10 секунди без дори шок сензора на алармата да се усети....
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  До: Магазин за части?

                  Благодаря на всички и на isuzo за светкавичната реакция, но днес успях да намеря.
                  П.С. Така си е по отношение на застрахователите, трябва да си остояваш правата. И протокол от полицията имам, ама нямам следи от кражбата, нито драскотина, нито счупено или нещо друго. А пък наистина, както каза другия колега, с поглед се махат. Ама не пречи да си опитам късмета. Поздрави, С. Добрев.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Магазин за части?

                    Колеги трябва ми рамо за задната чистачка на Фронтера Б дълга база.Цената в Булвария е убийствена.Благодаря ви предварително!
                    0888582083

                    Коментар


                    • #11
                      До: Магазин за части?

                      Четири поста по-нагоре - Isuzo
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        До: Магазин за части?

                        здрасти сега чак прочетох въпроса ти ролката на мойта фронти и смених ролката с универсална която става за много модели (за форд и др.) цена около 32лв.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X